Две патрулки арестуваха пиян шофьор на Мерцедес пред Механото в Бургас
Пробата е показала 1,91 промила алкохол в кръвта
Два патрулни екипа и униформени от звеното „Сигма” спряха за проверка лек автомобил Мерцедес в района на Механотехникума, видя репортер на Флагман.бг. Акцията се осъществява на бул."Стефан Стамболов" преди кръстовището за ул."Дунав".
ОБНОВЕНА В 10:40 часа:
Оказа се, че зад волана на Мерцедеса е 31-годишен мъж, който е шофирал с 1,91 промила алкохол. Номерата на колата са свалени, извикан е паяк, за да я репатрира, а водачът е задържан.
Очаквайте подробности.
.jpg)


Близките на загиналите индийци на „Челопешко шосе“ крият трагедията от майката на единия
България е на 57-о място сред 69 държави в световната класация за конкурентоспособност
Предварителните поръчки за GTA VI започват днес, гответе портфейлите
Мариус Куркински се завръща в Бургас с нов моноспектакъл
Полиция влезе в офис на жена, представяла се за адвокат в Кюстендил
Бургас и Братислава свързват усилия за развитие на професионалното образование
Фланелки на Бербатов, Видич и Джо Харт в благотворителен търг на Фондация "Стилиян Петров"
Мартин Димитров: Финансовият план за 2026 г. ни вкарва в спирала от инфлация и рекорден дълг
САЩ изпращат спасители в Каракас
Дневен хороскоп за 25 юни 2026: Любовни обрати за Телеца и Рибите, Козирогът защитава принципите си
Преди да се съблечеш: 11 неща, които променят секса напълно
Кои са най-трудните за разбиране зодии

Искаш за да неразвалят твоят вип комфорт гражданино да създадът предопоставки да стане мазало.
Мисли с тая голяма глава бе не я ползвай само да правиш сянка на другите лятото.
Нали тоя алкаш с 2 промила ако продължи може да иска да натисне спирачката вземеда обърка педала ще даде газ ще качи 5-6 пешеходеца на капака ако продължава да кара... Какво ли не може да стане с пиян зад волана какво си се разревал тука че ти развалили конфорта че си свършили работата полицаите угодия нямате бетери.
Ся на мястото на манячето тежко ще ви осъдя за окърняване на нечие лице без абсолютно никаква информация.
Сополанковци
Закарайте гонв полицията и там се разправяйте,какво сме виновни ние хората които спазваме законите и в това време си карамецдецата на градини и училище?????