×
Промо зона Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Киър Стармър е на визита в Киев
  • Нов пакет мерки за контрол над НЗОК предлагат ДБ
  • Изкуствен интелект спира фалшиви ТЕЛК-ове
  • Аржентина на финал след фамозен обрат и 2:1 срещу Англия
  • Испания: Евтиният ток от ВЕИ излиза солено на системата
  • Италия и Франция торпилираха санкциите на ЕС срещу военните на Русия
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Добрият пример от Царево: Общинарите ще ходят с велосипеди на работа


Добрият пример от Царево: Общинарите ще ходят с велосипеди на работа
Кметът Георги Лапчев даде старт на чудесната инициатива, която може да запали и други управници
29 Април 2022, Петък, 16:58 ч.
Автор: Флагман.бг

Даваме пример как да се съчетае полезното с приятното, казаха от Общината 

Стартът на интересна инициатива бе даден днес в Царево. Част от общинските служители вече ще ходят с колело на работа.

Кметът на морската община  Георги Лапчев предостави първите 20 велосипеда на работещите в администрацията. Това е най-бързият и удобен транспорт, а Царево е изключително подходящ, тъй като разстоянията са кратки, а в града няма стръмни склонове и улици. 

Идеята безспорно заслужава адмирации и може да бъде взаимствана и от други управници, които по този начин ще държат служителите си в кондиция и няма да задръстват служебните паркинги с автомобили. 

Велосипедите, които днес кметът Георги Лапчев предостави на служителите си, са изключително подходящи за градски условия, те са българско производство

"Във връзка с популяризиране на използване на велосипеди, общинската администрация в Царево дава пример за това как да съчетаваме полезното с приятното", съобщиха от пресцентъра на кметството.

От общината уточняват, че това е първата стъпка от мащабен проект за по-чиста околна среда. За велосипедите не са похарчени пари от бюджета, те са закупени със средства на програмата за транс-гранично сътрудничество, става ясно от съобщението на администрацията.

 


