Девойки от „Меден рудник“ побъркаха данъчните, радват перверзни старчета
Онлайн секс предлагат и модами, утвърдили се на модния подиум
Девойки от бургаския квартал „Меден рудник“ и от столичния „Люлин“ трупат пачки, като се събличат и снимат в предизвикателни пози, за да разпалват страстите на перверзните старчета в социалните мрежи. В Инстаграм и онлифенс профили може да се срещнат много такива красавици. Онлайн секс предлагали и модами, утвърдили се на модния подиум, както и в конкурси за красота или като плеймейт.
Младите момичета заработват по 5000 лева месечно, показвайки се голи в социалните мрежи, установи проверка, цитирана от „Телеграф“.
Данъчните се видели в чудо, защото доходите на голите мацки нямало как да се осчетоводят, а перверзните им клиенти били прекалено щедри.
Инфлуенсърките подмамват загорели мъже с атрактивни снимки, следвани от оферти за киберсекс и стриптийз пред уебкамера. Офертите са за между 20 и 50 евро в рамките на 15 до 60 минути онлайн секс.
Предлагат се основно в Инстаграм и Тик-Ток, където има и препратки към специализираната порноплатформа „Олнифенс“. Отделно пускат и публикации в сайтове за запознанство, към които поставят свои номера за контакт през Уатсап и Вайбър.
"Работата е доста удобна за хора, които искат да си стоят вкъщи и да си докарват едни 2000 до 5000 лева на месец, без шефове и вие избирате работното си време", обясни една от инфлуенсърките. Задачата на момичетата е да си чатят и флиртуват с клиентите и да дадат всичко от себе си, за да провокират загорелия мераклия да си плаща, за да ги гледа голи. Има и екстри. За повече пари девойките ползват вибратори, дилда и други атрибути, с които си играят пред камерата.
"Контактът с клиентите е само виртуален", обяснява инфлуенсърка, която от година си изкарва пари по този начин. Преди това е работела като сервитьорка в голяма верига ресторанти, където е носела много къса червена пола.
„Работим главно по бельо, събличаме се голи. Много от момичетата си имат приятели, които нямат нищо против да изкарват пари по този начин“, твърди друга нейна колежка. "Работата е за всяка умна жена независимо дали е студентка, майка или безработна", обясняват още инфлуенсърки.
Съдът вкара зад решетки жена, за която прецени, че лъже за изнасилване
Жестока съдба: Баща осакатен на пътя, минути по-късно друга катастрофа отне живота на 6-годишния му син
Познат на полицията нанесе брутален побой в центъра на София
Кошмар: Мъж падна от 12-ия етаж върху млада жена и я уби
Известна инфлуенсърка и гаджето ѝ намерени разстреляни
Гърция забрани тротинетките за деца под 17 г., глобите стигат 1000 евро
Apple готви юбилеен iPhone 20 с почти 7-инчов екран и скрит Face ID
Прокурорската колегия единодушно остави Емилия Русинова начело на СГП
Петимата кметове от Ямболско срещу самолетите в Безмер: Не въвличайте България в чужди конфликти
SPICE Music Festival 2026 наближава - Бургас отново ще се превърне в столицата на музиката
Доживотен затвор за 35-мата пирати от „Руен“, държали седем българи в плен
Тръмп дава 2 години на фармацевтичните компании, после ги удря с 200% мито

AНГЛИЧАНКИТЕ вадят по 100 бона на месец, ама са напращели като нашите ромки
Доста често правя online сделки. И всеки път ми удържат пари за IVA(данък). Предполагам въпросния сайт едва ли позволява да се работи чрез него без да се изплати "сделката " легално. Информирай се малко преди да говориш.
Без съмнение статии от този род оказват облагородяващо влияние и допринасят за формирането на здрав морал. Не случайно журналистическата гилдия е уважавана в обществото. Продължавайте в същия дух вие сте новите възрожденци.
Мариачи ли си, фабоначи ли си или просто си глупав? Като стане време за пенсия тези девойки нали и те ще искат да вземат пенсийки? Тогава ще плащат и данъци.
Ни@КОЙ няма право да забрани на момите да си показват циците, ако са над 18г.
И О - Чудо - мадамите взимат по 5-10К на месец, а данъчните - 2К.
Пазарна икономика :)
За какво точно!!!!!!??????
Заради няколко момичета които са намерили начин да изкарат някой лев отгоре?????? Затова ли се видели в чудо?????.....
Аз пък им правя евала на тези момичета. Особено ако всичко действително е само виртуално. Явно са красиви и са намерили начин да го използват и да спечелят нещо от това. Вместо да ходят и да позволяват разни дебелата или дядовци да ги брат и унижават.....
Но виж!!!!!! ЩОМ ДЪРЖАВАТ Е ОПРЯЛА ДА ТЯХНИТЕ ДАНЪЦИ !!!!!! Ебахти държавата тогава!!!!!!
Или вие там във Флагман завиждате че не ставате за това(с една дума сте грозни) и ги пишете такива историйки....