×
Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Президентът назначи Елеонора Димитрова за посланик на България в Бразилия
  • Студентите платена форма на обучение ще имат право на стипендия, реши ВАС
  • Един милион и осем хиляди туристи са посетили Варна от началото на годината до 10 октомври
  • Въздушна спешна помощ ще има база край Търговище
  • Литва затвори границата си с Беларус
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Освободиха моряците, блокирани в Мариупол?


Освободиха моряците, блокирани в Мариупол?
Блогърът и журналист Михаил Онуфриенко разкри, че блокираните моряци на пристанище Мариупол вече са свободни. Продължават боевете в Приморския район, добави той
09 Април 2022, Събота, 20:24 ч.
Автор: Флагман.Бг

Добрата новина, съобщена от украинския блогър Михаил Онуфриенко, все още не е официално потвърдена

Освободени са моряците в пристанище Мариупол, които дълго време бяха блокирани на борда на своите кораби. Сред тях са и руснаците, които също бяха държани за заложници. Това разкри роденият в Харков блогър и журналист Михаил Онуфриенко във видеоклип, публикуван в YouTube канала му.

Добрата новина обаче не е официално потвърдена нито от властите в Киев, нито от Москва. Няма и информацията за екипажа на българския кораб "Царевна". 

„Продължават боевете с обкръжената групировка „Азов“ в Приморския район и периметърът, който те контролират, все повече се стеснява. На левият бряг се освобождава и кварталът на юг от улица „Таганрогская“, а в индустриалната зона „Азовстал“ тече тежка денацификация, което означава, че заводът вече не е в ръцете на украинските войници. Очакваме официално това да бъде съобщено утре сутринта“, заяви Онуфриенко.

Той изтъкна, че в района край Новомихайловка е бил свален Су-27 на ВВС на Украйна и коментира, че това било удивително. Какви още изтребители имат, попита той с насмешка.

„След вчерашния въздушен удар и „настъплението“ на въоръжените сили на Украйна край Николаев руснаците предложиха на началника на Николаевската военна администрация Виталий Ким да прибере 59 200-те загинали, но той отказал“, каза още Михаил Онуфриенко.
 


В категории: Войната в Украйна


Издирват 15-годишно момиче
Издирват 15-годишно момиче 30/10/2025, Четвъртък 19:00 0
16
Коментара по темата
16.
Пак
10.04.2022 13:15:33
0
2
Лъжете! Срам ако нямате, поне не сте ли чували, че грях смъртен е лъжата. Или от УНiАН не а ви съобщили.
15.
NoZ
10.04.2022 13:10:38
4
2
За заблудените дръскачи във форума, втората армия в света, няма масировъчни покрития за техниката си ползва килими откраднати от украински къщи, правят самоделни дървени скари върху танкове си, за да се предпазят от украинските дронове, каските им са от миналото, бутафорни брони жилетки, храна с изтекъл срок на годност, танкове без модерни навигационни уреди, ракети 60% или не сработват или изобщо не достигат целта, а тези които достигат повечето не в целта.... има ли смисъл да продължавам.....
14.
До 8
10.04.2022 10:31:32
4
5
И това те прави щастлив ли бе , папагал ? Бахти и жалкарите злощастни!
13.
Кой чете медии и запад лъжливи телевизии
10.04.2022 10:05:10
3
5
В проекта на Тъпия-Кирил е записана като точка!?
Медии и телевизии както в Америка ...материали свързани с възлови въпроси относно енергетика,военно дело,финанси,вътрешна и външна политика ,информацията предоставяна до обикновения зрител да е здъвкана и компрометирана.