В категории: Царево


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
18
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Кои зодии си пасват най-много в любовта Кои зодии си пасват най-много в любовта 16/07/2026, Четвъртък 19:52 2
18
Коментара по темата
18.
Да
29.05.2022 18:45:15
0
0
И на капитана на Робинзон ли дадоха колело....може в морето да го кара ....безобразие
17.
АЗ
19.05.2022 16:21:33
0
0
Погледнете пред общината ,колко паркирани велосипеди има-2 до 3 бр.Останалите са за лично ползване на децата на общинарите
16.
Дико б
30.04.2022 21:05:23
0
0
Даите и на Пролетина. Да го тества само.
15.
Freedom fighter
29.04.2022 23:38:25
0
9
Нищо против велосипедите, но ако наистина са избрани според градските ви условия, означава че нещо изоставате с инфраструктурата, защото това са планински велосипеди. Градските изглеждат по съвсем друг начин. Нищо, поне ще виждате надупени общински съветници.
14.
Хан Крум
29.04.2022 22:07:43
3
10
Практични въпроси:
1. на кого е велосервиза в града?
2. от чий магазин са велосипедите?
3. Каквото и да ви говорят знайте, че става дума за пари…вашите пари :)
13.
Усвояване
29.04.2022 21:39:14
2
8
А служебни ски, шейни, кънки , ако случайно завали сняг???
12.
опс
29.04.2022 21:13:29
0
2
уаааххахааа
11.
НАРОДЪТ НА Бг
29.04.2022 20:09:40
1
11
НА БОЛШИНСТВОТО НАШИ политици /ОТ ЦАРЕВО ДО СОФИЯ И ИЗОБЩО / ЧЕЛЦАТА ИМ СА МЪНИЧКИ И ЗА ТОВА НАБЛЯГАТ НА ПОКАЗНОСТТА, ЗА ТОЛКОВА ИМА . ДАЖЕ НЕ СЕ УСЕЩАТ КОЛКО МНОГО ИМ ЛИЧЪТ КОМПЛЕКСИТЕ ОТ АНОНИМНОТО ИМ МИНАЛО.
10.
СРАМ ЗА САМОЗАБРАВИЛИТЕ СЕ велможчета
29.04.2022 19:59:40
1
13
ДА СЕ СМЕЕЛИ ЧОВЕК ИЛИ ДА ПЛАЧЕ МИ ТО ЦАРЕВО Е ЕНА ШЕПА МЯСТО САМО ЗА ПЕШЕХОДЦИ. КАКВИ КОЛИ, КАКВИ ВЕЛОСИПЕДИ, КАКВИ ГЕРОЙСТВА
9.
Бургазлия
29.04.2022 19:36:53
0
9
Искам да видя Живко Табаков, Тошко Йосифов и Красимира Маркович да яхат велосипеди. Защо само в Царево ?
8.
Българина
29.04.2022 18:31:44
0
9
Нищо за цените на колелетата.
Между другото - не са за градски условия, поне виждащите се на снимките.
7.
bike
29.04.2022 18:16:21
1
15
а тези велосипеди само в работно време ли ще се ползват , като знам колко е голямо нашето село, са си ги взели за разходки, …вземете им по един автомобил пак от нашите пари, да си ходят до Бургас и почивки “служебно”
6.
к*ра ми янко
29.04.2022 18:10:49
0
10
ще ги карат 5пъти на годината има няма
5.
Да
29.04.2022 17:46:03
0
6
Тези колела над 1000 лв и нагоре струва едно такова колело реалната му цена варира между 1200 или 1500 за колело алуминиеви планински бегач колелата са найстена добри и аз искам такова колело
4.
Тоя утрепа коча с лопатата
29.04.2022 17:28:48
2
15
Ако е раздал колела на служители, на които не се е полагал служебен автомобил е за разследване. Всички служебни коли на паркинг и ползване само по предназначение. Ако някой иска да ползва велосипед - да си купи!
3.
ХАХАХАХААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА
29.04.2022 17:21:43
3
10
ЩЕ КУПЯТ БЪЛГАРСКО КОЛИЛО МЪ ДРУГ ПЪТ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!КИТАЙСКО СГЛОБЕНО В БЪЛГАРИЯ!!!!!!!!!!!!!!!!!
2.
НА ТАЯ ""СЛАБИЧКАТА ""
29.04.2022 17:17:56
2
9
ОТ СНИМКАТА ЩЕ И ТРЯБВА ЯВНО ПОРЪЧКОВО ЗА ""СЛАБОТЕЛЕСНИ""ХАХА
1.
Бургас
29.04.2022 17:03:32
5
23
Сега си купуват и велосипеди с нашите пари. Думи нямам, толкова ли не могат да отпуснат кесията си за едно колело.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Опасна стрела в небето: Астролог предупреди за удари в гръб и ескалация на конфликтите Опасна стрела в небето: Астролог предупреди за удари в гръб и ескалация на конфликтите Филип Филипов посочи периода до 22 юли като рисков за семейните отношения, политическите лидери и военните сблъсъци БДЖ затъва в дългове, но директорът получава 12 924 лева месечно БДЖ затъва в дългове, но директорът получава 12 924 лева месечно Железниците трупат 135 млн. лева задължения, а кабинетът обещава нова методика от 1 август Сватбен екшън в Пловдив: Младоженка се вози върху покрит с воал автомобил Сватбен екшън в Пловдив: Младоженка се вози върху покрит с воал автомобил Проверката на МВР завърши със санкции за шофьора Горим в собствен пламък: Нов доклад днес разкри истинската цена на пожарите в България Горим в собствен пламък: Нов доклад днес разкри истинската цена на пожарите в България Над 90% от бедствията в горите са по вина на човека, а Странджа и Сакар са на първа линия на риска България загуби един от най-умерените и диалогични политици от ерата на НДСВ България загуби един от най-умерените и диалогични политици от ерата на НДСВ Бившият депутат и изтъкнат диригент Христо Георгиев почина на 76 години, след като посвети живота си на духовността Най-критичните седмици от лятото тепърва предстоят, вдигаме дронове срещу огнената стихия Най-критичните седмици от лятото тепърва предстоят, вдигаме дронове срещу огнената стихия Новата пожарна в Камено, термокамери и десетки обучени доброволци са в пълна бойна готовност срещу пожарите Експерт бие тревога: Хората остават без ток, ако в България се изградят дейта центрове Експерт бие тревога: Хората остават без ток, ако в България се изградят дейта центрове Има заявки за 9 000 MW, а не може да правим дори 200 МW и трябва да посегнем на базовата енергия от АЕЦ „Козлодуй“, обясни председателят на Български атомен форум ЧЕГ „Едмънд Бърк“ в Бургас предлага ранна подготовка за медицина и изкуствен интелект на социална цена ЧЕГ „Едмънд Бърк“ в Бургас предлага ранна подготовка за медицина и изкуствен интелект на социална цена Гимназията отхвърля чиновническото класиране, за да подготви децата за реалния бизнес и наука с латински от 8. клас и месечна такса от едва 125 евро Смениха цялото ръководство на ВиК-Бургас Смениха цялото ръководство на ВиК-Бургас Инж. Златина Димитрова поема управлението на водното дружество до провеждането на конкурс Държавата пуска „бърза писта“ за стратегически инвеститори и готви нов закон Държавата пуска „бърза писта“ за стратегически инвеститори и готви нов закон Вицепремиерът Александър Пулев обяви създаването на нов Координационен съвет, който ще съкрати административните процедури за големи проекти
ЦСКА надви Дери Сити след прекъсване заради фенове и гол в 107-ата минута ЦСКА надви Дери Сити след прекъсване заради фенове и гол в 107-ата минута Йоанис Питас изравни след почивката, а автогол на Бари Котър в 17-ата минута на добавеното време донесе успеха с 2:1 и общ резултат 5:3 След труса край Чанаккале: Геолог предупреди за голямо земетресение След труса край Чанаккале: Геолог предупреди за голямо земетресение Проф. Наджи Гьорюр свърза земетресението с напрежението по Северноанадолския разлом, но точният момент на силен трус не подлежи на научно прогнозиране Иран заплаши да срине инфраструктурата в Залива, над 200 онкоболни евакуирани след американски удари Иран заплаши да срине инфраструктурата в Залива, над 200 онкоболни евакуирани след американски удари Сирени прозвучаха в Бахрейн и Кувейт, докато американските удари достигнаха района на Техеран и стратегически обекти край Ормузкия проток Почина авторът на първия квадрупъл-дабъл в историята на баскетбола Почина авторът на първия квадрупъл-дабъл в историята на баскетбола Баскетболният свят потъна в скръб след кончината на легендарния Нейт Търмънд, който загуби битката с коварна болест Проверки в Гърция изпразниха магазините у нас: Шофьори масово сменят пожарогасителите Проверки в Гърция изпразниха магазините у нас: Шофьори масово сменят пожарогасителите Търговци отчитат бум на предварителните поръчки, а водачите проверяват не само срока, но и гасителната ефективност на оборудването Морето върна съкровище след 404 години: Извадиха 10-килограмово сребърно кюлче Морето върна съкровище след 404 години: Извадиха 10-килограмово сребърно кюлче Находката от легендарния галеон „Нуестра Сеньора де Аточа“ е първото подобно кюлче, открито на мястото от 1999 г. насам Затишие преди нов ценови удар: Храните в Европа може рязко да поскъпнат през 2027 г. Затишие преди нов ценови удар: Храните в Европа може рязко да поскъпнат през 2027 г. Скъпите горива и торове още не са стигнали до касовите бележки, а унищожените от жегите реколти могат да ускорят хранителната инфлация до около 3% Дигитално поколение само по име: Българските младежи са последни в ЕС Дигитално поколение само по име: Българските младежи са последни в ЕС Едва 52,8% от българите между 16 и 24 години притежават поне базови умения, докато в европейските лидери делът надхвърля 90% Тръмп иска депозит от 100 000 долара за "Зелена карта" Тръмп иска депозит от 100 000 долара за "Зелена карта" Сумата ще се плаща предварително от част от кандидатите и може да бъде върната едва след придобиването на американско гражданство МВнР с червена линия след Киев: Нито нова военна помощ, нито скрити ангажименти за България МВнР с червена линия след Киев: Нито нова военна помощ, нито скрити ангажименти за България Външното министерство уточни, че декларацията от срещата Украйна - Югоизточна Европа няма задължителен характер, а позицията на кабинета остава непроменена
Доналд Тръмп Доналд Тръмп САЩ ще охраняват Ормузкия проток и ще събират 20% такса за товарите Виц на деня Виц на деня Две приятелки си говорят:
- Твоя хващал ли те е някога с с чужд мъж?
- Не, само с приятели и познати...
Виц на деня Виц на деня Мъжът влиза в банята и заварва жена си да къпе четири деца.
- Но скъпа, нали имаме само две деца?!
- Да, ама трябва да разбера кои са нашите...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук - Какво е общото между жените и гъбите?
- Най-красивите са най-отровни.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори