×
Европейска столица на културата Евровизия 2027 Промо зона Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Да помогнем на 19-годишната Ипек да пребори левкемията! Нужни са й 80 хил. лв.


Да помогнем на 19-годишната Ипек да пребори левкемията! Нужни са й 80 хил. лв.
В благотворителния онлайн базар всеки може да се включи с продажба или покупка на артикул
22 Април 2022, Петък, 22:00 ч.
Автор: Емел МАХМУД

Тя е толкова крехка и едновременно силна, силно вярвам, че ще победи болестта, нека й подадем ръка, призовава бургазлийката с голямо сърце Ажда Чаушева

19-годишно момиче от руенското село Каравельово се нуждае от средства, за да живее. Крехката Ипек страда от остра миелоидна левкемия. За лечението, което ще продължи 2-3 години в турска болница са необходими 80 000 лв., които са непосилни за семейството. На всеки 3-4 седмици Ипек отива в болницата за прегледи и манипулации, които се заплащат.

С благотворителни инициативи близки на Ипек се опитват да съберат средства, има и дарителска сметка, по която всеки желаещ може да преведе пари според възможностите си. 

Сред хората, които подават ръка на Ипек, е и популярната бургаска певица Ажда Чаушева. Чаушева е известна не само с ангелския си глас, но и с голямото си сърце. От години младата жена организира кампании, за да подпомогне различни каузи. И този път е решила да не остане безучастна към тежката съдба на Ипек. Вече има създаден благотворителен онлайн базар „Заедно за Ипек“, в който всеки може да участва с покупка, или да се включи с артикул за продажба, чиито средства ще отидат за лечението й. 

Условието е, когато се заплати сумата, трябва да се прикачи платежно под поста, за която вещ е наддал, за да има прозрачност.

„Занимавах се активно с благотворителност повече от 2 години. Спасихме хора, но и изгубихме хора в битката им. В един момент спрях, защото се почувствах буквално изцедена. Преди известно време ми попадна статия за Ипек. Тя е едва на 19 години. Преживяла е много. Тогава се активирах и направих отново един Фейсбук базар за нея. Силно вярвам, че тя ще победи болестта. Всеки ден си пишем и й давам сила. Тя е толкова крехка и едновременно силна. Призовавам всички наши приятели с големи сърца да помогнат на Ипек в нейната битка. Днес е тя, утре може да сме ние на нейно място!“, каза пред Флагман.бг Ажда Чаушева.

Сметката на Ипек Хюсеин:

IBAN: BG06 BPBI 7937 1027 4023 01


В категории: Руен


Емел МАХМУД Автор
Емел МАХМУД
6
Коментара
6
Коментара по темата
6.
*********
23.04.2022 17:11:48
0
1
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
5.
Хм
23.04.2022 14:22:43
0
1
Това лечение успешно се провежда и в България. В София,Плевин, Варна,Пловдив. При това съвсем безплатно. Не разбирам защо всички тези кампании все пари за турски клиники събират, а после пациентите ги връщат в ковчег. Нямам нито един познат,болен от рак, който да се е лекувал в Турция и да е оздравял. Я децата им още дължат пари за лечението.
4.
Ivaylo
23.04.2022 12:22:35
0
0
DOKATO PISHETE SRESHTU KANABISA NQMA KAK DA POMOGNEM NA TAKIVA HORA MEDIITE POLITICITE I POLICAITE STE VINOVNI ZA TEHNIQ AD. TOZI KOMENTAR SHTE BADE PUBLIKUVAN KATO NAPISAN I KATO IZTRIT ZA DA VI VIDQT KAKVA CENZURIRANA IZMET STE
3.
*********
22.04.2022 23:06:30
2
0
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
2.
с. Коравельово
22.04.2022 23:02:58
1
3
АЖДА, БЛАГОДАРИМ ТИ!
1.
*********
22.04.2022 22:23:41
1
0
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
БСП без колебание застана зад Йотова: Нито един глас против кандидатурата й БСП без колебание застана зад Йотова: Нито един глас против кандидатурата й Крум Зарков създава предизборен щаб и контактна група със Сергей Станишев, а изборът на кандидат за вицепрезидент остава в ръцете на държавния глава Огромна трагедия в Ахтопол: Жена се удави, издирват още един човек в бурното море Огромна трагедия в Ахтопол: Жена се удави, издирват още един човек в бурното море Четирима души влезли да се къпят в неохраняема зона, двама са спасени, а опасенията за втория изчезнал са тежки Борисов хвърли кърпата още преди вота: Изборите са предрешени (ВИДЕО) Борисов хвърли кърпата още преди вота: Изборите са предрешени (ВИДЕО) Лидерът на ГЕРБ вижда Илияна Йотова като почти сигурен победител Десетки бягаха в Морската градина на Бургас в памет на Героите на Украйна Десетки бягаха в Морската градина на Бургас в памет на Героите на Украйна Почетният консул Димитър Караненов поведе 2-километровия мемориален пробег по крайбрежната алея Община Созопол благодари на пожарникарите, полицейските служители и доброволците Община Созопол благодари на пожарникарите, полицейските служители и доброволците Акцията им е помогнала огънят да бъде ограничен и да не се стигне до човешки жертви въпреки опасността за хората в съседните места за настаняване Гергана Петрова: Започнаха да ме бутат от НСО, а бях доста далеч от Румен Радев Гергана Петрова: Започнаха да ме бутат от НСО, а бях доста далеч от Румен Радев Тя разказа своята версия за задържането, след което директорът на полицията в Благоевград беше освободен Натали Пашева пак в стола на Марина Цекова: Какво става в „Събуди се“ Натали Пашева пак в стола на Марина Цекова: Какво става в „Събуди се“ Кореспондентката на NOVA в Германия пое съботния ефир за втори път това лято, а телевизията продължава да посочва Цекова като титуляр Бургазлия бие баща си и напада хора по улиците, но места в домовете за психичноболни няма Бургазлия бие баща си и напада хора по улиците, но места в домовете за психичноболни няма Съседите на шизофреникът настояват за принудителното му лечение, а прокурорът по преписката отказва Трагедия в Бургас: Възрастен мъж загина след падане от бл. 71 в „Братя Миладинови“ Трагедия в Бургас: Възрастен мъж загина след падане от бл. 71 в „Братя Миладинови“ По първоначална информация става дума за самоубийство, съседите са потресени от случилото се Тойотата на нахакана млада дама, заемаща две паркоместа в Бургас, вбеси съседите й Тойотата на нахакана млада дама, заемаща две паркоместа в Бургас, вбеси съседите й Кадърът е направен в района на ул. „Оборище“, където намирането на свободно място отдавна е ежедневен проблем за хората в района
МС за Гергана Петрова: Свободно е вървяла с Радев и го е снимала МС за Гергана Петрова: Свободно е вървяла с Радев и го е снимала Кабинетът отхвърли твърденията, че активистката е била държана далеч от премиера, а проверката трябва да установи защо по-късно полицията я отвежда с белезници Боговете сигурно са полудели! Автомивката вече струва 50 евро Боговете сигурно са полудели! Автомивката вече струва 50 евро Инфлуенсърът Боби Борисов призова шофьорите да питат за цената предварително, след като негов приятел останал неприятно изненадан от сметката Кървава драма край Киев: 27 души загинаха при взрив след удар с дрон по склад Кървава драма край Киев: 27 души загинаха при взрив след удар с дрон по склад Украйна разследва защо в близост до жилищни райони са били съхранявани боеприпаси Новото видео от Струмяни: Гергана Петрова сама търси сблъсък с полицаите? Новото видео от Струмяни: Гергана Петрова сама търси сблъсък с полицаите? Кадрите преди задържането показват активистката в настъпателен спор със служителите, а репликата „Не ме бутайте“ прозвучава в момент, когато видим физически натиск не се забелязва Airbnb и Booking ще режат нерегистрирани имоти: Половината оферти у нас са под риск Airbnb и Booking ще режат нерегистрирани имоти: Половината оферти у нас са под риск Европейският режим свързва платформите с държавните регистри, а преди Евровизия 2027 Бургас разчита и на хиляди частни легла КЗП удря спекулата с глоби до 100 000 евро за всеки продукт и търговски обект КЗП удря спекулата с глоби до 100 000 евро за всеки продукт и търговски обект Александър Колячев обяви проверки на 40 онлайн магазина, частни училища, детски градини, спортни центрове и търговци на строителни материали Русия вече не смогва да попълва армията си: губи по 6000 войници повече, отколкото набира Русия вече не смогва да попълва армията си: губи по 6000 войници повече, отколкото набира Дори около 1000 нови бойци дневно не компенсират загиналите и ранените, а нова мобилизация поставя Путин пред тежък политически избор Норвегия влиза в ерата на Хокон VIII: новият крал застава пред парламента на 1 септември Норвегия влиза в ерата на Хокон VIII: новият крал застава пред парламента на 1 септември Монархът ще положи конституционната клетва в 14:00 ч. българско време, дни след смъртта на Харалд V Непал смята щетите след потопа: до 5 млрд. долара за възстановяване, над 600 жертви Непал смята щетите след потопа: до 5 млрд. долара за възстановяване, над 600 жертви Ледниковият срив разруши пътища, мостове и енергийни мощности, а спасителите продължават издирването в Непал и Тибет На цената на луксозен хотел: Частен остров край Кавала се продава за 3 млн. евро На цената на луксозен хотел: Частен остров край Кавала се продава за 3 млн. евро Офертите в Северна Гърция започват от около 3 млн. евро, но истинската стойност на сделката зависи от правото на строеж, горския статут и достъпа до инфраструктура
Полина Карастоянова, експерт Полина Карастоянова, експерт "Евровизия" трябва да бъде началото на едно ново препозициониране на България
Виц на деня Виц на деня 17 блондинки стоят пред един бар. Минава някакъв и ги пита:
- Вие какво чакате?
- Ами 18-тата, защото под 18 не пускат.
Виц на деня Виц на деня Две блондинки си говорят.
- Направих си втора дупка на ухото!
- И как е, по-добре ли чуваш сега?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук .Всяко общуване с малоценен човек те обезценява
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори