Стана ясно колко са пострадалите при двата сблъсъка в Ришкия проход, чакат Динко от Ямбол да изтегли цистерната
Водачът на тежкотоварния автомобил е с рана на главата, при другата катастрофа е затиснат шофьор не лек автомобил
Флагман.бг узна подробности за двата инцидента, затапили Ришкия проход в частта от Бургаска област. Влекачът с полуремарке цистерна, който се преобърна в участъка между сунгурларските села Подвис и Прилеп, е превозвала азот. Шофьорът е 55-годишният Росен Ф. от Варна. Мъжът е в съзнание, с рана на главата в областта на тила. Той е прегледан от медицински екип. Взета му е кръв за химичен анализ.
Една от версиите за инцидента е, че шофьорът е заспал зад волана, тъй като участъкът е прав, без завои.
Извънредно! Цистерна с газ се преобърна на Ришкия проход, отцепиха пътя заради теч
Както вече съобщихме, цистерната контролирано се изпуска. Видимостта в района е почти нулева.
Все още не е ясно кога ще се отпуши пътя. По информация на Флагман.бг на място чакат Динко Вълев от Ямбол, който да изтегли товарната машина със своя влекач.
Втората катастрофа стана малко по-нагоре в прохода. Наш източник съобщи, че лек автомобил е самокатастрофирал. Вероятно шофьорът е загубил управление над возилото заради хлъзгавата настилка.
От последните минути: Втора катастрофа на пътя Карнобат-Шумен, хвърчат линейка и пожарна (ВИДЕО)
Той се е ударил в крайпътно съоръжение при завой и в момента е затиснат в колата. По първоначални данни не е тежко пострадал.
Как КАТ ще убие Waze
Строител откри зазидано злато за 9 млн. евро под стара пивоварна
Дизелът поскъпва двойно по-бързо от бензина, войните удариха рафинериите и доставките
Дрехите втора употреба вече са масов избор: 58,1% са пазарували second hand за година
Часове след първия курс: Новите влакове „Шкода“ осъмнаха с боклуци
Пожар пламна край Слънчев бряг, страховитият вятър усложнява гасенето
Вижте къде живее „наркоманката от тавана“, използвана за примамка на убития Георги Кузев
Инфлацията пада до 4,4%, но българите продължават да усещат силно поскъпването
Воден смерч се изви над Черно море
ChatGPT задейства тревога: OpenAI подаде сигнал до ФБР за баща, заподозрян, че планира убийството на 8-годишния си син
Доли Партън е зле, отмени още една изява
Явор Дачков: Димитър Николов отишъл с 10 души за Евровизия, Васил Терзиев - само със заместника си

Бати умрялата държава