Путин твърди: Западът подготвяше инвазия в Русия
Той нарече инвазията в Украйна “единственото правилно решение”
„Западът подготвяше инвазия в Русия, НАТО създаваше напрежение по границите“, заяви Владимир Путин при обръщението си на военния парад за 9 май в Москва. Той нарече инвазията в Украйна “единственото правилно решение”.
Русия отбелязва 77 години от победата над Нацистка Германия с традиционния военен парад на Червения площад в Москва. В него участват около 11 хиляди войници.
Акцент в обръщението на президента Путин беше войната в Украйна. Той нарече интервенцията “единственото правилно решение”. Западът подготвяше инвазия в Русия, „включително в Крим“, заяви той. „НАТО създаваше напрежение по границите. Те не искаха да чуят Русия, имаха други планове”, допълни още Путин. Независими източници не потвърждават подобна информация. Руският президент каза също, че Русия се борила за „хората в Донбас“.
Парадът бе приет от министъра на отбраната Сергей Шойгу. Путин завърши речта си с думите: „За Русия! За победата!“
Спекулациите, че руският президент ще използва военния парад, за да обяви нова военна ескалация, не се оправдаха.
Александър Сано сигнализира за сметка за ток от 357 евро и обяви намерение за протест
Сметната палата наложи глоби за над 420 000 лв. за нарушения при обществени поръчки и по Изборния кодекс
Има ли България още шансове за медал в Милано Кортина и коя държава удиви на Олимпиадата
Издирват турист край връх Голям Кадемлия в Стара планина
Неспирната песен на Левски за свобода честваме днес
Украинка отглежда канабис в апартамент в "Сарафово"
Президентът подписа укази за назначаване на служебно правителство и насрочване на избори
Драма с бургазлийката в "Ергенът", взе билет за Шри Ланка в последния момент
Тотална сензация в Шампионска лига! Бодьо шокира миналогодишния финалист
Рязка промяна във времето
Има много поверия за 19 февруари
Дневен хороскоп за 19 февруари: Близнаците да не рискуват

Путин е пътник,свърши ли войната.....
Сега е момента,армията и танковете с марш на скок да тръгнат към Мацква да ги изловят всички виновници,за войната воглаве с жужето путлер и да ги избесят церемониално на Красная площад.....!!!!