Горски служители почистиха територии край Ропотамо и Ново Паничарево
Мащабната съвместна акция е във връзка със Седмицата на гората 2022 г.
ТП "ДЛС Ропотамо" и ТП "ДЛС Ново Паничарево", намиращи се на територията на ЮИДП ДП гр.Сливен, поставиха началото на честването на Седмица на гората 2022 г. с мащабна съвместна акция по почистване на горски територии. В инициативата активно се включиха освен горски служители от двете стопанства и представители на Общинско предприятие "Общински гори и озеленявани" към община Созопол.
На 05.04.2022 год. бяха почистени горските територии в м. Панчарска рампа, прилежащите крайпътни гори край главен път I-9, в участъка с. Маринка - с. Крушевец, и участъка от общински път с. Ново Паничарево - м. Панчарска рампа.
Участниците в инициативата по почистване се обединиха около призива да пазим природата чиста и необходимостта от работа и съвместни усилия за превенция на замърсяването на горски територии и пътища, посещавани най-често от граждани и туристи.
Черноморец с голям трансфер
Горивата в България поевтиняват
Швеция прехвана два руски изтребителя
Домашен хляб с хрупкава коричка: Най-лесната рецепта без месене
13/06/2026, Събота 14:33
0
Високо напрежение на "Тракия"
Как бързо и лесно да премахнем мазнините от фурната с подръчни средства
Трансферна въртележка: ПСЖ набеляза Феран Торес за заместник на Брадли Баркола
Златни правила за сочни и перфектно изпържени кюфтета
Нора Недкова съди Марк Зукърбърг, ето защо
Силяновска се върна в РСМ и атакува България: Не се държи приятелски
Акула нападна и рани тежко жена на плаж
Киев се готви за нова руска атака с "Орешник"
