Две патрулки арестуваха пиян шофьор на Мерцедес пред Механото в Бургас
Пробата е показала 1,91 промила алкохол в кръвта
Два патрулни екипа и униформени от звеното „Сигма” спряха за проверка лек автомобил Мерцедес в района на Механотехникума, видя репортер на Флагман.бг. Акцията се осъществява на бул."Стефан Стамболов" преди кръстовището за ул."Дунав".
ОБНОВЕНА В 10:40 часа:
Оказа се, че зад волана на Мерцедеса е 31-годишен мъж, който е шофирал с 1,91 промила алкохол. Номерата на колата са свалени, извикан е паяк, за да я репатрира, а водачът е задържан.
Очаквайте подробности.
.jpg)


Слагам този продукт от кухнята във водата и подът блести от чистота
Пухкав блат, сочни череши и невероятен аромат – този сладкиш е истинска наслада за сетивата
Ричард Алибегов скочи срещу черния пиар за родното Черноморие
Започна масовото производство на дисплеи за сгъваемия iPhone
СДВР подхваща ромите с ножове в подлез „Плиска“
Иван Демерджиев: Показанията на Олег Невзоров разплитат схемата с незаконния град „Баба Алино“
Фестивалът Фантастичен Бургас 2026 завършва с мащабна среща с писателя Васил Попов
Магистрати и съдебни служители в Бургас дариха кръв в благородна акция
Трима души и дете пострадаха след удар в дърво и преобръщане на автомобил в Карнобатско
ГЕРБ отстъпва избора на парламентарната квота във ВСС на „Прогресивна България“
Деветокласничка от Айтос спечели първо място в международен конкурс за фотография
КЗК наложи санкции за заблуждаващо предлагане на продукт като масло

Искаш за да неразвалят твоят вип комфорт гражданино да създадът предопоставки да стане мазало.
Мисли с тая голяма глава бе не я ползвай само да правиш сянка на другите лятото.
Нали тоя алкаш с 2 промила ако продължи може да иска да натисне спирачката вземеда обърка педала ще даде газ ще качи 5-6 пешеходеца на капака ако продължава да кара... Какво ли не може да стане с пиян зад волана какво си се разревал тука че ти развалили конфорта че си свършили работата полицаите угодия нямате бетери.
Ся на мястото на манячето тежко ще ви осъдя за окърняване на нечие лице без абсолютно никаква информация.
Сополанковци
Закарайте гонв полицията и там се разправяйте,какво сме виновни ние хората които спазваме законите и в това време си карамецдецата на градини и училище?????