Вандали разбиха огражденията за кучета в Борисовата градинка в Бургас
Металните врати на съоръжението са изкривени, вероятно от ритници
Вандали разбиха огражденията за дребни породи в Борисовата градинка в бургаския жк. „Възраждане“. Металните врати на съоръжението са изкривени и огънати, вероятно от ритници. За това алармира в рубриката ни „Вашият сигнал“ до Флагман.бг бургазлийка М. Христова.
По думите й, вече две седмици оградата е в този вид, което не позволява да бъдат пуснати свободно да се разхождат малки кучета.
„В това състояние съоръжението е неизползваемо от гражданите , които си плащат данъци за кучетата, както и местни данъци“, пише в сигнала си до Флагман.бг нашата читателка.
Тя алармира Общината да вземе мерки, за да може теренът отново да бъде ползван от кучетата.

Ники Кънчев аут от "Стани богат", ето я причината
Над 10 000 унгарци участваха в първия гей парад след падането на Орбан
Русия е проникнала в iPhone на опозиционер с технология, която вече не е трябвало да ползва
Денят, в който четири атомни бомби паднаха над Испания
Какво е чревният микробиом и как се оказа скрит съюзник в борбата с килограмите
САЩ с нови удари, Тръмп: Иран вече няма да съществува
Гърция върна на Египет древни статуетки, намерени в контейнер за боклук
Ясни са всички 32 отбора в елиминациите на Мондиал 2026
1430 за загинали, над 50 000 са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
Видовден е! Спазват се вековни традиции за здраве, черпят интересни имена
До морето с кола излиза по-скъпо това лято
Как Дуейн Джонсън превърна прякора Скалата в машина за милиони

Друг е въпросът, че никой не разхожда кучетата си в тези заграждения!
Осраха и опикаха цялата градинка, целият град!
Нали за това са загражденията,за домашните любимци,те не серат на средата на тротоара,също като вземеш изпражненията им в найлонова торбичка,това изпражнение ще се разгражда 2-3 дена и ще обогати почвата,докато тази торбичка ще се разгражда хиляди години
Живяли като животни и като ги пуснали да си правят каквото искат са н*срали
Ако можехме да имаме реална съдебна система и тези тумори в това умиращо общество да ги впрегнат да изплатят 10к на общината иначе бой и йебан,да ги видим дали ще чупят каквото и да е
Но ние имаме умряло общество което не го интересува нищо такова,докато някой такъв комплексар не пребие детето му и така
Мн големи мъже станаха като ритат и чупят оградки,люлки и пързалки
Направо трябва да правят в УФЦ такава категория,генгста бг олигофрен срещу някоя катерушка