×
Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Пътищари на протест на входа на Бургас, стотици остават на улицата, ако не получат парите си


Пътищари на протест на входа на Бургас, стотици остават на улицата, ако не получат парите си
Протестът на строителните работници в Бургас е мирен. За разлика от колегите им от в другите градове те не смятат да затварят пътища
13 Април 2022, Сряда, 09:48 ч.
Автор: Емел МАХМУД, снимка: авторът

Преди Великден те не могат да платят сметките за ток

Повече от 150 пътни строители от четири фирми, се събраха на протест на входа на Бургас в знак на недоволство. 

Протестиращи споделиха пред репортер на Флагман.БГ, че не са получили заплати и преди Великден не могат да платят дори сметките си за ток.

Ако държавата не си изпълни задълженията и няма преведени средства, собствениците на фирмите ще са принудени да освободят служителите си.

Пътни строители на протест, блокират пътища

Засега протестът в Бургас е мирен, вероятно няма да се стигне до затваряне на пътя.




В категории: Бургас


Емел МАХМУД Автор
Емел МАХМУД
8
Коментара
8
Коментара по темата
8.
Сива до АВТОРА
13.04.2022 16:12:35
0
3
Пътищари?????????? А пътни строители??? А ДРАСКАЧ??
7.
Въпрос с понижена трудност
13.04.2022 16:05:50
3
5
Защо българските моряци не бяха евакуирани докато Мариупол беше под контрола на украинците, а Петков се чуваше всяка седмица със Зеленски?

Отговор – защото бяха използвани за жив щит от украинската войска и пронацистките украински милиции.

След като руснаците превзеха града, моряците ще бъдат изведени през Донецк, според думите на премиера Кирил Петков.
6.
Хроника на една предизвестена смърт
13.04.2022 15:49:53
0
7
България все още живее в един номенклатурен полукапитализъм от периферно-компрадорски тип, в който социалната структура е съвсем ясна: има много тънка ципа от много богати, които стават все по-богати, имаме умираща средна класа – хора които с все по-голям труд успяват да реализират целите си, и простолюдие, което живее пред телевизора и от днес за утре.
5.
ГЕРБАВИ ТУМОРИ
13.04.2022 14:58:14
0
8
ТАКА, много лесно може да се направи така, да се строи, бързо и качествено. Дава се например поръчка за 20км на немска или китайска фирма. И после по този начин на строене, с настилка преди да положат асвалта, както в Белгия, копаят до 70/80см,не като тука, стържат отгоре и после, щиганина с лопатката полага асфалт. Оттам, без подиспълнителни фирми, една фирма на която после да се търси отговорност. Ако дадена фирма спечели конкурса, трябва да внесе 80 %от стойността на проекта като гарант, след построяването на пътя, и след инспекция по завършването ще им се върнат тези пари, не може днес регистрирал фирма утре, проект. И после 5г след строителството да се поддържа този участък от фирмата строител, не под изпълнител и т. н.
4.
Кондйо
13.04.2022 11:19:19
12
8
Предлагам да им платим наполовина все пак нема път де да са направили и да е изкарал 5 години не 10-на борсата да видим после ще асвалтират ли или ще замазват
3.
Ще падна от коня .
13.04.2022 10:20:32
6
18
Това не са пътищари това са лопатари общаци.
Да си покажат дипломите за пътищари .
2.
Дуньо простия от Банкя
13.04.2022 10:10:13
10
22
Отново врътна лошия мат'рал. Дръпна парата и остави аматьорите кокорчо и кире канадецо да се оправят.
Все пак тия чекмеджета трябва да се пълнят с нещо.
1.
“Пътищари”
13.04.2022 10:07:33
8
26
Хаххааххаахахах,каква е тази професия?Нивото е от помощното училище в с.Бата.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Не забравяйте: Утре ще спим с час по-малко! Но как ни влияе смяната на времето Не забравяйте: Утре ще спим с час по-малко! Но как ни влияе смяната на времето Преминаваме към лятното часово време Такова нещо се вижда много рядко, а двама бургазлии са големи късметлии! (ВИДЕО) Такова нещо се вижда много рядко, а двама бургазлии са големи късметлии! (ВИДЕО) Но ситуацията освен че е красива, е и опасна Месари: Бургазлии, купувайте агнешкото за Великден отсега, че после цените може да са двойни (СНИМКИ) Месари: Бургазлии, купувайте агнешкото за Великден отсега, че после цените може да са двойни (СНИМКИ) И не само на месото, увеличение се очаква на всички традиционни продукти за празника Почина съветникът на президента Първанов - дипломатът Златин Тръпков Почина съветникът на президента Първанов - дипломатът Златин Тръпков Тръпков е работил в Министерството на външните работи и в българските посолства в Япония и Полша, за периода 2007 - 2012 г. бе посланик на страната в Холандия Как котките усещат проблемите, които идват в живота ви, и могат да ви спасят Как котките усещат проблемите, които идват в живота ви, и могат да ви спасят Как интуицията на котките може да ви помогне да предвидите опасности и здравословни проблеми Проговори майката на жената, намушкала хора в София Проговори майката на жената, намушкала хора в София Експертиза тепърва ще установява дали 39-годишната жена има психическо заболяване Георгиев с остри критики към кабинета Гюров и ПП Георгиев с остри критики към кабинета Гюров и ПП Георгиев защити и участието на България в Съвета за мир, като подчерта, че страната ни има стратегически интерес от стабилност в Близкия изток Крум Зарков: Лявото настъпва – младите ще поведат битката за справедливост Крум Зарков: Лявото настъпва – младите ще поведат битката за справедливост Над 200 младежи от страната се събраха в столицата, за да обсъдят бъдещето на левицата Последни дни за 5% отстъпка от данъците – подайте декларацията си до 31 март Последни дни за 5% отстъпка от данъците – подайте декларацията си до 31 март Физическите лица могат да се възползват от данъчната отстъпка, като подадат годишната си данъчна декларация и внесат дължимото до 31 март 2026 г. Бургаски търговец: Всяка година първите сезонни плодове и зеленчуци са с шокови цени, не преувеличавайте!  Бургаски търговец: Всяка година първите сезонни плодове и зеленчуци са с шокови цени, не преувеличавайте!  Модерно е да правим сензация от всичко и да сме фейсбук герои, когато показваме високите цени на пазара
Володимир Зеленски поиска ядрени оръжия, за да няма война в Украйна Володимир Зеленски поиска ядрени оръжия, за да няма война в Украйна Западните гаранции трябва да включват трансфер на такива средства, каза той Заради войната Египет обяви локдаун Заради войната Египет обяви локдаун Ограниченията до 21:00 часа ще важат един месец Bank of America ще плати 72,5 млн. долара за уреждане на дело по случая "Епстийн" Bank of America ще плати 72,5 млн. долара за уреждане на дело по случая "Епстийн" Банката урежда колективен иск, в който я обвиняват в подкрепа на мрежа за трафик с цел сексуална експлоатация, свързана с Джефри Епстийн Стотици поклонници, отправили се към Света гора, останаха блокирани в корабите заради бури Стотици поклонници, отправили се към Света гора, останаха блокирани в корабите заради бури Хората са от България, Румъния и Сърбия, както и от цяла Гърция Русия продава златните си резерви, за да върже бюджетния дефицит Русия продава златните си резерви, за да върже бюджетния дефицит Страната предприема нови мерки за контрол на износа на валута и златни кюлчета   Google Shopping най-накрая идва в България - нова етапна промяна за търговията и електронната индустрия Google Shopping най-накрая идва в България - нова етапна промяна за търговията и електронната индустрия Платформата на Google ще бъде активна в България от октомври, като ще революционизира начините на онлайн пазаруване и търговия, създавайки нови възможности за местните търговци. Дейвид Духовни е заменен с индус, а Скъли ще е тъмнокожа в новите серии на „Досиетата Х“ Дейвид Духовни е заменен с индус, а Скъли ще е тъмнокожа в новите серии на „Досиетата Х“ Промените трябва да подчертаят настъпилото етническо многообразие на Запад в ерата на либерал-глобализма Лейди Гага на 40 - юбилеят на иконата, която доминира музиката, киното и социалната сцена Лейди Гага на 40 - юбилеят на иконата, която доминира музиката, киното и социалната сцена Звездата посреща празника си с активна кариера и нови проекти, като не спира да вдъхновява с музика, кино и социални инициативи.   Успя ли Иран да превърне блокадата на Ормузкия проток във финансово изгодна маневра Успя ли Иран да превърне блокадата на Ормузкия проток във финансово изгодна маневра Войната в Иран издигна спекулата на съвсем друго ниво Петролът достига $110! Южна Корея гаси лампите в президентството, Япония пуска ТЕЦ-овете Петролът достига $110! Южна Корея гаси лампите в президентството, Япония пуска ТЕЦ-овете Виетнам временно премахна екологичния данък върху горивата
Станка Златева, председател на БФБ Станка Златева, председател на БФБ Виц на деня Виц на деня Тате, мама поръча да ти кажа тази вечер да ходиш из хола по чорапи, без чехли.
- Защо?
- Изгубила някаква игла и иска да я намериш.
Виц на деня Виц на деня Портиер в женско студентско общежитие.
- При коя отивате, младежо?
- Не знам, Вие коя ще ми препоръчате?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Човек с добри мисли никога не може да бъде грозен.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори