Министър Събев за протеста на превозвачите: Няма да се подадем на шантажа им
Повечето превозвачи ще продължат да изпълняват своите задължения
„За 5 месеца правителството е изхарчило 4 милиарда и половина лева, които представляват 3% от националния ни бюджет. Целта е да поемем тези разлики в цените на енергията. Финансовият министър много сериозно обсъжда антиинфлационен пакет от мерки.
Част от нещата бяха анонсирани в съобщението на Министерството на финансите. Трябва да осигурим защита за най-слабите. Тоест, очакваме пакет от Министерството на финансите, който ще бъде разгледан от правителството”. Това обяви транспортният министър Николай Събев, съобщи Нова ТВ.
По думите му правителството обсъжда различни варианти, за да има добри условия в ненормално икономическа ситуация.
„Ние сме отговорно правителство,което обяви, че няма да се подаде на шантаж. Срещу нас, ако седнат отговорни предприемачи, отговорната част от бизнеса, ще се съберем и ще обсъдим с радост въпросите. С хора, които не искат да преговаряме и просто не знаят какво искат да направят, няма да нужда да преговаряме. По-голямата част от превозвачите ще продължат отговорно да си изпълняват ангажиментите към народа”.
Това заяви пред журналисти министърът на транспорта и съобщенията Николай Събев.
Комикът Ръсел Бранд обвинен в изнасилване и сексуално насилие по нови две дела
Българската роза влезе във висшата парфюмерия
Забраняват сандалите в Община Пловдив, без боси пръсти вече
Шеф на завод раздаде 6-цифрени бонуси на 540 служители
Германия обмисля забрана на социалните мрежи за децата
Три пъти мъж остава без книжка заради фалшиво положителен тест за наркотици
Полицаи задържаха палестинец, облечен като Дядо Коледа
2026 ще донесе повишения и доходи: 4 зодии сред фаворитите
Младите дами полудяха по него, той е от кралско семейство и е ерген
Щерката на легендарния наркодилър Паржо се забърка в нов екшън
Опашки пред банкоматите, натъпкахме ги с левове
Република Северна Македония прие проектозакон за железопътен тунел с България

Наглеци.
Никакво изнудване !
Цените 5лв/л.
Да запомним Промяната !