Телевизии не гледаме вече 2.5год.
12.
аз
10.04.2022 07:59:28
13
14
С тази война путин си вкара автогол.Ще върне икономиката и жизнения стандарт десетилетия назад
11.
Nels
10.04.2022 07:54:42
4
6
ADMIRACII do 8 !
10.
,,,,
10.04.2022 07:51:35
1
21
Мъжа ми е на Царевна.. Това е абсолютна лъжа, че кораба е деблокиран. Имат храна и вода още за ден - два,нито е организиран хуманитарен коридор към тях. Положението е критично.
9.
До 2
10.04.2022 07:20:57
10
24
Бях забравил за папагалското "Империя на злото". Ограничените тролове не спират като папагали да повтарят изреченото от един бивш американски президент. Като всяка империя, която води войни където имат интерес и Русия има неуспешни такива. Нима САЩ постигнаха нещо във Виетнам или в Сирия? В Ирак знаем, избиха 1 350 000 невинни мъже, жени и деца за да им откраднат петрола, но да откриваш топлата вода на незнам каква възраст и да сочиш с пръст поредната империя е някакси по детинско хаджигеновски, как той не се снишавал. Не се снишаваше Батето, който се чудеше, защо БГ армия ще се изпраща за да подпомага терористите от САЩ да завземат кладенците на суверенен Ирак. Пожелавам си час по-скоро да пораснеш и да спреш да търсиш "мозък" тук. Липсва ти
8.
До2
10.04.2022 06:22:00
10
11
Умник от кога разбираш как се водят воини Путин прави ходове който за момента са непредвидими ако искаше до сега само от разстояние без пехота щеше да изстине Украйна но не го прави може би за да предпази мирното население нещо което Украйна не прави другото което е коя държава не дава жертви когато напада мислиш че палячовците американски не дадоха жертви в Югославия ли.....но не казват имаха свалени сигурно над 50 самолета само че станаха за смях само със "невидимия" Стелт за когото ако зависеше от тях щяха да премълчат изядоха много "сопи" и в Афганистан ти вярваш ли че на втория ден от войната някой ще пусне танкове и пехота и след два часа ще има 100 военнопленника ,ти вярваш ли че като тръгнат танковете и периметъра им не се покрива по въздух да ти припомня ли как в първия ден от войната руската армия стигна за часове и окупира АЕЦ Чернобил и фашистите не можаха да реагират ето така за часове можеше да я няма и държавата нищо че Путин се бие срещу цялото НАТО
7.
Даааа
10.04.2022 05:46:28
1
2
https://www.youtube.com/watch?v=Nlp4oxRGndE
6.
До 2
10.04.2022 00:19:06
14
24
Вярваш ли в лъжите които си изписал ?
Вярваш, защото реалността и желанието ти в главата са се смесили.
Като при наркоманите. Кое е реалност и кое илюзия няма значение.
Всичко е трева !
5.
корабите са деблокирани
10.04.2022 00:10:26
1
3
Клипче от деблокиран руски кораб в пристанището на Мариупол:
https://www.youtube.com/watch?v=QMBDaAS6qz0
4.
До № 3
09.04.2022 22:25:27
34
33
Тъпако, Путин няма да умре!
Той ще е остане да живее като клозетен червей, изтекъл в мръсния канал на Историята, заедно с Империята на злото, мъките и страданията (СССР).
3.
Д
09.04.2022 22:11:12
23
21
2 пророк ли си.Точно за теб е статията в която звездите показвали че Путин щял да умре.Хаха ти ли я писа.
2.
жестоката истина
09.04.2022 21:17:58
52
49
"Украинския блогър Михаил Онуфриенко"

