20-годишен причини тежка катастрофа с жертви край Стара Загора
Шофьорът опитал да заобиколи пешеходци, но ударил друга кола
20-годишен мъж е задържан в Старазогорско за тежка катастрофа с жертви и ранени, съобщиха от ОДМВР. На 1 април около 15,55 часа група от седем младежи се движели по пътя между Чирпан и Зетьово.
В това време автомобил, управляван от 20-годишен мъж, застигнал групата пешеходци, част от които вървели по пътното платно, направил опит да ги заобиколи, при което навлязъл частично в насрещната лента и ударил движещия се срещу него лек автомобил, управляван мъж на 63 г.
В резултат на удара шофьорът на втората кола е починал на място, а пътуващата с него 80-годишна жена е получила множество травматични увреждания. Тя е била настанена в болница. При удара колата на задържания се завъртяла и блъснала няколко от пешеходците, в резултат на което 13-годишно момиче е починала на място. В болница е бил настанен 19-годишен мъж, който е получил множество травматични увреждания.
В лечебно заведение е бил откаран и още един от младежите, на 15 г., който след преглед е освободен. На задържания са били направени тестове за алкохол и наркотици. Резултатите са отрицателни. Мъжът е арестуван за 24 часа
Продадоха легендарен завод за алкохол
Правилната диета за вас
Как да направим домашен хляб
Телата на четирима мъже са открити в две реки
Тиквички със сирене и чесън: Лесна и вкусна рецепта
Мъж не е виждал 11-месечната си дъщеря заради отказ за виза
Инвестиция за милиарди евро: Румъния започна мегапроект в Черно море
Кметът на София с коментар за Джирото
Какви партньори търсят зодиите: Любовни предпочитания и съвместимост според астрологията
10/05/2026, Неделя 19:00
0
Министърът на спорта говори за Обиколката на Италия
Почина човек на културата
Кристиан Титрийски блести, на крачка е от титлата в САЩ

и после , пак шофьора виновен.....