Димитър Николов поздрави медицинските сестри за празника им
Благодаря ви за безсънните нощи, за всеотдайните и неуморни грижи, милосърдието и съпричастността към болката на съгражданите ни в нужда, написа в поздравителния си адрес Димитър Николов
Кметът на Бургас Димитър Николов поздравява всички специалисти по здравни грижи, работещи в бургаските лечебни и медицински заведения, по случай професионалния им празник - 12 май.
Ето какво им пожела градоначалникът:
"Уважаеми медицински сестри, санитари и рехабилитатори,
Приемете моите най-сърдечни поздрави и благопожелания по повод Международния ден на професионалистите по здравни грижи – 12 май. Благодаря ви за безсънните нощи, за всеотдайните и неуморни грижи, милосърдието и съпричастността към болката на съгражданите ни в нужда.
С личния си пример и труд вие издигате авторитета на професията “Професионалист по здравни грижи”. Вашата роля е неоценима и незаменима при осигуряването на навременна, адекватна и компетентна медицинска грижа за всеки пациент. Пожелавам ви да бъдете здрави и да продължавате все така да раздавате своето неизчерпаемо състрадание и подкрепа на всички нуждаещи се!
Честит празник!"
Димитър Николов
Кмет на Община Бургас
За какво се харчат парите от глоби и фишове
България пак ще прави автомобили!
Бургас отново ще се потопи в магията на Португалия
Соня приготви пица по тази рецепта у дома и никога повече не поръча от ресторант
Шофьор на камион е с опасност за живота след катастрофа на АМ „Тракия“ край Ямбол
Младежи пострадаха тежко от токов удар при опит за селфи върху вагон
50-годишна софиянка седна зад волана с 2,53 промила край Бургас, задържаха я
Ще каже ли София „Не“ на санкциите срещу Русия
Наркомани и бездомници вадят ножове в емблематичен подлез в София, превърнат в опасно гето
Времето днес: Буреносен фронт на запад, на слънце ще се радват по Черноморието
Дневен хороскоп за 23 юни: Любовни изненади за Везните и Близнаците
Извънредно! Тежка катастрофа стана преди минути до „Wave Resort“
