Вандали разбиха огражденията за кучета в Борисовата градинка в Бургас
Металните врати на съоръжението са изкривени, вероятно от ритници
Вандали разбиха огражденията за дребни породи в Борисовата градинка в бургаския жк. „Възраждане“. Металните врати на съоръжението са изкривени и огънати, вероятно от ритници. За това алармира в рубриката ни „Вашият сигнал“ до Флагман.бг бургазлийка М. Христова.
По думите й, вече две седмици оградата е в този вид, което не позволява да бъдат пуснати свободно да се разхождат малки кучета.
„В това състояние съоръжението е неизползваемо от гражданите , които си плащат данъци за кучетата, както и местни данъци“, пише в сигнала си до Флагман.бг нашата читателка.
Тя алармира Общината да вземе мерки, за да може теренът отново да бъде ползван от кучетата.

Внимавайте с морската храна, може да доведе до тежки алергии
21-годишен ислямист е заподозреният за атаката в Берлин
Не е само усещане: Цените в България са скочили с 12,8% за три години
250 евро глоба за къпане в Седемте рилски езера
Кемпер помете колона от автомобили в Германия, 34 души са ранени
През 2027 г. се очаква съществен спад на цените на жилищата у нас, прогнозира Макс Баклаян
75-годишен угандиец стана седмият кандидат за шеф на ООН
Микробус уби велосипедист при нощна катастрофа край Хасково
Миконос плаща цената на солените сметки: Оборотите паднаха с до 70%
Готвят 75% обезщетение за майките, които се върнат по-рано на работа
Жегата се завръща с температури до 33 градуса
Спират тировете по магистралите "Тракия" и "Струма" до 22 часа днес

Друг е въпросът, че никой не разхожда кучетата си в тези заграждения!
Осраха и опикаха цялата градинка, целият град!
Нали за това са загражденията,за домашните любимци,те не серат на средата на тротоара,също като вземеш изпражненията им в найлонова торбичка,това изпражнение ще се разгражда 2-3 дена и ще обогати почвата,докато тази торбичка ще се разгражда хиляди години
Живяли като животни и като ги пуснали да си правят каквото искат са н*срали
Ако можехме да имаме реална съдебна система и тези тумори в това умиращо общество да ги впрегнат да изплатят 10к на общината иначе бой и йебан,да ги видим дали ще чупят каквото и да е
Но ние имаме умряло общество което не го интересува нищо такова,докато някой такъв комплексар не пребие детето му и така
Мн големи мъже станаха като ритат и чупят оградки,люлки и пързалки
Направо трябва да правят в УФЦ такава категория,генгста бг олигофрен срещу някоя катерушка