×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Сигнал до Флагман.бг: Нацистки символи на детска площадка в ж.к.“Славейков“ в Бургас


Сигнал до Флагман.бг: Нацистки символи на детска площадка в ж.к.“Славейков“ в Бургас
Децата не разбират смисъла на този символ, който им се набива в главите и те после сами го рисуват вкъщи, твърдят родители
25 Април 2022, Понеделник, 15:15 ч.
Автор: Флагман

Молим териториалния директор незабавно да се сезира ида прати човек, който да премахне тези надписи, призоваха родители

 

Нацистки символи са се появили на детска площадка в парка в ж.к.“Славейков“, сигнализира за рубриката „Вашият сигнал до Флагман.бг“ Петя Андреева.

Тя изпраща и три снимки, от които става ясно, че пречупеният кръст – символ на хитлеровия вермахт е изрисуван на поне три места.

Подобни послания има и на други места в града и обикновено са дело на футболни агитки, но крайно неприятно е, когато греят от детска площадка.

„Изтърпяхме по някакъв начин грозните писаници, но пречупеният кръст вече идва в повече. Децата ни го виждат тук, набива им се в главите и започват да го рисуват вкъщи. Те не разбират смисъла му. Молим териториалния директор незабавно да се сезира и да прати човек, който да изчисти тези надписи. Хубаво е да сложат и камери, за да е ясно, че поне тук няма да има вандали“, пише ни Петя Андреева.

Пишете ни на [email protected] или чрез рубриката „Вашият сигнал до Флагман.бг“.

На детската люлка има и други грозни послания, време е да се сложи камера в този район

 




Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
27
Коментара
27
Коментара по темата
27.
1488
26.04.2022 09:38:51
0
0
чичо беше прав бе
26.
*********
26.04.2022 04:49:38
0
1
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
25.
Гражданин
26.04.2022 04:26:14
0
9
По цял ден майки кръстосват краката с децата си по паркове и площадки. Събират се на малки групички, пият кафета от пластмасови чашки, обсъждат клюките, ядат слънчоглед (тиквени семки) и плюят навсякъде, докато невръстните им отрочета крещят и се търкалят по земята. Общината още не е отменила доброволния труд - нищо не пречи на няколко майки, бащи или дядовци да облагородят площадките, където играят техните деца и внуци. Общината е направила съоръжения за децата ни, но отговорността да ги пазим и поддържаме е на всички нас. Не одобрявам свастиките и графитите или разбитите площадки, защото те са дело на малки гаменчета. Но още повече не одобрявам бездействието на обикновените ползватели, допускащи повсеместно тези съоръжения да тънат в мизерия, мръсотия и нечистотия. Какво пречи два пъти в сезон да се освежава, боядисва и почиства?
24.
X
25.04.2022 23:30:59
5
4
Личи си колко са компетентни както автора и редактора на статията, така и коментиращите! От всякъде си личи ,че това е рисувано от деца! Първото ясно доказателство за това е обърнатата свастика! Кой нацист или както щете да го наречете ще нарисува нещо наобратно! Айде малко по сериозно! Нацисти по детските люлки! Хахахаххахаха
23.
*********
25.04.2022 23:11:40
0
3
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържа недоказуеми твърдения, касаещи конкретни личности.
22.
1234
25.04.2022 18:34:08
2
12
Да се видят на камерите кой го е направил да се хване и обеси публично на първият стълб
21.
Славейков махала бейби
25.04.2022 18:28:43
9
11
Това ще са глупаци от лефски или чорбата. Само футболните запалянковци са такива олигофрени. 100% деца са, също така
20.
Бургас
25.04.2022 18:26:13
1
12
Териториалното директорче на гербчо да изчисти парка до спирката на болницата и да ПРЕКРАТИ изкореняването на храстите срещу Пиргосплод, които "пречат" да се виждала автошколата!!! Изрязаха всичко пред нея!
19.
от
25.04.2022 18:16:30
1
21
Както е този териториален кмет на Славейков,комплексът е абсолютно потънал и заприличaл на гето.
18.
Историк
25.04.2022 18:07:07
1
10
"Хубаво е да сложат и камери, за да е ясно, че поне тук няма да има вандали.“
Не е сигурно, че са вандали. Може да са вестготи.
17.
Боцмана
25.04.2022 17:15:35
8
21
Аз лично смятам, ако видя някой да рисува подобни неща на площадката на която играе внукът ми, да му навра флакончето с боичка в дупето!! После може да ходи да се оплаква на мама и тати, че е срещнал противник на бог Вишну или цар Калоян!!
16.
Ей
25.04.2022 16:52:20
0
16
Флегман пишат статия за грозни символи а пък наблъскали страницата си с грозни реклами добре е че адблок
15.
Соларен символ
25.04.2022 16:49:49
9
11
И цар Калоян е използвал така наречената свастика цървули нещастни !
14.
Бойко Пеевски - ДеСе-то
25.04.2022 16:34:41
24
5
Почти всички путинофилски уроди са от агитките, тези идиотщини ги рисуват, щото се смятат за критично мислещи, а всъщност са изобщо немислещи.
13.
Флегман, трийте но поне четете какво ви пиша
25.04.2022 16:31:42
0
19
... белким се научите, за да не пишете простотии,
че ми е тъжно да чета неграмотните ви статии
12.
*********
25.04.2022 16:16:21
0
5
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
11.
Гол охлюф
25.04.2022 16:10:00
3
38
Тези схвастики ще ни се сторят като детски рисунки, само да почне гоненето от хотелите, на художниците.
10.
Не че нещо
25.04.2022 16:03:25
6
30
Ако бяха по умни нашите скъпи гости, щяха да изпишат буква Z, но не са.
9.
Ха ха ха
25.04.2022 15:59:49
4
31
Тези футболни агитки, да са от Украйна случайно, за един прЕател питам?
8.
FLEGMI
25.04.2022 15:48:44
7
8
Я ДА ОБЪРНЕТЕ ПЪРВАТА СНИМКА КАКТО ТРЯБВА! ТОВА Е ЗНАМЕ НА АНТИ-СЛЪНЦЕТО А НЕ ЧАНДАЛЩИНА. ИМ НАМЕН УНЗЕРЕН ФЮРЕР АДОЛФ ХИТЛЕР ЗИГ ХЕЙЛ, ФЮР ИМЕР УНД ИМЕР БИС ЕНДЕН АЛЕН ЦЕЙТЕН!
7.
До 4 и 5
25.04.2022 15:36:45
2
16
Не разбрах,вие одобрявате ли това? Нямате нищо против?
6.
майнак
25.04.2022 15:33:24
6
28
РУСИЯ НЕЗАБАВНО ДА НИ ОСВОБОДИ ОТ НАЦИСТИТЕ!!!
5.
бургазлия
25.04.2022 15:32:26
9
12
А защо не индийски? Те са си индийски, нацистите ги присвои а. Разяснява на децата, а не плюйте.
4.
Не е зле да си повишите общата култура
25.04.2022 15:27:54
11
34
Това не са нацистки символи. Нацисткият кръст е пречупен в обратна посока на показания.

