Лукс в Бургас: Модерен диван се появи на спирка в центъра на града
Това е част от рекламна кампания на фирма, производител на мебели
„Да живееш в Бургас си е лукс“. Този лаконичен коментар обиколи скорострелно социалните мрежи в морския град, след като на пъпа на Бургас – на спирка на бул. „Иван Вазов“, се появи червен мек диван. Той е поставен там рано тази сутрин и вече се ползва активно от хората, чакащи пристигането на автобуса си. Добрата новина е, че все още е там и досега е няма опити за кражба.
Диванът обаче се оказа част от хитра и модерна рекламна кампания за откриването на нов магазин за мебели в Бургас. Той е само част от цялостния аранжимент на спирката, който включва в себе си плакати, наподобяващи стена, на която има закачени красиви картини и стилна лампа. За да бъде поставена там меката мебел, е премахната обикновената метална скамейка, която е налична на всички останали спирки на градския транспорт в града.
Флагман узна, че Община Бургас е уведомена за рекламната арт инсталация. Фирмата се е ангажирала да поддържа спирката, а през това време да разпространява посланието си. На това място пък диванът ще стои две седмици. Междувременно професионални фотографи вече започнаха да се възползват от ситуацията и по обед днес имаше ентусиасти за фотосесии на спирката.
Пи Диди поиска незабавното си освобождаване от затвора
Филипа от Ергенът изригна с брутални разкрития за Йовица: Измамник, когото ме е срам, че съм целувала! (СНИМКИ)
МВР с ключови съвети за сигурна обмяна на левове в евро
За тези 2 зодии 2026-а ще е трудна
Джейсън Стейтъм се снима с децата, а това е рядко събитие
Сгрешената цифра, създала най-обичаната коледна традиция: Невероятната история на NORAD и Дядо Коледа
2025 година рекордна по магнитни бури
Ето как отбелязаха Коледа в Поморие
Пиян шофьор с 2,71 промила алкохол помете три коли
Голям празник е в събота с куп традиции, слага началото на мръсните дни и редица забрани
Курсовете в чейндж бюрата удариха тавана

", задигнаха ли го брадчедите вече, щял да стои две седмици, вече са го натъпкали в някой бус цветните
Флагман....във вас такива МОДЕРНИ ЛИ СА МЕБЕЛИТЕ?
ХА ХА ХА
Модерна арт инсталация-ДИВАН!
ХАХАХАХахаха
Ето това е "най-добрия град за живеене" и всички знаем кой е отговорен за това!
Изчезна дивана от спиркара...
Вярно е!
Най-скъпият и най-тъпият