Този "украински блогър" нито е украински, нито е блогър. Това е поредния руски трол на хранилка в Кремъл.
Тези нещастни създания са толкова умствено ограничени, че не осъзнават какво се случва в момента. А това, което става е, че Русия губи поредната война. И ще се обоснова, защо смятам така.
Първо - ватенките (Русия) смятаха за няколко дни да превземат Украйна и да възстановят СССР, познат като Империята на злото, мъките и страданията. Но не успяха, понесоха тежки жертви, извършиха тежки престъпления и се оттеглиха, за да си ближат раните и да се прегрупират. Това е провал за който техният кумир - Сталин - е разстрелвал за некадърност и измяна.
Второ - щяха да денацифицират (моля ви се), но не намериха нацисти и избиха много цивилно население - старци, жени, и деца. А всъщност Русия винаги е била ФАШИСТКА държава - виж тук: https://www.vbox7.com/play:38f336418a
Сега масовите гробове ще носят ПОЗОР за Русия много години след близката развръзка на провалилият се Путин.
Трето - сега ще се мъчат като за последно - да отмъкнат ПАРЧЕНЦЕ от Украйна, за да смекчат позора от НЕКАДЪРНОСТТА на руската армия. Но руснаците, колкото и да са ТЪПИ, едва ли ще се хванат на тази въдица - почти никакъв резултат - срещу ОГРОМЕН брой ковчези.
И накрая - най-хубавото! Джуджето в Кремъл направи най-доброто (като изключим невинните жертви, разбира се) за най-върлите врагове на Русия, която тепърва ще разбере какво е това глад, мизерия и купонна система. И разпадане на отделни държавици.
Ашкоолсун Пуся, джудже кремълско.
1.
клип от пристанището
09.04.2022 21:02:36
3
6
https://www.youtube.com/watch?v=jJdAOrskNvM
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Бойко Рашков лъсна на снима с Мухарем – Мухата и Пеевски нарече скандала с изборите пърформанс Бойко Рашков лъсна на снима с Мухарем – Мухата и Пеевски нарече скандала с изборите пърформанс Организиран е от пуделите с пачките, коментира лидерът на ДПС-НН Станимир Хасърджиев измамил свои близки за стотици хиляди лева Станимир Хасърджиев измамил свои близки за стотици хиляди лева  В схемата за пари е замесен и баща му “Златен век” за директорката на Държавен куклен театър - Бургас “Златен век” за директорката на Държавен куклен театър - Бургас Заслужено отличие, коментира кметът Димитър Николов „Бургас Инвест“ с отличие от Камарата на строителите и нов визионерски проект „Бургас Инвест“ с отличие от Камарата на строителите и нов визионерски проект Поредната награда е свързана както с реализираните жилищни сгради до момента, така и с изгаждането на впечатляващия с мащаба си комплекс до Mall Galleria От несигурност към спокойствие: PAXMINING показа пътя към стабилни доходи в нестабилни пазари От несигурност към спокойствие: PAXMINING показа пътя към стабилни доходи в нестабилни пазари PAXMINING предлага сигурен начин за печалба от криптовалути чрез облачен майнинг – без техника, без стрес и без нужда от опит Летище Бургас става още по-гостоприемно за товарни полети. А за пътнически? Летище Бургас става още по-гостоприемно за товарни полети. А за пътнически? Логистичен хъб или живо международно летище? Накъде вървим?  Fabric Club посреща Нова година 2026 с грандиозна дискотека и две уникални зони за изживяване! Fabric Club посреща Нова година 2026 с грандиозна дискотека и две уникални зони за изживяване! Fabric Club превръща последната нощ на 2025-а в експлозия от музика, стил и еуфория – с DJ Mascota, MC Mikey и DJ Pokera зад пулта Кораб-фантом изправи на нокти институциите в Бургас Кораб-фантом изправи на нокти институциите в Бургас На борда имало двама украинци Новите будители на бургаските деца получиха своето признание от кмета Димитър Николов Новите будители на бургаските деца получиха своето признание от кмета Димитър Николов Общо 104 млади учители и техните ментори получиха благодарности и признание за своя успешен старт в кариерата Германец с нелепа кражба във Варненско Германец с нелепа кражба във Варненско Открадна саксия с цвете
Принц Андрю губи титлите си и дома си заради аферата "Епстийн" Принц Андрю губи титлите си и дома си заради аферата "Епстийн" Крал Чарлз Трети днес започна официалната процедура срещу брат си Фрапираща история с учителка, гаджето й и ученичка, първите двама са в ареста Фрапираща история с учителка, гаджето й и ученичка, първите двама са в ареста Случи се в САЩ Gunvor купува рафинерии на „Лукойл“, но заради руски олигарх санкциите може да останат Gunvor купува рафинерии на „Лукойл“, но заради руски олигарх санкциите може да останат Съоснователят на швейцарската компания Генадий Тимченко, който е приближен до Кремъл, е продал своя дял на партньора си Защо тунелът на император Комод в Колизеума е магнит за туристи, а амфитеатърът в София пустее Защо тунелът на император Комод в Колизеума е магнит за туристи, а амфитеатърът в София пустее Няма друг град в света, притежаващ такава полузаровена забележителност точно в градския център, от която не изкарва и един лев Срутеният блок в Гебзе взе четири жертви: Откриха и родителите мъртви след 19 часа под отломките Срутеният блок в Гебзе взе четири жертви: Откриха и родителите мъртви след 19 часа под отломките Единствено най-голямото дете в семейството - 18-годишната Дилара Билир, оцеля в инцидента Тръмп: Измамата с изменението на климата загуби войната Тръмп: Измамата с изменението на климата загуби войната САЩ спряха парите за фондацията на Бил Гейтс и той заяви, че „глобалното затопляне“ не е толкова страшно Здравна криза налегна цяла Европа Здравна криза налегна цяла Европа Системната липса на инсулин е само част от критичните проблеми Тръмп нареди спешни ядрени тестове, след като Путин се похвали със Статус-6 Тръмп нареди спешни ядрени тестове, след като Путин се похвали със Статус-6 От Вашингтон считат, че Китай настига тях и Русия във въоръжаването Тръмп оцени срещата със Си с 12 по десетобалната скала Тръмп оцени срещата със Си с 12 по десетобалната скала Не е говорено за Тайван. Китай ще започне отново да купува американска соя и ще направи компромис за редкоземни елементи, Вашингтон обмисля да намали мита Изненадващ победител на изборите в Нидерландия Изненадващ победител на изборите в Нидерландия Крайнодесните на Герт Вилдерс получиха шамар във вота
Васил ТЕРЗИЕВ, кмет на София Васил ТЕРЗИЕВ, кмет на София Дали са български вълци, дали са турски, няма да са хора с докторантура по ядрена физика
Виц на деня Виц на деня - Омъжи се за мен! Откакто те познавам, не мога да спя!
- Простак такъв! Искаш да се ожениш за мен само за да се наспиш ли?
Виц на деня Виц на деня - Операцията мина успешно. Днес си на лекарства и системи. За вечерта ще пратя сестрата.
- Докторе, може ли да не е тази вечер, че още ме боли.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Днес шефът толкова дълго вика по мен, че накрая неволно казах: "Да, скъпа!"
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори