Две патрулки арестуваха пиян шофьор на Мерцедес пред Механото в Бургас
Пробата е показала 1,91 промила алкохол в кръвта
Два патрулни екипа и униформени от звеното „Сигма” спряха за проверка лек автомобил Мерцедес в района на Механотехникума, видя репортер на Флагман.бг. Акцията се осъществява на бул."Стефан Стамболов" преди кръстовището за ул."Дунав".
ОБНОВЕНА В 10:40 часа:
Оказа се, че зад волана на Мерцедеса е 31-годишен мъж, който е шофирал с 1,91 промила алкохол. Номерата на колата са свалени, извикан е паяк, за да я репатрира, а водачът е задържан.
Очаквайте подробности.
.jpg)


Цветан Цеков: Веригите представят вносни продукти като български
Гуардиола поиска колосална заплата, Италия е пас за Пеп - следва Англия
Тъжна вест: Работник загина на "Камп Ноу"
Почина голяма легенда на "Холивуд", Джим Кери потъна в скръб
Спипаха българин, издирван от съда в Мюнхен
Оставен без надзор котлон подпали апартамент с три малки деца
Корабът "Св. св. Кирил и Методий" акостира в Несебър
Бързи палачинки за 10 минути: Идеална закуска за цялото семейство
Страшна челна катастрофа с българи в Гърция
Не подценявайте морето днес: Очакват се вятър и големи вълни
Дневен хороскоп зa 25 юли 2026: Златен шанс за Близнаците, Телецът взема съдбоносни решения
САЩ дадоха още месец за сделката с чуждите активи на Лукойл
UFC звездата Икрам Алискеров идва в Бургас за BRAVE 107
Зловещ убиец смени затвора с психиатрия - лъже ли властите?

Искаш за да неразвалят твоят вип комфорт гражданино да създадът предопоставки да стане мазало.
Мисли с тая голяма глава бе не я ползвай само да правиш сянка на другите лятото.
Нали тоя алкаш с 2 промила ако продължи може да иска да натисне спирачката вземеда обърка педала ще даде газ ще качи 5-6 пешеходеца на капака ако продължава да кара... Какво ли не може да стане с пиян зад волана какво си се разревал тука че ти развалили конфорта че си свършили работата полицаите угодия нямате бетери.
Ся на мястото на манячето тежко ще ви осъдя за окърняване на нечие лице без абсолютно никаква информация.
Сополанковци
Закарайте гонв полицията и там се разправяйте,какво сме виновни ние хората които спазваме законите и в това време си карамецдецата на градини и училище?????