Вандали разбиха огражденията за кучета в Борисовата градинка в Бургас
Металните врати на съоръжението са изкривени, вероятно от ритници
Вандали разбиха огражденията за дребни породи в Борисовата градинка в бургаския жк. „Възраждане“. Металните врати на съоръжението са изкривени и огънати, вероятно от ритници. За това алармира в рубриката ни „Вашият сигнал“ до Флагман.бг бургазлийка М. Христова.
По думите й, вече две седмици оградата е в този вид, което не позволява да бъдат пуснати свободно да се разхождат малки кучета.
„В това състояние съоръжението е неизползваемо от гражданите , които си плащат данъци за кучетата, както и местни данъци“, пише в сигнала си до Флагман.бг нашата читателка.
Тя алармира Общината да вземе мерки, за да може теренът отново да бъде ползван от кучетата.

Разходите за заплати в държавния бюджет се свиват с 629 млн. евро
Закопчаха 64-годишен крадец минути, след като задигна автомобил в Бургас
Бургас и морето ще се проведе на 1 август, вижте кои са песните
Константин Стойков с дебют на ринга на ELITBET MAX FIGHT 66 в Бургас срещу опасния Чарли Даинес
Челен сблъсък между две тротинетки в Оризаре прати 16-годишен в болница със счупена ръка
Нелепа драма в Приморско: 85-годишен турист се опита да плува и се удави в басейн
Спряха спешната евакуация на кораби през Ормузкия проток след експлозии
Георги Константинов с премиера в Бургас, разказва за срещите си с Петя Дубарова
Дневен хороскоп за 26 юни 2026: Важни решения за Девата, късмет за Рибите
Филип Буков и Деси Бакърджиева в Бургас заради „Илюзията в брака“
Експерти: Мантинелите не спират тежките автомобили, използвайте джърсита!
73 бойни пистолета откриха в камион на „Капитан Андреево“

Друг е въпросът, че никой не разхожда кучетата си в тези заграждения!
Осраха и опикаха цялата градинка, целият град!
Нали за това са загражденията,за домашните любимци,те не серат на средата на тротоара,също като вземеш изпражненията им в найлонова торбичка,това изпражнение ще се разгражда 2-3 дена и ще обогати почвата,докато тази торбичка ще се разгражда хиляди години
Живяли като животни и като ги пуснали да си правят каквото искат са н*срали
Ако можехме да имаме реална съдебна система и тези тумори в това умиращо общество да ги впрегнат да изплатят 10к на общината иначе бой и йебан,да ги видим дали ще чупят каквото и да е
Но ние имаме умряло общество което не го интересува нищо такова,докато някой такъв комплексар не пребие детето му и така
Мн големи мъже станаха като ритат и чупят оградки,люлки и пързалки
Направо трябва да правят в УФЦ такава категория,генгста бг олигофрен срещу някоя катерушка