Димитър Николов поздрави медицинските сестри за празника им
Благодаря ви за безсънните нощи, за всеотдайните и неуморни грижи, милосърдието и съпричастността към болката на съгражданите ни в нужда, написа в поздравителния си адрес Димитър Николов
Кметът на Бургас Димитър Николов поздравява всички специалисти по здравни грижи, работещи в бургаските лечебни и медицински заведения, по случай професионалния им празник - 12 май.
Ето какво им пожела градоначалникът:
"Уважаеми медицински сестри, санитари и рехабилитатори,
Приемете моите най-сърдечни поздрави и благопожелания по повод Международния ден на професионалистите по здравни грижи – 12 май. Благодаря ви за безсънните нощи, за всеотдайните и неуморни грижи, милосърдието и съпричастността към болката на съгражданите ни в нужда.
С личния си пример и труд вие издигате авторитета на професията “Професионалист по здравни грижи”. Вашата роля е неоценима и незаменима при осигуряването на навременна, адекватна и компетентна медицинска грижа за всеки пациент. Пожелавам ви да бъдете здрави и да продължавате все така да раздавате своето неизчерпаемо състрадание и подкрепа на всички нуждаещи се!
Честит празник!"
Димитър Николов
Кмет на Община Бургас
Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим!
Дневен хороскоп за 22 юни 2026: Късмет за Рибите и Рака
Когато приятелството стане интимно: 5 съвета как да не го развалиш
Кои са най-романтичните и кои най-малко романтичните зодии
Мика Зайкова: Най-бедни сме в ЕС, но държим едни от най-добре платените депутати
Световното влиза в решаваща серия от мачове (ПРОГРАМА 22.06-28.06)
Внепазно почина собственикът на голяма верига хранителни магазини
Ирански медии: Ормузкият проток няма да бъде отворен, докато има боеве в Ливан
Скрит риск дебне Черноморието под земята
Скъпите полети и горива пренареждат лятната ваканция в САЩ
Гръцки остров пусна първия AI туристически гид
"Фантастичен Бургас“ се завръща с второ издание, посветено на паметта на Любен Дилов-син
