×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • "Евро", "безобразие" и "протест" са най-знаковите думи в България за 2025 година
  • Обраха инкасо автомобил в Ихтиман
  • Тръмп покани Путин в Съвета за мир за Газа
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Брутална катастрофа край Карнобат, шофьор се вряза в мантинелата, загина на място


Брутална катастрофа край Карнобат, шофьор се вряза в мантинелата, загина на място
Хюндаят със софийска регистрация е на хармоника, изхвърчал е в канавката
01 Май 2022, Неделя, 23:20 ч.
Автор: Флагман.бг, снимки: Флагман.бг

Инцидентът е станал в района на 337 км от АМ "Тракия", в посока София

Лек автомобил Хюндай се вряза в мантинелата край Карнобат, съобщава читател на Флагман.бг. Зад волана на корейското возило е бил 50-годишен мъж, който е загинал на място. 
Инцидентът е станал в района на 337 км от Ам "Тракия", в посока София, малко след 23 часа. 
От кадрите, които нашият читател ни изпрати, се вижда, че сблъсъкът е бил доста сериозен. Колата е изхвърчала в канавката. Цялата е потрошена и буквално е за скрап. 
Не се съобщава в автомобила да е имало други пътници. 
По всяка вероятност шофьорът е заспал зад волана, загубил е контрол над Хюндая и се е забил в огражденията на аутобана.
Очаквайте подробности само във Флагман.бг




