Кметът Иван Алексиев кани на среща туристическия бранш в Поморие
Срещата ще бъде на 11 май от 16 часа в Градската галерия
Кметът на Поморие Иван Алексиев кани на среща туристическия бранш, за да бъдат обсъдени трудностите, пред които ще бъде изправен бизнесът през летния сезон. В сряда, 11. 05., в залата на Градската галерия ще се съберат всички заинтересовани лица на беседа.
Ето какво още се казва в съобщението на кмета Алексиев до медиите:
Уважаеми дами и господа,
Уведомяваме Ви, че на 11.05.2022 г. /сряда/ от 16.00 часа, в залата на Градска художествена галерия „Дечко Стоев“ – гр. Поморие, кметът Иван Алексиев ще проведе среща с представители на туристическия бранш, по повод предизвикателствата пред предстоящия туристически сезон. Поканата за участие е отправена към всички заинтересовани и имащи отношение по въпросите на туризма лица.
Заповядайте!
Видовден е! Спазват се вековни традиции за здраве, черпят интересни имена
До морето с кола излиза по-скъпо това лято
Как Дуейн Джонсън превърна прякора Скалата в машина за милиони
Изгубени мемоари на оцелял от Хирошима излизат след близо 80 години
Жълт код за жега в 14 области, юли идва с бури и градушки
Дневен хороскоп за 28 юни 2026: Овенът да избягва конфликтите, а Рибите да действат смело
80 години от създаването на Веспа
Израел атакува Южен Ливан с дрон ден след историческия пакт в САЩ
Почина бивш депутат
С кола или рейс до морето? 13 евро повече за гориво в резервоара от София до Бургас
Супер звезда идва на Макс файт в Бургас

Davaite da izgrajdame trotoari che nqma vreme.
Da vyrvqt paveta, plochki I borduri.
Oha, na, leten sezon.