P.S. В индуизма свастиката обърната надясно представлява бог Вишну и Слънцето, а тази обърната наляво - Кали и магьосничеството.
P.S. Най-ранната свастика е намерена в Мейзин, Украйна. Издълбана е върху фигурка на 12000 години
3.
*********
25.04.2022 15:25:41
4
15
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
2.
Рамзан Кадыров
25.04.2022 15:19:27
3
35
Мисля, че трябва да се денацификира тази площадка
1.
*********
25.04.2022 15:17:55
1
8
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържа недоказуеми твърдения, касаещи конкретни личности.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Военната драма оживява край Бургас, Солниците се превръщат в снимачна площадка Военната драма оживява край Бургас, Солниците се превръщат в снимачна площадка Разказва се историята на летци, защитавали София по време на бомбардировките през 1943–1944 година, които години по-късно съдбата отново събира в морския град Бургас чупи рекорда за най-голямо виенско колело, атракционното чудо прилича на Лондонското око Бургас чупи рекорда за най-голямо виенско колело, атракционното чудо прилича на Лондонското око Издигнаха го в Морската градина в момента, когато птиците започват отново своя прелетен сезон Брюксел въвежда пълен чат контрол с едноименен закон Брюксел въвежда пълен чат контрол с едноименен закон Либерал-глобалистите успяха да прокарат текста в последния момент днес, докато много евродепутати отсъстваха Ветото срещу санкциите на ЕС отпада, кабинета „Радев“ има само резерви за патриарх Кирил и Алекперов Ветото срещу санкциите на ЕС отпада, кабинета „Радев“ има само резерви за патриарх Кирил и Алекперов Военният министър припомни, че служебното правителство на Димитър Главчев ни е ангажирало с даването на 80 млн. евро на Украйна и с тези пари се купува оръжие от САЩ Домът на писателя в Бургас дълго ще помни премиерата на "Лунни витамини", всички си тръгнаха с рецепта за тях Домът на писателя в Бургас дълго ще помни премиерата на "Лунни витамини", всички си тръгнаха с рецепта за тях Представянето на книгата събра почитатели на литературата в емоционална вечер, посветена на Бургас, човека и малките чудеса на живота Веска и Донка са двете бургазлийки, спипани в Опела с пико лабораторията в центъра Веска и Донка са двете бургазлийки, спипани в Опела с пико лабораторията в центъра По информация на Флагман.бг задържаните са 19-годишната Веселина Маринова и 31-годишната Донка Ангелова Откриха предсмъртното писмо на самоубилата се бургазлийка Откриха предсмъртното писмо на самоубилата се бургазлийка 41-годишната бургазлийка е взела такси до Моста снощи, мотивите за фаталното решение са дълбоко лични Как да разпознаем фалшив онлайн магазин? 9 белега за измама Как да разпознаем фалшив онлайн магазин? 9 белега за измама Вижте тревожните сигнали, които да проверите преди да платите онлайн Нарушава ли домашния си арест Стоян Колев? Слезе на пейката пред блока на сладки приказки Нарушава ли домашния си арест Стоян Колев? Слезе на пейката пред блока на сладки приказки По закон домашният арест забранява напускане на жилището без разрешение, а при нарушение мярката може да бъде заменена с по-тежка AI филм за Васил Левски разбуни мрежата още преди премиерата (ВИДЕО) AI филм за Васил Левски разбуни мрежата още преди премиерата (ВИДЕО) „Агенти на времето: Васил Левски“ е насочен към деца, но трейлърът отприщи спор дали изкуственият интелект може да разказва българската история
