Дечо Готвача "изгоря", докато забърква наркококтейл в подвижна лаборатория в жк "Меден рудник"
Акцията е извършена в района на хипермаркет в комплексa
33-годишен бургазлия е арестуван с подвижна нарколаборатория в жк „Меден рудник“, научи Флагман.бг. Зрелищната акция е извършена снощи около 18:30 ч. в района на хипермаркет в комплекса.
В него е намерена и иззета чанта, съдържаща подвижна лаборатория за производство на синтетични наркотици, в която е имало лабораторен термометър, 500 мл колба, две спринцовки, електронна везна, буркан с кристалообразно вещество, бутилка с прозрачна течност, стъклена купа с метамфетамин, торба с вещество, подобно на червен фосфор и метамфетамин.
Арестуваният е криминално проявеният Неделчо К., известен с прякора Дечо Готвача, научи още Флагман.бг от свои източници. Бургазлията е задържан за срок до 24 часа. Работата по случая продължава от служители на Първо Районно управление – Бургас.
Над малко полско село се извиси най-високата Дева Мария в Европа - 55,6 метра вяра, памет и надежда
Внимание, шофьори: Ограничения по Тракия и Хемус от утре до 20 август
Цените отново тръгнаха нагоре
Разгадаха вечната мистерия с мигачите на BMW? Отговорът се крие под капака
Рязък обрат във времето! Бури, градушки и силен вятър връхлитат страната. Но спокойно, Черноморието остава сухо
Хиляди се очакват на Петрова нива за 123-ата годишнина от Илинденско-Преображенското въстание
Миро идва в Бургас с най-големите си хитове и турнето Миротворци
Виктор Калев се връща в Бургас за 20-и път с любимия на публиката Грамофонът
МВР опроверга „ловеца на педофили“ Ален Симеонов: Никаква радушна среща в ГДБОП, оставил книги във фоайето
Каймак няма, но бонус има: Бургазлия пита докога ще ни правят на глупаци
Цанко Цанков тръгва да атакува Ламанша от Англия до Франция
Кървав ужас: Полицаи застреляха питбул, докато разкъсвал стопанката си, но куршум рани и нея
