Димитър Николов поздрави медицинските сестри за празника им
Благодаря ви за безсънните нощи, за всеотдайните и неуморни грижи, милосърдието и съпричастността към болката на съгражданите ни в нужда, написа в поздравителния си адрес Димитър Николов
Кметът на Бургас Димитър Николов поздравява всички специалисти по здравни грижи, работещи в бургаските лечебни и медицински заведения, по случай професионалния им празник - 12 май.
Ето какво им пожела градоначалникът:
"Уважаеми медицински сестри, санитари и рехабилитатори,
Приемете моите най-сърдечни поздрави и благопожелания по повод Международния ден на професионалистите по здравни грижи – 12 май. Благодаря ви за безсънните нощи, за всеотдайните и неуморни грижи, милосърдието и съпричастността към болката на съгражданите ни в нужда.
С личния си пример и труд вие издигате авторитета на професията “Професионалист по здравни грижи”. Вашата роля е неоценима и незаменима при осигуряването на навременна, адекватна и компетентна медицинска грижа за всеки пациент. Пожелавам ви да бъдете здрави и да продължавате все така да раздавате своето неизчерпаемо състрадание и подкрепа на всички нуждаещи се!
Честит празник!"
Димитър Николов
Кмет на Община Бургас
11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски
Заблуди, които държат хората в нещастни връзки
Деклан Райс призна: Играя с болка, но жертвам тялото си за Англия
БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна
