×
Европейска столица на културата Евровизия 2027 Промо зона Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Трагедия! Откритият труп в ж.к. "Меден рудник" е на 30-годишен бургазлия


Трагедия! Откритият труп в ж.к. "Меден рудник" е на 30-годишен бургазлия
Колегите му са шокирани, не е имал здравословни проблеми
24 Март 2022, Четвъртък, 18:12 ч.
Автор: Флагман.бг

Прилошало му, докато карал огромна пръскачка в нивата

На 30-годишен мъж, който е карал пръскачка за тор в нивата, е трупът, открит в бургаския ж.к. "Меден рудник". Той е починал по време на работа, докато управлявал тежката селскостопанска машина, научи Флагман.бг.

 Откриха труп на млад мъж в нива край жк. „Меден рудник“

Прилошало му и спрял, но успял да сигнализира колегите си, които пристигат на място и го намират издъхнал в кабината на огромната машина. Те шокирани, тъй младият мъж не е споделял да има здравословни проблеми. 

На място има патрулен автомобил, униформените изясняват причините за трагедията.




В категории: Меден Рудник


17
Коментара
17
Коментара по темата
17.
Папур
26.03.2022 21:47:58
0
0
Смятай с какви отрови се пръска
16.
Zig
25.03.2022 13:18:53
1
3
До # 14 Zig

Ваксина?

На майка ти путката?
15.
.
25.03.2022 00:00:43
1
3
Във ветровито време не бих пръскал.
14.
zig
24.03.2022 20:44:29
14
8
Ваксина?
13.
Без Бина
24.03.2022 20:37:27
0
2
До 12 Дедо- до 11
И шилото си има място и фазомера си има място. Вие нямате ли места на вещите? Да не вземеш шилото вместо фазомера?
Историята на незанулените контакти в непрошнурованите касови книги са заровили и по бира- скарите.
12.
Дедо - до 11
24.03.2022 19:39:42
0
7
Това място има история ли? Да не би да са заровили токсични отпадъци там - от тези на италианската мафия, дето ги разтоварват на пристанището?
11.
ей пак до шилото ейй
24.03.2022 19:27:58
2
3
тва място е проклето там
10.
10
24.03.2022 19:27:56
20
2
Да се провери пушач ли е, алкохолик може би също
9.
5678
24.03.2022 19:26:10
4
14
Депресия, тревожност, мъка, дългове, жена, пари, и фитнес манияк да беше това всеки може да погуби
8.
...
24.03.2022 19:18:15
0
36
Сутрента го видях дете то ми вика тати виж как пръска тракторчето и аз го гледах момчето без да предполагам какво ще се случи бог да го прости съболезнования на близките почивай в мир
7.
И
24.03.2022 19:11:53
5
6
Трагедия"Флагман"- проста журналистика- рабкор!
30- годишния комбайнер и неуведомените за здравословното му състояние работници.
Уведомил ги за прилошаването му и му открили трупа.
Утре очакваме погребалните агенции да влязат в лют спор за трупа на 30- годишен комбайнер, съответно някой пенсионер да му заеме работното място и да продължи с дейностите по обработването на засятата площ. Поне ще са уведомени със здравословното състояние на пенсионера с минималната пенсия и след жътвата на площите може да започнат планираните строителни дейности на мястото на засятата нива в жилищния комплекс.