В категории: Карнобат


11
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Костадинов чака Радев на дебат Костадинов чака Радев на дебат 19/01/2026, Понеделник 21:18 1
Тервел ИЛИЕВ Слави Трифонов с коментар за оставката на Радев Слави Трифонов с коментар за оставката на Радев 19/01/2026, Понеделник 20:40 5
Тервел ИЛИЕВ Буруджиева: Румен Радев има за какво да иска прошка Буруджиева: Румен Радев има за какво да иска прошка 19/01/2026, Понеделник 19:47 2
Тервел ИЛИЕВ България с жена президент България с жена президент 19/01/2026, Понеделник 19:34 4
Тервел ИЛИЕВ Дани Ганчев каза за ЦСКА и футбола Дани Ганчев каза за ЦСКА и футбола 19/01/2026, Понеделник 18:40 0
11
Коментара по темата
11.
Колю Шумахера
04.05.2022 17:20:54
0
0
Инфаркт или инсулт води до инциденти като този.
10.
Василев
03.05.2022 15:27:20
2
0
Без да споменавам име
Човека имаше здравословни проблеми
Не пишете глупости
9.
Backpullver
02.05.2022 23:53:07
1
0
Фотографа - голям некадърник!
8.
Мърдок
02.05.2022 14:59:36
0
2
Инцидентът е станал в района на 337 км от АМ "Тракия", в посока от Бургас към София, т.е. около с. Вратица на магистралата. Гледам мантинелата и се чудя, каква е тази скорост на колата, сякащ е минал камион през мантинелата.
7.
До 3
02.05.2022 12:12:23
2
2
Такива животни като полицаЙте няма батко! Пропуснал си явно първите десетина години в училище!!!
6.
Н.К.
02.05.2022 11:37:31
2
1
Катастрофата не е станала около 23ч., а около 18ч. грешна ви е информацията. И по-скоро на човека му е станало лошо, а не е заспал.
5.
До 3
02.05.2022 10:16:40
1
4
Че полицая няма право да чете флагман ли???
4.
*********
02.05.2022 00:26:28
1
12
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
3.
П.М
02.05.2022 00:16:07
3
33
Ваш читател,друг път,тези снимки са правени от полицайте по 50 лв ли има давате на снимка ......
2.
Заспал
01.05.2022 23:44:03
5
16
Спят и карат!
1.
schumacher
01.05.2022 23:39:14
24
10
местя го злобно и бързо
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Гласувай ТУК в онлайн анкетата за Личност на годината 2025 на Флагман.бг! Гласувай ТУК в онлайн анкетата за Личност на годината 2025 на Флагман.бг! Всеки може да даде своя вот до 23:59 ч. на 30 януари т.г., когато ще бъде определен победителят от първия етап на класацията  Честит нов месия! Той ще ви оправи Честит нов месия! Той ще ви оправи След 1-2 години обаче разочаровани маси от "осанна" ще крещят "анатема" Бургас изпревари Варна по болни от грип, втори е в България по заразени Бургас изпревари Варна по болни от грип, втори е в България по заразени Заболелите в югоизточната област са 249 на 10 000 души  Конституционният съд последно препятствие на генерала към властта? Конституционният съд последно препятствие на генерала към властта? Оказва се, че няма срок, в който да бъде обявено решението и теоретично е възможно до изборите Румен Радев да си остане президент Румен Радев подава оставка, завеща президентството на Илияна Йотова Румен Радев подава оставка, завеща президентството на Илияна Йотова Държавният глава със силна реч срещу кукловодите, които спускат директиви на парламента и използват властта като бухалка Може ли всеки бургазлия да вложи свои пари в суперсграда върху основите на непостроения ГУМ Може ли всеки бургазлия да вложи свои пари в суперсграда върху основите на непостроения ГУМ Днес изтече крайният срок за предаването на проектите в международния конкурс за градоустройството на най-скъпата част от Бургас, утре очаквайте резултати във Флагман Дебора с 400 шева обясни защо се отказва от мечтата си да стане певица Дебора с 400 шева обясни защо се отказва от мечтата си да стане певица Тя призна, че липсата на продуцентска подкрепа и високите разходи са я спрели Една банкнота от 100 лева в перфектно състояние след 2-3 г. може да ви донесе много пари Една банкнота от 100 лева в перфектно състояние след 2-3 г. може да ви донесе много пари Именно състоянието на банкнотата е ключово за нейната бъдеща цена, посочват експерти НАП глоби „Бургасбус“ с 2600 евро за билетите. Казусът стига до съда и Общинския съвет НАП глоби „Бургасбус“ с 2600 евро за билетите. Казусът стига до съда и Общинския съвет Санкцията е за увеличение от 77 на 80 евроцента, отчетено като нарушение на Закона за въвеждане на еврото Какво е добре да направим в дните след новолунието в Козирог Какво е добре да направим в дните след новолунието в Козирог Това е онзи период, в който ентусиазмът е по-тих, но решенията имат по-дълъг живот
Отиде си Валентино – последният император на италианската мода Отиде си Валентино – последният император на италианската мода Маестрото на стила почина на 93 години в дома си в Рим, оставяйки след себе си наследство, което ще вдъхновява поколения дизайнери Майка проговаря 34 години след като е простреляна от 16-годишната любовница на съпруга си Майка проговаря 34 години след като е простреляна от 16-годишната любовница на съпруга си Мери Джо Бутафуоко, оцеляла от случая „Лонг Айлънд Лолита“, разказва за травмата, която никога не отминава Почина „бразилският Попай“, инжектирал си в бицепсите минерално масло и алкохол Почина „бразилският Попай“, инжектирал си в бицепсите минерално масло и алкохол Арлиндо де Соуза си отиде на 55 години след усложнения от бъбречна недостатъчност Новият онлайн феномен "tradwife" между утопията и реалността Новият онлайн феномен "tradwife" между утопията и реалността По подобие на модерната тенденция "Да се завърнем на село", но с по pinterest визия  "Православният" Владимир Путин се потопи в ледена дупка на Богоявление "Православният" Владимир Путин се потопи в ледена дупка на Богоявление На 19 януари Руската православна църква чества Богоявление или Теофания Жертвите са вече 39 при най-смъртоносният железопътен инцидент в Испания от 2013 Жертвите са вече 39 при най-смъртоносният железопътен инцидент в Испания от 2013 Над 150 души са ранени след сблъсък на два високоскоростни влака в Андалусия Никога не правете тази грешка с електроуредите в дома Никога не правете тази грешка с електроуредите в дома Когато се свържат към удължител, се получава претоварване, което може да доведе до прегряване, разтопяване на пластмасата и дори до пожар САЩ отново са единствената глобална суперсила САЩ отново са единствената глобална суперсила Китай имаше възможност да се превърне в основен претендент, но действията на Доналд Тръмп предотвратиха това Кейт Мидълтън потресе с визия Кейт Мидълтън потресе с визия Съпругата на принц Уилям беше домакин на прием за женския отбор по ръгби на Англия в замъка Уиндзор Богатите са по-богати от всякога Богатите са по-богати от всякога Богатството на милиардерите е нараснало рязко до рекордните 18,3 трлн. долара, показва последният доклад на Oxfam
Доналд ТРЪМП Доналд ТРЪМП към Норвегия: Вече не съм длъжен да мисля за мир Виц на деня Виц на деня Между колеги:
- Колега, тая новата пусна ли ти?
- Не, а на теб?
- И на мен не.
- Ей, тая е баси боклука!
Виц на деня Виц на деня - Какво е шведска маса по нашенски?
- Запой в гараж, върху щайги.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Баба ми казваше:
"Под 12 см, нито е токче, нито е сняг, нито е мъж!"
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори