АМ „Тракия“ е опасна, цяла година не са поправили и една мантинела, маркировка или дупка
Толкова е компрометирана, че десните ленти вече са почти неизползваеми, смята бившият премиер Бойко Борисов
АМ „Тракия“ е в безобразно състояние от това, че една година една мантинела, една маркировка, една дупка, едно пропадане не направиха. За тази магистрала сега трябват минимум 350 млн. лв., за да почне да става безопасна. Не е случайно, че ПТП-ата са 30-40% по-нагоре. Но сега ако тръгнат да я правят, това означава огромни тапи в туристическия сезон. Това заяви бившият премиер и лидер на ГЕРБ Бойко Борисов, който е на посещение в Бургас. ю
„Тук ще обясня на Кирил Петков, защото човекът не разбира – когато особено след хвърлянето на толкова луга, където леко се размести асфалтът и поддаде, веднага се правят големи кръпки и тогава водата не влиза в основата и въобще не се усеща. По мои изчисления – минимум 350 млн. лв. за това, че не е поддържана 1 година – за мантинели, маркировка и асфалт. Толкова е компрометирана, че десните ленти вече са почти неизползваеми. И когато водата влезе в основата, тировете я притискат, разнася се и става като на Чирпан. Затова Гроздан Караджов, ако остава, да си предвиди поне 350 млн. лв. да направи АМ „Тракия“ що-годе безопасна при тези условия. Управляващите да му мислят", предупреди бившият премиер Бойко Борисов.
Холивудска звезда подписа фланелка на Левски, бургазлия в основата
Добрин Бяндов: „Прогресивна България“ е шанс за достойно бъдеще под лидерството на доказан държавник
Кои зодии пазят тайни най-добре
Тинка Дякова от „Прогресивна България“: Време е за дисциплина в държавата и реална свобода за инициативните хора
Мария Шарапова влиза в нова роля
Баща и син от България вдигнаха австрийската полиция на крак
Домакински трик за огледала без петна и следи
Крехки маслени курабийки - домашна рецепта с вкус на детство
Барселона: Това, което ни причиниха е недопустимо
Кои зодии са най-успешни в бизнеса
Лесен трик за бели маратонки - как да махнете упорити петна
Отлична вест за Малена Замфирова

Някакво кричитно мислене няма ли, или само цитирате...
Каква е тази магистрала, какво е това качество, какви са тези гаранции, че всяка година се изискват ремонти? Някакви интересни въпроси няма ли да отправите към банкянския толуп?
Хем той я построи, хем пак той, вика, че била лоша. Преди година май казваше обратното...
Направо пуснах сълза!
Много изпростяхте от тези опорки, че Боко е виновен за всичко...
Според Боко тя не е ли част от магистралата "Тракия"?
Кметът защо не обори твърденията му за "последната година" ?
След месец и ремонти са нужни