Трагедията е неописуема: Загиналата край Сунгурларе Красимира е била бременна
Тя се е прибрала в България, за да съобщи щастливата новина на близките си
26-годишната Красимира Стоянова от село Везенково е загиналата жена при тежката катастрофа край Сунгурларе. Младата жена е била бременна в третия месец, научи Флагман.бг.
Припомняме, че тежкият инцидент стана днес следобед край Сунгурларе. На изхода на града в посока Черница 21-годишният водач на Тойота Ярис, със сливенска регистрация, не спрял на знак „СТОП“ и е ударен странично от правомерно движещия се лек автомобил Пежо Бийбър с турска регистрация. При зверския сблъсък са ранени трима души от Тойотата, сред които и Красимира. Тя е починала в линейката на път за болницата.
26-годишна жена загина при брутална катастрофа край Сунгурларе (СНИМКИ)
Красимира от години живеела в Германия. Преместила се там, за да търси прехрана за трите с деца. Съвсем скоро се е прибрала в България, за да се види с роднини, разказаха съседи на младата жена.
„Тя от няколко години живее и работи в Германия, но и често си идва тук. Не забравя родното си място. Сега се е прибрала, за да каже на близките си, че чака още едно дете. За съжаление дори не е имала възможност да съобщи щастливата новина. Отиде си безвреме, остави и три деца сирачета“, ридаят приятелки на Красимира.
Има заподозрени за убийството на Владо Загатото, истината за Петрохан излиза до края на август, обяви Демерджиев
Конституционният съд образува три дела срещу Бюджет 2026
Драматични разкрития от Каракорум: GPS тракери показват хронологията на фаталната лавина на Броуд Пик
С възпоменателни прояви Поморие почете 120-годишнината от опожаряването на Анхиало
Футболна война: УЕФА държи план Б за собствен Мондиал
Кобилкина смени сутрешния секс с бягане, а по пътя разказа за капризен милионер
Готвят двойни глоби за родителите на деца, които бягат от клас
Курс за 100 евро менте: Клиент измами таксиджия
Убийство в стил „Петрохан“ и 9 млн. евро в биткойни - какво стои зад трагедията със Загатото
„Солени ветрове“ от днес в Бургас, атракцията тази вечер ще е „Кучешката вахта“
Парламентът прекрои изборите: Задължителни машини, курсове за СИК и глоби до 15 000 евро
Геро запазил отлични отношения с бившата си жена след развода
