Клуб „Модерен театър” представя MAXIMUS ARE BACK
Максимус се завръщат като гладиатори, за да зарадват дамите на Бургас
Култовата, от близкото минало, мъжка танцова група МАКСИМУС се събира в нов състав. В новата селекция има професионални танцьори, балетист, акробат и модел. Момчетата са подготвили специална програма и изненадващата песен „Единствена“, посветена на жените. Гладиаторски мотиви, сцени от джунглата и множество забавни изненади могат да очакват дамите, които ще имат привилегията да присъстват на техния спектакъл.
„Тарзан настъпва с кохорта воини!“ – това каза създателят и идеолог на МАКСИМУС Иван Иванов – Айвън и допълва: „Реших да възродя формацията на оригиналната група МАКСИМУС. Спомням си как започнахме навремето и с какъв екстаз бяхме посрещани на различните сцени. В момчетата от сегашния състав видях онзи ентусиазъм, плам и енергия, които имахме ние тогава. Алфа звярът в джунглата на МАКСИМУС е Георгиос Сърбинов и виждам в него огромен потенциал.“
Георгиос е преподавател по физкултура в престижно, частно училище в столицата, дългогодишен фитнес треньор, планинар и популярен инфлуенсър в социалните мрежи, застъпник на ултра здравословен начин на живот, който сам подготвя и приготвя менюто си. Освен носител на титлата „Мистър София“ 2019, той е отличен и с приза “Best Erotic Photo Model 2018”. За широката аудитория Георгиос добива популярност, като един от най-изявените лидери сред участниците в първия сезон на атрактивния реалити-формат за оцеляване по Нова ТВ „Игри на волята“, което напуска поради нараняване.
МАКСИМУС ще излязат на сцената на клуб „Модерен театър „ на 16 април /събота/ в 22ч.
За резервации тел. 0894898098.
Вход 10лв.
Актьор, изнасилил две момичета, почина в затвора
Тутманик със сирене - пухкава домашна рецепта
Интимен скандал посред бял ден: Строител и жрица на любовта го направиха пред минувачи
Шеф Манчев си търси личен шофьор, дава заплата 1300 евро бруто
Разследват групово изнасилване в Гърция, има голяма българска следа
Малко хора знаят този трик за почистване на фурна без търкане
Илиана Раева преживя кошмар заради войната в Близкия изток
Благо Георгиев: В Перник беше по-страшно от ракетите в Дубай, 10 часа не излязохме от съблекалнята
България мести американските самолети цистерни на военно летище
Ще изчезнат ли автомобилите с ръчни скорости и кога може да стане това
ДПС регистрира листите си. Пеевски първи в Благоевград
До 30 % по-малко германски туристи се очакват по Черноморието, заради неудобни полети