В едно русенско село хората били много работни и затова сеели и по тротоарите картофи.
6.
Сс
24.03.2022 18:51:08
3
32
Може и да е бил алергичен към някоя от химичните съставки на торта ? На всеки му различно действат.
5.
АЗ
24.03.2022 18:46:05
1
44
Баси, а сутринта се наслаждавах на пръскачката как си обикаля по поляната. Жалко за момчето. Съболезнивания на бизките.
4.
Корумпиран
24.03.2022 18:43:38
1
17
От инфаркт е
3.
Спекулативен
24.03.2022 18:34:20
1
31
Eдва ли е техническа неизправност....Бих казал инфаркт или инсулт.
2.
!!!
24.03.2022 18:26:28
1
55
Щом е починал по време на работа, значи трябва да се води трудов инцидент
Трудовата инспекция трябва да се задейства! Дали го е направила?
1.
Дедо Шерлок
24.03.2022 18:23:04
5
49
Техническа неизправност, довела до отравяне от въглероден оксид? Или амониеви изпарения от пръсканата тор? Жалко за момчето, лека му пръст, ако има виновни да си платят
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Крадци дебнат туристите край Варна: Изчезнаха 2800 евро от заключен автомобил Крадци дебнат туристите край Варна: Изчезнаха 2800 евро от заключен автомобил 61 кражби са регистрирани по плажовете от началото на юни, полицията изпраща допълнителни и цивилни екипи в най-рисковите райони Бургазлии подмениха златен синджир за 4300 евро в куриерски офис в Ахелой Бургазлии подмениха златен синджир за 4300 евро в куриерски офис в Ахелой Мъж и жена поискали преглед и тест на скъпата пратка, усамотили се в съблекалня и после заявили, че я връщат Потвърждение с биометрични данни при онлайн плащане с карта neon на tbi bank Потвърждение с биометрични данни при онлайн плащане с карта neon на tbi bank Супер приложението прави пазаруването в интернет още по-бързо, удобно и сигурно Снощи край Маринка е било истинска касапница! 12 са ранените след катастрофата с дивото прасе Снощи край Маринка е било истинска касапница! 12 са ранените след катастрофата с дивото прасе Автобус спрял, за да помогне на авариралия Сеат, пътници слезли да го избутат, а идващ Фолксваген връхлетял върху тях След загубената Евровизия: Къде са другите големи събития на София След загубената Евровизия: Къде са другите големи събития на София Милиарден общински бюджет, летище, метро, Витоша и НДК - но без големи събития, които да напълнят хотелите След публикация на Флагман.бг: Закопчаха Манол, който тероризираше съседи в центъра на Бургас След публикация на Флагман.бг: Закопчаха Манол, който тероризираше съседи в центъра на Бургас 72-годишният мъж е арестуван рано тази сутрин, след като направи опит за физическа саморазправа с полицай Медиците от „Сърце и Мозък“ - Бургас с отворено писмо до Катя Ивкова: Липсва само едно - министърът да си свърши работата Медиците от „Сърце и Мозък“ - Бургас с отворено писмо до Катя Ивкова: Липсва само едно - министърът да си свърши работата Лекари, медицински сестри и специалисти по медицински грижи настояват здравният министър да се произнесе за новото крило на болницата Бургас се сбогува с Радко Дренчев: Семейството му организира панахида на 40-ия ден от кончината му Бургас се сбогува с Радко Дренчев: Семейството му организира панахида на 40-ия ден от кончината му Дългогодишният експерт в Бургаската търговско-промишлена палата ни напусна след кратко боледуване едва на 63 години Поставят специален знак на проверените таксита по време на "Евровизия 2027" Поставят специален знак на проверените таксита по време на "Евровизия 2027" Браншова организация предлага зони Eurovision Taxi, QR проверка на автомобилите и засилен контрол на трансферите от летището Бургас, време е за „Черноморец“! „Акулите“ излизат срещу ЦСКА II тази вечер на „Лазур“ Бургас, време е за „Черноморец“! „Акулите“ излизат срещу ЦСКА II тази вечер на „Лазур“ Двубоят започва в 18 часа, билетът е 5 евро, а децата до 12 години влизат безплатно - клубът призовава бургазлии да напълнят трибуните
Тюркоазеният рай на Сардиния се задъхва: 6500 лодки превърнаха морето в паркинг Тюркоазеният рай на Сардиния се задъхва: 6500 лодки превърнаха морето в паркинг Архипелагът Ла Мадалена вече приема повече от два пъти над смятания за поносим дневен брой плавателни съдове, а котвите разкъсват защитеното морско дъно Емил Кошлуков за критиците на Бургас: Същите плюеха и DARA, после тя спечели Евровизия Емил Кошлуков за критиците на Бургас: Същите плюеха и DARA, после тя спечели Евровизия Бившият шеф на БНТ направи пряка аналогия между атаките срещу певицата и сегашното недоволство от избора на морския град Ланс сътвори сензация: С 10 души свали ПСЖ от трона и взе историческа купа Ланс сътвори сензация: С 10 души свали ПСЖ от трона и взе историческа купа Флориан Товен наказа шампиона на Франция, Робин Рисер заключи вратата си, а кърваво-златистите спечелиха първата Суперкупа в историята си Крум Савов срещна Путин на плажа в Слънчев бряг и веднага поиска снимка Крум Савов срещна Путин на плажа в Слънчев бряг и веднага поиска снимка Телевизионният водещ попаднал на украинец с поразителна прилика с руския президент, но забелязал и една съществена разлика - мъжът бил доста по-висок Петко Костов оглави новата структура на „Прогресивна България“ в Малко Търново Петко Костов оглави новата структура на „Прогресивна България“ в Малко Търново Уважаваният учител Таня Николова е избрана за организационен секретар, на учредяването присъстваха областният координатор Георги Маджаров и депутатът Пламен Карашев Почина Хейдън Пенетиър, бившата годеница на Владимир Кличко беше само на 36 Почина Хейдън Пенетиър, бившата годеница на Владимир Кличко беше само на 36 Звездата от "Герои" и "Нашвил" има дъщеря от украинската боксова легенда, причината за смъртта й не е обявена Руските балистични ракети все по-често пробиват украинското ПВО: Patriot не достигат Руските балистични ракети все по-често пробиват украинското ПВО: Patriot не достигат Киев разполага с по-малко ракети-прехващачи, докато Москва увеличава балистичните удари и ги комбинира с дронове и други оръжия ЕС готви най-мащабните санкции срещу Русия от началото на войната ЕС готви най-мащабните санкции срещу Русия от началото на войната Според върховния представител на ЕС досегашните ограничения са лишили руската военна машина от над 1 трилион евро Папа Лъв XIV с призив: Спрете насилието срещу палестинците на Западния бряг Папа Лъв XIV с призив: Спрете насилието срещу палестинците на Западния бряг Главата на Римокатолическата църква настоя международната общност спешно да работи за решение с две държави и траен мир Руски дрон изплува на плаж в Турция, военни провериха дали носи взрив Руски дрон изплува на плаж в Турция, военни провериха дали носи взрив Корпусът на „Гербера“ е открит край Сакария, а на място са изпратени жандармерия, брегова охрана и специалисти по обезвреждане на боеприпаси
Андрей ГЮРОВ Андрей ГЮРОВ Чух, че олигархията била елиминирана и се сетих как Цецка Цачева каза от Китай, че правосъдната реформа е приключила! Виц на деня Виц на деня Син навършва 18 години. Баща му вади кутия цигари и му подарява една цигата:
- Ето сине, вече може да пушиш.
- Благодаря, тате, но аз ги отказах още преди една година.
Виц на деня Виц на деня - Ей, що ти е синьо окото?
- Жена ми ме удари.
- Е, що?
- Ми легнахме си снощи и тя поиска да правим любов.
- И к'во?
- Ми казах и, че днес вече съм правил...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Забъркан бетон, горещ курбан и гола жена не се чакат!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори