Димитър Николов поздрави медицинските сестри за празника им
Благодаря ви за безсънните нощи, за всеотдайните и неуморни грижи, милосърдието и съпричастността към болката на съгражданите ни в нужда, написа в поздравителния си адрес Димитър Николов
Кметът на Бургас Димитър Николов поздравява всички специалисти по здравни грижи, работещи в бургаските лечебни и медицински заведения, по случай професионалния им празник - 12 май.
Ето какво им пожела градоначалникът:
"Уважаеми медицински сестри, санитари и рехабилитатори,
Приемете моите най-сърдечни поздрави и благопожелания по повод Международния ден на професионалистите по здравни грижи – 12 май. Благодаря ви за безсънните нощи, за всеотдайните и неуморни грижи, милосърдието и съпричастността към болката на съгражданите ни в нужда.
С личния си пример и труд вие издигате авторитета на професията “Професионалист по здравни грижи”. Вашата роля е неоценима и незаменима при осигуряването на навременна, адекватна и компетентна медицинска грижа за всеки пациент. Пожелавам ви да бъдете здрави и да продължавате все така да раздавате своето неизчерпаемо състрадание и подкрепа на всички нуждаещи се!
Честит празник!"
Димитър Николов
Кмет на Община Бургас
Трагедия! Кола изхвърча от пътя, загина водачът
Комитова: 10 милиона евро на ден отиват за косене на тревички през зимата
Горещините в Европа се придвижват на изток
Деница Сачева: Този бюджет няма никаква философия и цел, оценката му е 3
Шефове на агенции със заплати като председателя на Народното събрание
Сочна лятна торта с кисело мляко, която всеки може да направи за нула време
Поредно меле с тир и три автомобила
Алибегов: Когато видите цени, които не ви изнасят, правите две крачки вляво и сядате в друго заведение
Шок на пътя: Плащаме по 5 евро за обществена тоалетна, КЗП подпука „миризливия“ бизнес
Катар покри всички разходи на феновете си за Световното
Новите „патриотични паспорти“ на САЩ са с лика на Тръмп (СНИМИ)
САЩ атакуваха Иран заради нападнат кораб в Ормузкия проток
