×
Промо зона Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Тръмп обвини Китай в намеса в президентските избори през 2020 г.
  • Президентът присъства на международното военно учение „Бриз 2026“
  • ФИФА обсъжда в следващия Мондиал да участват 64 отбора
  • Куче нахапа 16-годишно момиче и уби домашния му любимец в Нови Искър
  • Акциите на "Газпром" пробиха 18-годишно дъно
  • Замразиха парите за майките на 398,81 евро
  • Днес Созопол чества своя празник
  • Йотова открива паметник на Васил Левски
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

„Комсомольская правда“ съобщи за близо 10 хил. убити руски военни, след половин час текстът изчезна


„Комсомольская правда“ съобщи за близо 10 хил. убити руски военни, след половин час текстът изчезна
Според руския вестник ранените надхвърлят 16 хил. души
24 Март 2022, Четвъртък, 12:24 ч.
Автор: Божидар БОЖКОВ

Дали е дело на смел журналист или е просто рутинно вмъкнат от някоя сводка погрешка - няма как да се разбере

„Комсомольская правда“, а това е вече напълно зависим вестник, понеже в Русия независими медии не останаха - Роскомнадзор се погрижи за това, вмъкна в своя дописка следния текст: Според данни на Министерството на отбраната на Руската федерация, в хода на специалната операция в Украйна Въоръжените сили на Руската федерация са загубили 9861 убити, 16153 човека са били ранени.

Този текст престоя близо 30 минути, преди да го премахнат. Дали е дело на смел журналист, който е искал леко да размърда руските мозъци, или е просто рутинно вмъкнат от някоя сводка, където е пишело да не се вмъква, но някой недопрочел репортер го е направил, няма как да се разбере.

Като цифра е малко по-консервативна от данните, които Украйна съобщава за руските загуби - близо 15 000 човека, които се припокриват и с данните от ежедневната сводка, която според канала в Телеграм „Генерал СВР“ получава Путин. Но и 10 000 убити за 1 месец война е зашеметяваща цифра, каквато Русия не е постигала от времената на окупацията на Афганистан.
 


В категории: Войната в Украйна


Божидар БОЖКОВ Автор
Божидар БОЖКОВ
17
Коментара
Тервел ИЛИЕВ "Меси" кацна в центъра на Бургас "Меси" кацна в центъра на Бургас 17/07/2026, Петък 18:17 3
17
Коментара по темата
17.
Rando до 16
25.03.2022 00:10:55
0
2
Типично за един путлерофил като тебе да задава въпроси на които дори селският олигофрен и идиот би могъл да отговори с лекота

Ти да не си мислиш,че всички взривени танкове ги насъбират на една купчина,да ти ги снимат специално за болния ти малък мозък хахаххахаха

Това путлерофилите сте ебаси и малоумниците честно,по-прости сте дори и от средностатистическото шимпанзе

А на великата ти Русия,днеска им взривиха най-скъпия кораб при това в Руска територия,защото един малоумник като теб беше го снимал да се хвали в нета колко велик кораб пускали и как всеки трябва да се респектира явно

Тотални олигофрени сте,но естествено ще го разберете последни ахахаххаха
16.
Трезвеник
24.03.2022 20:56:53
4
2
Къде са хилядите трупове руски войници? Къде са стотиците унищожени руски самолети, танкове, БТР-и и установки, кораби? Украинците с удоволствие щяха да се снимат на фона им, ако имаше такива количества. Всичко друго е евтина пропаганда стил Гьобелот от пролетта на 1945.
15.
Мишо
24.03.2022 18:26:53
3
3
Що се отнася до организацията, тактиката и ефективността на руската армия. На кратко казано действията на руснаците са изключително ефективни. В момента деморализирана и скована без възможност за маневр е украинската армия. Военните действия се забавиха след първата седмица, целта да се изолират основните украински военни съединения беше постигната и се пристъпи към планово и постепено унищожение на военна техки жива сила без прекалено голям пряк контакт. Скоро нацистите от Азов ще бъдат избити в Мариупол и обръча около 40000 донбаска групировка напълно ще се затвори. Всичко върви по план, само стойте и гледайте.
А забравих да кажа, до сега никой с един ракетен удар не беше унищожавал цяла военна бригада говоря за отделна 79 ДБ от Николаев, 300 убити само за няколко секунди, сериозна работа. Е там са тотално деморализирани, бъбривият им кмет мълча цели два дена!....... Най-интересното предстои, само стойте и гледайте.
14.
Мишо
24.03.2022 18:18:18
3
4
Данни за загиналите .уски войници официално не са пускани и тях ги няма. Строго засекретени са. КП е организация финансирана от западни правителства и отдавана публикува инфо, което цели да компрометира руската власт.
13.
?
24.03.2022 16:06:57
3
5
Какви са загубите на Украйна ?
12.
Хахахах
24.03.2022 15:32:06
10
6
ЕвАллах, на бетерина дънещ минуси и плюсове ХАХАХАХАХАХ!
" Не се гаси туй що не гасне" ... Кремъл гази укрохохолите, а великото нато джафка отстрани, като малко пале когато породисто голямо куче оножда поредната улична мастия!
11.
Мефаил
24.03.2022 14:11:29
6
3
Тъпанар връз тъпанара, мила моя майно льо !
10.
Гвв
24.03.2022 13:39:56
11
30
Видяхме несъстоятелността на руската армия и как издиша в конвенционална война срещу една Украйна, а какво остава да се изправи срещу НАТО.
9.
Въй
24.03.2022 13:19:21
10
28
Вестник "Комсомолска истина" е представил невярна информация, много над 10000 са убитите северни орки. Затова са махнали материала.
8.
Истината
24.03.2022 13:10:12
10
37
Руските войници са деморализирани защото виждат, че са агресори. Никой не ги посреща с цветя и рози, а се бият с тях за всеки блок и всяко село. Няма го хъса на руския войник толкова типичен за него когато води Отечествена война. Затова Путин иска наемници от Сирия и Чечня.
7.
111 Z
24.03.2022 13:03:31
6
28
Психарче ходи при каka си да се хилиш и да защитаваш пиянката психар, алкохолна отрепка с многото кенефи и руските терористи, смотаняк хахаха.
Руската пропаганда ти е изпила празната чутура.
6.
Путлерокрация
24.03.2022 13:03:29
3
25
Главния редактор и той рязко изчезна в посока сибир .
5.
Хахахах
24.03.2022 12:51:44
32
16
В Русия нямало независими медии ХАХАХАХ
вие да не би да сте независима медия хахахах! Паляци!
4.
Павката
24.03.2022 12:49:43
18
48
Руснаците се оказаха една добре въоръжена и зле организирана армия с нисък морал, лошо обучени и доста надценени. Украйнски отряди основно със съветско и старо оръжие ги убиват като кучета, путиновите слуги стрелят по цивилни за отмъщение. Ясно е, че Украйна губи, но на каква цена печели Русия ?!?
3.
sisi
24.03.2022 12:44:28
33
11
Нормално е да има много загинали, както от едната така и от другата страна не забравяйте, че това е война, но както и да се погледне Украйна ще бъде смачкана, това е неизбежно!!!
2.
12
24.03.2022 12:43:13
30
17
Флагман и на Вас може да Ви хакнат сайта.Много внимавайте да не пусните нещо хубаво за руснаците ще има санкции от високо.
1.
Айде
24.03.2022 12:34:57
14
41
русофилите , ще кажат че е поръчкова новина и всъщност няма нито един загинал руснак, само деца в Донбас.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Михаил Заимов бе удостоен посмъртно с приза почетен гражданин на Созопол Михаил Заимов бе удостоен посмъртно с приза почетен гражданин на Созопол Той посвети живота и изследователската си дейност на морския град Силен кадрови ход на МВР в Бургас: Павел Колев оглави звеното на ГДБОП, вече е повишен в комисар Силен кадрови ход на МВР в Бургас: Павел Колев оглави звеното на ГДБОП, вече е повишен в комисар Повишението идва в решаващ момент за региона, заради тежките злоупотреби в икономиката и вихрещата се киберпрестъпност Киевската интрига породена от лош театър на Велислава Петрова и Радев или от Брюксел Киевската интрига породена от лош театър на Велислава Петрова и Радев или от Брюксел Опитват се да играят две игри едновременно, като едната е да сме „неутрални“с външна политика спрямо националния ни интерес, а втората да не бъдем изолирани, коментира социолог Рекордьор по нарушения подкара камион без книжка и загази Рекордьор по нарушения подкара камион без книжка и загази Нарушителят е с 37 акта и 98 фиша, поясниха от полицията Опасен сигнал от Бургас: Шофьори намират развити болтове по колите си Опасен сигнал от Бургас: Шофьори намират развити болтове по колите си Разказите идват от социалните мрежи и все още не са потвърдени от полицията, а твърдението за предизвикателство в TikTok остава недоказано Бутнаха ли паметник на културата в центъра на Бургас? (СНИМКИ) Бутнаха ли паметник на културата в центъра на Бургас? (СНИМКИ) Сградата беше опасна и се рушеше, инвеститорите я вдигат наново в абсолютно същия вид с благословията на Министерството на културата АПИ дръпна шалтера на поръчка за 1 млрд. лв.: Евтините мантинели ни излизат с човешки животи АПИ дръпна шалтера на поръчка за 1 млрд. лв.: Евтините мантинели ни излизат с човешки животи Експертът Христо Грозданов настоява решенията да се вземат според риска и разходите за целия живот на съоръженията, а не само по най-ниската първоначална цена Ружа Игнатова жива? Кой плаща по 5 хил. $ заплата на капитана Ружа Игнатова жива? Кой плаща по 5 хил. $ заплата на капитана Дали милионите на OneCoin все още не текат в Созопол Милошев защити Ия Петкова начело на НДК: Семейните връзки не отменят професионализма Милошев защити Ия Петкова начело на НДК: Семейните връзки не отменят професионализма Съпругата на заместник-председателя на парламента Иван Ангелов е избрана временно за директор, а конкурс трябва да бъде проведен до шест месеца Летище Бургас влиза мощно в битката за Евровизия 2027: Готово е за 50 000 пътници на ден Летище Бургас влиза мощно в битката за Евровизия 2027: Готово е за 50 000 пътници на ден Аеропортът застана зад кандидатурата на морския град и отговори на основните съмнения за въздушната свързаност с над 70 директни маршрута и капацитет до 21 полета на час
Свлачище погуби 8 души в Китай, 34 остават затрупани под калта Свлачище погуби 8 души в Китай, 34 остават затрупани под калта Над 10 сгради бяха затрупани край река Уцзян, повече от 1100 жители са евакуирани, а стотици спасители продължават издирването Тревога за цунами след мощно земетресение, разлюляло Мексико и Централна Америка Тревога за цунами след мощно земетресение, разлюляло Мексико и Централна Америка Тръсът бе с магнитуд 7,4 по Рихтер, изплашени хора напуснаха домовете си Погледнете към небето след 21:00 часа: Уникален небесен феномен над България тази вечер Погледнете към небето след 21:00 часа: Уникален небесен феномен над България тази вечер Жителите на страната ще имат уникалната възможност да наблюдават с просто око изключително близко сближаване между младия лунен сърп и ярко блестящата планета Венера Война на два фронта? Речта на Тръмп, която подпали нов световен пожар и разцепи Конгреса на САЩ Война на два фронта? Речта на Тръмп, която подпали нов световен пожар и разцепи Конгреса на САЩ Анализатори разкриват тайния план зад бруталните удари в Близкия изток и обвиненията към Пекин за изборите Почина Освалдо Баньоли, бащата на „футбола на хляб и салам“ Почина Освалдо Баньоли, бащата на „футбола на хляб и салам“ Историята на един скромен гений, който победи парите и суперзвездите, за да качи Верона на върха Германия прати бивш мъж в мъжкия затвор, избухна скандал Германия прати бивш мъж в мъжкия затвор, избухна скандал Осъдената активистка първо е приета в женския затвор в Кемниц, но след индивидуална оценка е преместена в мъжката институция в Цайтхайн Огнен ад в Испания: 12 000 хектара изгоряха, над 1000 души са евакуирани Огнен ад в Испания: 12 000 хектара изгоряха, над 1000 души са евакуирани Пожарът в Арагон остава извън контрол, а стотици огнеборци и военни защитават застрашените селища Георги Татарски пое Булгаргаз преди решаващите преговори с Боташ Георги Татарски пое Булгаргаз преди решаващите преговори с Боташ Той сменя Веселин Синабов, а временното ръководство ще управлява дружеството до нов конкурс, но не повече от шест месеца Иван Хаджиев е задържаният след акцията в Карнобат, иззеха канабис и оборудване за дрога Иван Хаджиев е задържаният след акцията в Карнобат, иззеха канабис и оборудване за дрога В дома на 43-годишния мъж в квартал Люляците са намерени растителна маса, канабисови стръкове, химически течности, лекарствени блистери и газов котлон Известен ресторант попадна в списъка на НАП за запечатване Известен ресторант попадна в списъка на НАП за запечатване Ефир 100 в район Северен е сред обектите с установени нарушения, но вписването не означава, че заведението вече е затворено
Иван ДЕМЕРДЖИЕВ, вътрешен министър Иван ДЕМЕРДЖИЕВ, вътрешен министър Предоставихме на САЩ данни за заобикаляне на санкциите по „Магнитски“ Виц на деня Виц на деня Секретарка се втурва, силно уплашена, в кабинета на началника:
- Шефе, току-що откраднаха колата ви!
- А успя ли да видиш крадците?
- Не, но записах номера на колата...
Виц на деня Виц на деня - Мила, ще се омъжиш ли за мен?
- О боже, да!
- Може ли да ти го сложа?
- Мръсник!
- Пръстена ма...!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук - Защо жените прекаляват с уголемяването на устните?
- Защото не ми достигат пари за гърдите.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори