Въоръжен с нож рецидивист разби магазин за дрехи в Бургас (СНИМКИ)
Наложило се полицаите да го усмиряват с белезници
50-годишен рецидивист от Сливен разби магазин за дрехи на ул. "Княз Борис I" в Бургас. Около 22.40 часа навръх Гергьовден служители от Първо Районно управление – Бургас задържали криминално проявения и осъждан за кражби мъж от Сливен, който чрез изкъртване на две метални решетки и счупване на стъкло, проникнал в магазин за дрехи точно срещу Електротехникума и отмъкнал от манекените различни дрехи.
При задържането на извършителя се наложило употребата на физическа сила и белезници, тъй като мъжът многократно не изпълнил полицейските разпореждания, бил агресивен, носел в себе си нож и оказал съпротива. Работата по случая продължава от служители на Първо Районно управление - Бургас.
Днес, в първия работен ден след празниците, магазинът не работеше, майстор възстановяваше щетите след взломяването на обекта.
От бездомник в Тайланд до участие на Световно първенство
Намериха и взривиха останки от дрон край Созопол: ВМС с детайли за спешната акция
Васка е най-чаровната катаджийка у нас и е необвързана
Ужасът с домашните любимци е навсякъде! Спасиха куче и котка, прекарали над 4 дни заключени на тераса (СНИМКИ)
Гордост за България! Никола Цолов завърши втори в Испания и оглави шампионата
Неочакван обрат в опита за съставяне на правителство
Селска манджа с печени чушки и сирене – стара българска рецепта, която ухае на лято и домашен уют
Мариана Векилска вдига сватба (СНИМКИ)
Разследват случай на жесток побой: 5-годишно дете е с множество хематоми след системно насилие
Неделя на Всички български светии, ето кой има имен ден
Росен Йорданов поема „Новите умове“: Експертът, който ще прочисти ГЕРБ от скрити лимонки

Ма то шивашко ателие на какооооу
Мноу доволна остана жината-дажи от благодарност ми напрай истинска мусака-с кайма!!!
На лапята им зех от там по един шушляк марка Бенетон и обувки на мрежички-Пума!......да гъзареят както си требе!!!
Наскоро чух,че един кумшия си зел от там и седло и самар за магарето-Вирсачи+ бонус подкови-марка Бриджстоун.
Шукаритетна работа!!