Пешеходната алея край морето в Царево стана още по-красива и голяма, свързаха я с кв. Василико (СНИМКИ)
Успоредно със зоната за разходки е изградена и велосипедна алея
Извършват се довършителни работи по новата пешеходна и велосипедна алея в кв. Василико, с която се завършва връзката с алеята към град Царево.
Строителните дейности ще приключат в срок и преди летния сезон. Те се изпълняват по проект „Пътища към наследството” /Roads to the heritage/ по Програма за трансгранично сътрудничество Interreg - IPA CBC България-Турция 2014-2020.
С изграждането на този проект се създават условия за отдих и пешеходен туризъм край морето както за местните жители, така и за гостите на общинския център.
Паралелно с това е положена е и асфалтова настилка на улицата до пешеходното пространство, с което целият район придобива нов облик за удобство на гражданите.




Кекс с какао, който винаги се получава - домашна рецепта
Преливат три язовира, "Асеновец" е запълнен на 100 процента
Банята блести, ако използваме този лесен подход
Отиде си легенда на българската художествена гимнастика
Станка Златева: Вкарахте ме в цирк
С този трик мивката ще блести
Домашна питка за всяка трапеза - лесна рецепта стъпка по стъпка
Футболният гигант Италия ще троши исторически карък с подарък от... Бургас
Неописуема трагедия: Спортна журналистка и трите ѝ деца загинаха при пожар
Пътник от катастрофиралия самолет на Air Canada разказа за хаоса след удара на пистата
4-те изрази, които постепенно ерозират връзката
Пробив в левитацията създадоха система с почти нулева загуба на енергия