Проф. Иво Христов: Вървим към Трета световна, САЩ пишат сценария „НАТО 3.0“ и ни превръщат във васали Проф. Иво Христов: Вървим към Трета световна, САЩ пишат сценария „НАТО 3.0“ и ни превръщат във васали Според него промяната е невъзможна, защото корумпираният ни елит е удобен на Запада, а обществото няма живи сили за отпор От Бургас до Айфеловата кула: Георги Карагеоргиев ще бори престъпността в Париж От Бургас до Айфеловата кула: Георги Карагеоргиев ще бори престъпността в Париж Той се включи в елитна европейска бригада, която ще съдейства за сигурността на милионите туристи в най-горещите зони на мегаполиса Брюксел въвежда пълен чат контрол с едноименен закон Брюксел въвежда пълен чат контрол с едноименен закон Либерал-глобалистите успяха да прокарат текста в последния момент днес, докато много евродепутати отсъстваха САЩ удариха Иран, Техеран отвърна по американски бази в Залива САЩ удариха Иран, Техеран отвърна по американски бази в Залива Новата ескалация поставя под въпрос крехкото примирие, след като Вашингтон обяви удари по десетки цели, а Иран атакува военни обекти в Кувейт и Бахрейн Осъдиха Тръмп да плати над 5 млн. долара по дело на Е. Джийн Каръл за сексуално посегателство Осъдиха Тръмп да плати над 5 млн. долара по дело на Е. Джийн Каръл за сексуално посегателство Федерален съд в Ню Йорк нареди парите да бъдат преведени на писателката след изчерпване на възможностите за обжалване Знаков бизнесмен изчезна - колата му е паркирана, вещите му са вътре, а него го няма Знаков бизнесмен изчезна - колата му е паркирана, вещите му са вътре, а него го няма Полицията издирва шефа на хлебозавод „Мио“ Димитър Георгиев от Павликени с дронове и термокамери, проверява се и версия за отвличане Отиде си Бони Тайлър, гласът на Total Eclipse of the Heart Отиде си Бони Тайлър, гласът на Total Eclipse of the Heart Уелската певица почина на 75 години след тежко боледуване в Португалия САЩ започнаха масови бомбардировки по Иран: взривове в цялата страна  САЩ започнаха масови бомбардировки по Иран: взривове в цялата страна  Техеран изстреля в отговор ракети по Бахрейн и Катар Тръмп: Ще денуклеаризираме Иран! Нито един US войник няма да се върне жив, отговориха му от Техеран Тръмп: Ще денуклеаризираме Иран! Нито един US войник няма да се върне жив, отговориха му от Техеран Ислямската република е приключила, отсече той и заплаши с нахлуване на остров Харг, а говорителят на иранския парламент му отговори с „хайде, чакаме те“ Брюксел иска да ни следи и в колата: Новите автомобили задължително с камери! Брюксел иска да ни следи и в колата: Новите автомобили задължително с камери! Поредната регулация влезе в сила вчера. Криитиците я наричат „още една стъпка към цифровия концлагер“
Румен РАДЕВ Румен РАДЕВ Ще подкрепяме Украйна според възможностите си, а такива нямаме Виц на деня Виц на деня При психиатъра:
- Представете си, че се събуждате в тялото на човек, когото не понасяте!
- Докторе, аз всеки понеделник се събуждам така
Виц на деня Виц на деня Жена мрънка на мъжа си:
- Не излизаме никъде заедно!
- Добре! Утре ще те взема като ходя да изхвърлям боклука...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ако някога почувствате, че работата ви е безполезна, знайте, че в заводите на BMW има служители, които монтират мигачи на автомобилите!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори