×
Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

10 загинали в Николаев при бомбардировките, над 40 са ранените


10 загинали в Николаев при бомбардировките, над 40 са ранените
При първия въздушен удар на руската армия вчера е загинал един човек и са били ранени петима
05 Април 2022, Вторник, 07:52 ч.
Автор: Флагман.Бг, снимка и видео: УНiАН

 Кметът на града твърди, че руската армия е използвала касетъчни боеприпаси

Десет мирни граждани бяха убити, а поне 46 са ранени при бомбардировки на град Николаев, съобщи кметът на украинския град Олександър Сенкевич.

При първия въздушен удар на руската армия вчера е загинал един човек и са били ранени петима, двама от които – тежко, съобщава бТВ.

При втория удар са загинали още девет души и са били ранени 41, уточни кметът във видеопослание, допълвайки, че броят на жертвите може да нарасне. Сенкевич твърди, че руската армия е използвала касетъчни боеприпаси.

 

В неделя при атаки на руските сили срещу Николаев и град Очаков са били убити осем и ранени 34 души, съобщи украинската прокуратура.

Руснаците завладели няколко селища в Донбас, атакували детска болница

Губернаторът на Луганска област Серхий Гайдай заяви, че руските сили подготвят масирана атака срещу украинските войски в тази област в Източна Украйна.

Украинският вицепремиер Ирина Верешчук каза, че вчера от обсадения пристанищен град Мариупол са били изведени 1550 цивилни. Общо 2405 души са били евакуирани по хуманитарния коридор от Мариупол до град Запорожие.

На този фон руското министерство на отбраната съобщи, че украинските военни минират пътища в северна и в източна посока в Харковска област, за да попречат на мирните жители да стигнат до Русия, предаде ТАСС. Агенцията се позова на началника на националния център за управление на отбраната на Русия генерал-полковник Михаил Мизинцев.
 


В категории: Войната в Украйна


13
Коментара по темата
13.
Да не ви се случи на вас!
05.04.2022 12:25:14
3
7
Какво значение има? Господари или не, видеото е показано с високо качество и видяхме кои са циркаджиите - онези "без нито една цивилна жертва", както се изразиха. В допълнение, че убитите хора са актьори... Изобщо Русия някога признавала ли си е за нещо? Чернобил? Целувайте им краката на братушките, но стигне ли се до трета, БГ изобщо няма да я жалят. Пожелавам си да не се стига до там и да не ми се затвърдят думите. Който е имал роднини преживели руския ботуш, знае от разказите на баба и дядо. Който не знае - подкрепя на сляпо измислена война за измислена кауза на един фашист и диктатор.
12.
123
05.04.2022 11:06:51
3
3
Разбира се че руснаците са фалшивицирали видеото бензина им е свършил и не са могли да изгорят телата
11.
До 10
05.04.2022 10:26:05
3
8
Не е ли малко неуместно точно Господарите да правят оценка на истинността на дадено видео???
Не публикуваха ли те видеото с Митко Върбанов??
Малко лицемерно ми идва всичко!!
10.
Тт ПЛешивия
05.04.2022 09:56:11
14
10
Гадни мръсни украйнци , предадоха народа който ги хранеше и наливаше милиони в Украйна сега ще си понесат последствията от Русия .
Зеленски си помисли , че ще може да разиграва със синът на Байдън другаря Путин , но удари на много остър камък .
Жалко е за невините жертви , но няма как да се справиш с тази измет .
9.
Само да кажа
05.04.2022 09:32:23
7
15
Българина не си проверява информацията и това е! Моля всеки, който дъвче изплютото и мисли завареното в Буча за постановка с актьори, нека хвърли един поглед на тази обосновка за кадрите и се убедете сами какви кремълски безумия подкрепяте:

https://gospodari.com/ne-tova-ne-e-ruka/?fbclid=IwAR0g-Uz70ujXBw1duvEHlos8t6mxGlwzA03slIXQgKU1x1tNDG2F_BKa4P4
8.
b до 8
05.04.2022 09:27:59
10
7
Хайде сега изкарайте,, БЕЛИТЕ КАСКИ,, и Колин Пауел с МЕНТЕ епруветката пак да обвинява Русия.
7.
Руски лъжи
05.04.2022 09:15:10
18
22
Едно руско тролчета описа по часове, излизането на руската армия от Буча. Що за болни мозъци трябва да бъдете, че да прокарвате едната теза, без да се гледа и другата гледна точка на украинците. Руската армия е нападнала чужда държава , има изнасилени жени и след това убити което пак се отрича от руснаците. Украинците са направили постановка за зверствата в Буча, което също не е вярно, руснаците са извършили геноцид над украинското население.
6.
Сз
05.04.2022 08:36:45
29
20
ПОРЕДНАТА ПОРЪЧКОВА ПОВЪРНЯ
5.
Burgas
05.04.2022 08:21:51
22
40
Боклуци сте вие, тролове руски!
За пари и майка си ще продадете.
4.
Не че нещо
05.04.2022 08:16:50
28
12
Ми да излязат от населените места и да се бият, докато има оръжия между сгради и цивилни граждани, ще има и жертви, това да не е балшой театър.
3.
Ало Вараца?
05.04.2022 08:15:29
35
22
Русия няма на въоражение късетъчната ракета Точка-У. Сетете се ако вярно кой ги бомби. Побеснелите нацита трепе наред мирно население.
2.
:)
05.04.2022 08:14:09
20
11
haide izravnqvaite cqla okraina sus zemqta i im zimaite parite na oligarsite, boklucite tukasamo skupi koli karat puk na pomo6ti s moite danaci, dano gi izbiqt vsi4ki ukrainci do krak
1.
flagman.ua
05.04.2022 08:10:32
26
15
вЕрвайте ни, както ви кажем така е !
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Лекари алармират: Грипната вълна иде, а ваксините са малко Лекари алармират: Грипната вълна иде, а ваксините са малко Министерството докладва ръст в доставките, но от аптеките и лекарските среди в Бургас отчитат недостиг на количествата Кметът на Созопол пред Съвета на Европа: Може да изградим по-близки до гражданите общности Кметът на Созопол пред Съвета на Европа: Може да изградим по-близки до гражданите общности Градоначалникът присъства на 49-ата сесия на Конгреса на организацията, в която членуват 46 държави  Разследването на масовото убийство в Люляково стигна и до другия чичо на Фахри, тази вечер той получи инсулт Разследването на масовото убийство в Люляково стигна и до другия чичо на Фахри, тази вечер той получи инсулт Али бил разпитан като свидетел, защото в двора на къщата му е открита незаконна пушка, с която може да са извършени екзекуциите Рая Назарян оглавява парламента за 10 месеца Рая Назарян оглавява парламента за 10 месеца Съветът за съвместно управление обяви, че партньорите в управлението са постигнали съгласие за ротацията Синдикатите и бизнеса единни срещу Бюджет 2026, враждебен бил към хората на труда Синдикатите и бизнеса единни срещу Бюджет 2026, враждебен бил към хората на труда Всички са против проекта на властта, според който пенсионната вноска през 2026 г. ще се увеличи с 2 %, а минималната заплата ще е по-ниска от очакваното Кой лъже протестиращите медици? Заради исканията им, управляващите щели да вдигнат здравната вноска Кой лъже протестиращите медици? Заради исканията им, управляващите щели да вдигнат здравната вноска  Това е е неоснователно, защото сумата, която е нужна за повишаване на заплатите им, е много по-малка, изчисли Васил Пандов Ето ги героите, помагали първи на хората от мелето между Харманли и Симеоновград Ето ги героите, помагали първи на хората от мелето между Харманли и Симеоновград При пристигането си тримата униформени веднага обезопасили автобуса, за да не падне в реката ОбС се съгласи да продаде земята под фурна „Лазур“ на Станимир Петков ОбС се съгласи да продаде земята под фурна „Лазур“ на Станимир Петков След покупката на имота от собственика на сградата, Общината не разполага с инструмент да го спре да поиска изменение на ПУП в съответствие с ОУП за ж.к. „Лазур“, каза Живко Димитров от Община Бургас "Илюзията" снощи разби досегашните ни представи за театър в Бургас "Илюзията" снощи разби досегашните ни представи за театър в Бургас Изцяло новата трупа на Иля Пепеланов не просто завъртя сцената след 20 години застой, но и зажаднялото ни съзнание за постмодерно изкуство Извънредно! Откриха мъртъв един от състоятелните мъже в Руенско Извънредно! Откриха мъртъв един от състоятелните мъже в Руенско Фикрет Хюсеин от село Струя вероятно се е самоубил
Мъск пусна Grokipedia, която да се конкурира с Wikipedia Мъск пусна Grokipedia, която да се конкурира с Wikipedia Съдържанието се генерира от изкуствен интелект и генеративния AI асистент Grok Уникална страна дава заплата до 9000 лв. Уникална страна дава заплата до 9000 лв. Има сериозен глад на кадри Силен трус удари Турция, има разрушени сгради! Разлюляха се Бургас, Пловдив и дори София Силен трус удари Турция, има разрушени сгради! Разлюляха се Бургас, Пловдив и дори София Земетресението е усетено в цяла Южна България Лукойл продава рафинерии и бензиностанции заради санкциите? Лукойл продава рафинерии и бензиностанции заради санкциите?  От руската компания уточниха, че става въпрос за международните активи Ето коя е новата приятелка на Еминем Ето коя е новата приятелка на Еминем Не е ясно от колко време са двамата заедно Bcичĸи гoвopexa зa іРhоnе Аіr, нo пoчти ниĸoй нe cи гo e ĸyпил Bcичĸи гoвopexa зa іРhоnе Аіr, нo пoчти ниĸoй нe cи гo e ĸyпил Изглeждa, чe oпититe зa пo-нeтpaдициoнeн іРhоnе - cлeд cпpeнитe mіnі и Рluѕ вapиaнти, oтнoвo нe ca ce yвeнчaли c ycпex Тръмп ще срещне с новия японски премиер Тръмп ще срещне с новия японски премиер Очаква се двамата лидери да се разбират добре, тъй като Такаичи е протеже на покойния японски премиер Шиндзо Абе Трагедия в Рим: Турист загина след падане от Пантеона Трагедия в Рим: Турист загина след падане от Пантеона Жертвата е на 69 години Двама от бандата, обрала Лувъра, задържани при опит за бягство на летището Двама от бандата, обрала Лувъра, задържани при опит за бягство на летището Скъпоценностите все още не са открити   Тръмп за Путин: Той трябва да сложи край на войната в Украйна, а не да тества ракети Тръмп за Путин: Той трябва да сложи край на войната в Украйна, а не да тества ракети Край бреговете на Русия се намира най-великата в света американска ядрена подводница, вметна още президентът на САЩ
Ивайло Симеонов, кмет на Елин Пелин Ивайло Симеонов, кмет на Елин Пелин „Пакост или лакомство“ всъщност е „диабет или затвор“

Виц на деня Виц на деня Две приятелки си говорят:
- Муцка, защо го остави, нали каза, че имало нещо в него?!
- Имаше, ама го изхарчихме!
Виц на деня Виц на деня Една баба моли младеж да я преведе през светофара.
- След малко бабо, че сега е червено.
- Ама че си страхливец, на зелено и сама мога да мина.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Всички добри приятели ми носят щастие в живота, но най-добрите ми носят ракия!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори