×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Ваксинирането срещу варицела става задължително от юли
  • Военни конвои на НАТО се движат по пътищата на страната
  • Повече от 50 000 души са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
  • Германия отчете температурен рекорд за всички времена с 41,3 градуса по Целзий
  • Екстремно горещо време днес, температурите скачат до 36 градуса
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

С викове "оставка" посрещнаха Кирил Петков на Шипка


С викове "оставка" посрещнаха Кирил Петков на Шипка
Министър-председателят участва в честванията заедно с председателя на Народното събрание Никола Минчев, президентът Румен Радев липсва
03 Март 2022, Четвъртък, 11:52 ч.
Автор: Емел МАХМУД

Напрежение на честванията на връх Свети Никола

С викове "оставка" посрещнаха премиера Кирил Петков на паметника Шипка. Министър-председателят участва в тържественото честване на връх Свети Никола по слуай националния ни празник Трети март. Тази година отбелязваме 144 години от Освобождението на България. С Кирил Петков на паметното място са и председателят на Народното събрание Никола Минчев, министърът на иновациите и растежа Даниел Лорер и народни представители.

Хиляди са българите, които изкачиха стъпалата към чутовния връх въпреки неблагоприятните метеорологични условия. Някои от тях носят руски знамена, при пристигането на представителите на кабинета те започнаха да крещят „предатели” и „НАТО вън”.

Недоволството на присъстващите не стихна дори когато децата рецтириаха стихове и пяха песни. Всички официални гости на тържеството бяха освиркани от демонстранти и замеряни със снежни топки.

Президентът Румен Радев наруши традицията от последните години и тази година не е на Шипка сред официалните гости. Той реши да остане в столицата. Дали причината е да не се засекат с премиера Кирил Петков заради напрежение помежду им - остава загадка. Държавният глава и вицепрезидентът Илияна Йотова се включиха в честванията пред Паметника на Незнайния воин в София. Вечерта Радев ще участва в Тържествената заря-проверка от 18.30 часа на площад "Народно събрание", където ще произнесе слово. Върховният главнокомандващ българската армия ще приеме почетния строй на представителните части на Българската армия.

"Стига сме се делили на различни групи. Време е България да каже - България е единна, всички сме българи и всички почитаме националния празник на България. Всеки, който иска да направи разделение днес на националния празник, не работи за интересите на нашата страна. Време е да кажем, че България е над всичко. Днес не е време за политически лозунги", каза в словото си на паметника на Шипка премиерът Кирил Петков.

 

 


В категории: Политика


Емел МАХМУД Автор
Емел МАХМУД
51
Коментара
Михаил ДИМИТРОВ 22-годишен младеж се удави след среднощен кошмар 22-годишен младеж се удави след среднощен кошмар 27/06/2026, Събота 14:15 0
Емел МАХМУД Горещините в Европа се придвижват на изток Горещините в Европа се придвижват на изток 27/06/2026, Събота 13:00 2
51
Коментара по темата
51.
Емигрант
04.03.2022 15:15:40
0
0
Не успях да разбера, каква е целта на педалчета от ИЗраждане, какво правеха на Шипка?
Искаха да отдадат почест на войните паднали за свободата на отечеството ни, или да замерват със снежни топки премиера?
Бахти народните предатели, със тея руски афиши. Заслужават затвор! Като искаха да се гаврят със премиера, да бяха отишли и да хвърлят предмети по него пред паметника на Незнайният Войн в София. ПОМНЕТЕ!!!!!!! БЪЛГАРИЯ ВИНАГИ Е ГУБЕЛА ВОЙНА/ПРЕГОВОРИ ЗАРАДИ НАРОДНИ ПРЕДАТЕЛИ! Ако войната стигне до България, не се чудете, коя формация първа ще се обяви за анти-българска.
Да горят в Ада дано.
50.
Уфф
03.03.2022 19:54:36
0
3
Другарки и другари, на 3-ти март на Шипка се почита паметта на убитите за нашата свобода български опълченци и руски войници. Кое точно не ви е ясно? Путин, Мутин, Зеленски и Пембянски и техните конфликти нямат място там, на тази дата. Баш там да правиш украинска пропаганда си е егати тъпотията.
49.
Burgas
03.03.2022 17:11:10
2
4
Тия от възраждане ще предадат България и ще посрещнат руснаците като истински предатели.
Руски подлоги!
48.
Мда
03.03.2022 15:00:42
4
11
Ние сме малък, но много прост народ!
47.
115
03.03.2022 14:03:03
13
17
Кире, тъпо маме, знаеш ли, какво е ЧЕСТ, НЕЩО КОЕТО ТИ НЯМАШ. ТИ СИ СРАМ ЗА ПРЕДЦИТЕ СИ!
46.
Идиот Фьодорович Достоевски
03.03.2022 13:47:57
5
19
Да вееш знамето на чужда държава на връх националния си празник и да скандираш политически лозунги, когато трябва да си безмълвен пред паметта на хората оставили костите си заради твоята свобода - колко трябва да си пропаднал ?????????
45.
Оставка на Мунчо и Простото
03.03.2022 13:47:30
15
14
Според бтв само от Възраждане скандират…
Такъв 3-ти март не е имало.
Радев раздели България, докара соросоидите, подложи се на мафията, за пусти 2-ри мандат, продаде си душата, а Простото изяда ни месата!
44.
Ами
03.03.2022 13:47:24
6
14
(възраждане)Израждане... Освен да ги съжали човек, не виждам друго адекватно поведение за тях. Малка, но много креслива прослойка, на която 90% от другите хора са им вулгарно досадни.
43.
Бойко е виновен за всичко :)
03.03.2022 13:34:10
12
11
Плюехте по Борисов, вярвахте на фейковете за Борисов, подскачахте по паветата, пиянствахте под диригенството на "Отровното трио"!
Сега ще сърбате попарата и ще духате супата.
Бойко като знаеше, че екип от Израел е дошъл в България за да вдигне мижавите 10% на Киро, две седмици преди датата на изборите, защо не уведоми сънародниците си?
Дали щяха да му повярват, а и каква полза при програмиран, машинен, венецуелски вот?
Играта бе купена от мафията, сега си търсят дивидентите!
42.
Овцеее
03.03.2022 13:33:11
13
16
Евала на този дето му даде топките в мутрата. Поклон. Оправи ми деня
41.
Мунчо на Херо ги докара
03.03.2022 13:23:22
8
23
На власт са псевдобългарите на „Америка за България“.
Борисов не бе цвете, но тези са ужасни!
40.
Йеееее
03.03.2022 13:17:51
15
18
Не съм фен на Петков, но ме изкефи с куража си.Боко веднъж не посмя да се изправи там на 3 .март.Той освен пред симпатизанти гъзолижещи ,пред други не смееше да застане.
39.
ПРЕДАТЕЛ! ПРЕДАТЕЛ! ПРЕДАТЕЛ!
03.03.2022 13:15:35
9
27
Кирил Петков бе мощно освиркван и обруган, като започне да рецитира „речта си“. Той бе замерван мощно със снежни топки.
Кирил Петков уплашен от „народната любов“ така и не прочете това, което му бе написано в папката, а каза няколко думи и буквално избяга от трибуната, замерван от хората.
38.
daa
03.03.2022 13:11:39
6
19
14, Възраждане са там всяка година.
37.
me
03.03.2022 13:09:33
5
18
Няколко ценрални снжни топки е хапнал, заедно с незнайно защо намиращата се там Херо.
36.
Гелосаното Простаче
03.03.2022 13:08:59
6
20
Обира народната "любов" на няколко снежни магистрали и снежни топки, докато компанията му си върти далаверите, продавайки 4200 Мвата от Чирен на половин цена ама на "наши" хора посред нощите!
Важното е да са пълни торбите, плюнките се измиват, кинтите остават ....
35.
Пешо кобура
03.03.2022 13:04:29
21
11
И кой вика оставка ненормалника от Възбуждане
34.
До 31
03.03.2022 13:02:01
11
15
Гледай си смешната Бълхария, че цените са до небето, не мисли ти другите държави мишко
33.
:)))))
03.03.2022 13:01:49
6
20
От толкова цензувами тролчета (платени) чак Кирчо се обърка и си помисли че, има подкрепа някаква ххахахахха как ти се види истината, Кирчо?!
32.
Троловете на Лорер
03.03.2022 12:59:56
6
21
Подлудяха!
Квичат като заклани!
Квичете масони, квичете соросоиди,
квичете продажници на Херо, квичете защото Коледа идва със закъснение за вас и господарите ви мафиоти!
Анатема на грабителите и унищожители на България!
31.
До30
03.03.2022 12:59:24
11
5
Ей лека женшино,като Русия не е Путин да го свали бе отворен.
30.
Do 27
03.03.2022 12:57:14
12
28
Жена мръсна гадна, ако Русия не бе повела войната срещу османците, сега щеше да си Мюмюн, олигофрен.И запомни, Русия не е Путин , управници идват и си отиват
29.
Мунчо Радев
03.03.2022 12:54:44
7
17
Изпрати пъцулчито си Простото на Шипка, за да обере "любовта" народна :))))
Бойко им гледа сеира на "победителите" платени от мафията!
28.
Сигурно
03.03.2022 12:53:21
20
16
При едни евентуални избори "възраждане" ще победи с много. Народа ги подкрепя и то много голяма част от народа. Това управление просто дърпа назад с възгледите си и изказванията. Четейки и коментарите под всичките статии се вижда нагласата на всички.
27.
Ей Путинисти
03.03.2022 12:51:25
34
24
Вчера ООН заклейми действията на изрода Путин и лизачите от Кремъл,с небивало мнозинство.Запомнете България е ЕС България е НАТО,не Евразия.А в Руско Турската война живота са си дали и Украинци,Финландци,Поляци,Румънци,тях защо не почитате бе руски лизачи къде са техните знамена.
26.
****
03.03.2022 12:47:28
22
20
Рубладжиите пощуряха!!!
25.
Простото се насра от страх
03.03.2022 12:46:43
14
27
Когато,въпреки 2-те роти охранители, го удари една снежна топка :)))
Още 2 снежни магистрали ще му трябват за да се въведе в порядък!
И малкото му мозък се изпържи....
24.
Хаха
03.03.2022 12:40:59
13
27
Как квичи гробаджийския трол. Квичи и цвили по дебелата слабоумна мутра от банкя.
Звън за ушите ми!
Тролчето иска да са мажат с баце с крема и да четата винету заедно. Иска си и жълтия подарък на нощното шкафче да е пълен до горе
23.
200
03.03.2022 12:39:06
21
41
Абе верно ли Киро Тъпото е говорил за войната в Украйна на мястото, където са си дали живота толкова много руски войничета? Ашколсун Кире, не знам на какви хапчета си, ама не ти действат добре на мозъка.
22.
Bbb
03.03.2022 12:38:24
22
35
Киро Простото се срещна с народната любов!Реалността е днес на връх Шипка,не демагогията в парламента или подмолните срещи в чужди посолства.По принцип нямат никакво право да са на това място,особенно на този ден.Неблагодарни Подлоги евроатлантически.
21.
Жоро
03.03.2022 12:34:20
0
16
6 милиона критици
20.
Кироооо
03.03.2022 12:33:19
24
45
Мама ти масонска, България НИКОГА няма да се обедини за и около ТВОИТЕ господари!!!
България е обединена против теб! България иска да се махнеш от тук, марш!!!
19.
Хммммм
03.03.2022 12:30:51
28
49
Как може канадски соросоидални подлоги с купени дипломи, лошо и неправилно говорещи български език, да бъдат лицето на България!
Дори езика на господарите си не владеят, 300 думи накръст!
Смееха се на Камата как е с английския, ама тези дето са на власт са на светлинни години от него!
Тъпи, лакоми и Прости!
Простото е еманация на безхаберието и Сорос!
18.
Freedom fighter
03.03.2022 12:26:51
32
40
Путлер-поклонниците от Възраждане отново си показаха простотията и културната деградация присъща за оскотелия руски мужик.
17.
Хм
03.03.2022 12:25:08
24
38
Те от Възраждане за първи път в живота си сигурно са на Шипка да си покажат ганьовщината.Питайте местните виждали ли са ги друг път там тези неуважителни тролове.Да квичиш и да пречиш на националния празник е все едно предателство.
16.
Вижда се от мнозинството
03.03.2022 12:23:57
50
20
Подмяната на Радев не е за добро!
След Подмяната, копаем дъното с 9млрда в час!
Върни се Бойко, да ни освободиш от тези еничари на Радев, които оглозгват България!
15.
Киро скалътъ
03.03.2022 12:22:59
36
38
Кириле, на олигофренски изказвания го докарваш. Сега трябва да започнеш и да козируваш в Европа като ония другия идиот и си приключил.
14.
Хм
03.03.2022 12:22:21
24
42
Те от Възраждане за първи път в живота си сигурно са на Шипка да си покажат ганьовщината.Питайте местните виждали ли са ги друг път там тези неуважителни тролове.Да квичиш и да пречиш на националния празник е все едно предателство.
13.
Радо
03.03.2022 12:21:43
20
34
Унтерменшовете на възраждане в действие. копейкин нали щеше да се денацификира и да ни отърве от себе си. Какво стана???
12.
До 7 и 8
03.03.2022 12:21:23
37
40
Спрете се роби, крепостни селяни, руският ботуш ни мачка 140 години а тези още лижат топките на Путин. Браво подмазвачи, браво нагаждачи, браво роби...
11.
Владимир Владимирович
03.03.2022 12:20:59
28
39
Не по-малко интересно беше и по телевизията. Като почнаха освиркванията още преди речите, махнаха звук, някой смениха и картината и пуснаха от студиото. После пък филтрира ха звука да се чува основно само от микрофона. Абе евроатлантски му работа, демокрация
10.
Abc
03.03.2022 12:19:12
4
42
Хора кажете кой трябва да ни управлява, за да сме доволни ? Не мислите ли че отвън ни управляват ?
9.
Путките и Парцалите на Прокопи и мафията
03.03.2022 12:18:15
27
38
Бяха окъпани с "народната любов"!
20-30 охранители ги пазеха, хората ги плюят, те се хилят, все едно манна небесна ги окъпва!
Гьонсурати соросоидни свине, на Радев фекалиите!
Потрес, гнус, отврат!
8.
123
03.03.2022 12:17:31
25
24
На националният празник се веят знамена на руската федерация на путин, един военнопрестъпник и агресор. Милиони невинни хора страдат в този момент от този нов хитлер. Срам ме е.
7.
Айтц
03.03.2022 12:16:32
23
33
Това как ще цензурирате, блядове близачи на американски топки?!
Не го искаме Кирчо тук!!! Не щем и нато тук!!!
Вън, марш от България!
Виждате ли колко ви върви номера с цензурата и няколко платени трола?!
Да се маха това масонско лайно докато още може да си иде со кротце, со благо!
Никой за последните 30 г не е бил толкова бързо и толкова много намразван! Няма да го спасят и дъртите масони в Бг включително- МАРШ!
6.
Тони
03.03.2022 12:13:16
27
48
Оставка, Киро! Ти си пътник! Най-кратко управлявалия министър-председател на България в цялата ни история! Постави рекорд, този идиот!
5.
Бори мечката
03.03.2022 12:12:55
30
32
Всички изпратени там от копейкин и борисов да реват за връщането на България в средновековието ги очаква съдбата на смачканите от Путлер обикновени руснаци. Прост народ слаба държава...Жалко
4.
Троянските коне на Американската зган
03.03.2022 12:12:08
16
20
Евреина и Американчето с леви наклонности.

Следващия тронски кон на Америка в политиката е Янев.
3.
Batman
03.03.2022 12:11:59
30
28
Възраждане викат предатели а на националния празник веят руски знамена ! Дори и на този ден новия Волен-Болен-Коцаран не се показа като Българин а като гражданин на Путин !
2.
Ponko
03.03.2022 12:09:06
20
39
Евреи и Американски подлоги нямат място при Руснаци ,Българи и Украинци

МЕТЛАТА !
1.
Владимир Владимирович
03.03.2022 12:08:13
23
32
И не само с Оставка, а така също с Предател и Нато вън
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Геврекът на плажа поскъпна - от 4 лева на 3,5 евро Геврекът на плажа поскъпна - от 4 лева на 3,5 евро Чужденците са в шок от скъпотията, не са очаквали нещо подобно  Искате ли да ядете череши на корем - отидете в Кюстендил Искате ли да ядете череши на корем - отидете в Кюстендил В черешова градина в кюстендилското село Пиперков чифлик посетителите не само могат да си наберат плодове, но и да научат как правилно се берат череши Къде отидоха милионите? Мащабният ремонт на Дюлинския проход внезапно спря на 40% Къде отидоха милионите? Мащабният ремонт на Дюлинския проход внезапно спря на 40% Живущите в селата около него алармират за празни строителни площадки по стратегическото трасе, свързващо Варна и Бургас. С телефон в едната ръка и чашка в другата: ТОЛ камери уличиха тираджията, убил две деца на пътя С телефон в едната ръка и чашка в другата: ТОЛ камери уличиха тираджията, убил две деца на пътя Лидерът на движение „Сияние“ извади наяве потресаващ кадър от ТОЛ камерите Най-голямата сензация на Световното! Кабо Верде написа футболна приказка и се класира на 1/16-финал Най-голямата сензация на Световното! Кабо Верде написа футболна приказка и се класира на 1/16-финал Никога досега за тази фаза не се е класирала толкова малка държава  Американският посланик се появи изненадващо в Бургас, за да разгледа хитова изложба в Библиотеката Американският посланик се появи изненадващо в Бургас, за да разгледа хитова изложба в Библиотеката Дипломатът влезе в бургаската библиотека и остана смаян от тийнейджърите, които в петък вечерта четяха книги  Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана Той е освободен за домашно лечение, но 49-годишната му съпруга остава в критично състояние и с опасност за живота в УМБАЛ „Св. Георги“ в Пловдив Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина Поставената край Зимница защитна система е от изключително нисък клас, подмяната на опасните ламарини по новите стандарти може да отнеме време чак до 2034 година Извънредно! Мащабна спецоперация тече в Несебър, задържани са държавни шефове Извънредно! Мащабна спецоперация тече в Несебър, задържани са държавни шефове Акцията продължава и в този момент  Разтърсващата изповед на баща за трагедията на „Тракия“, детето му видяло как вадят ранения треньор Разтърсващата изповед на баща за трагедията на „Тракия“, детето му видяло как вадят ранения треньор Родителя на момченце от школата на „Славия“ говори за кошмара на оцелелите на косъм деца, разминали се на секунди от сблъсък с камиона-убиец
Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него Той беше един от известните турски актьори, чиито филми десетилетия наред се излъчваха по телевизията не само в Турция, но и в България Зрелищно меле блокира ключов булевард в София: Автомобил се преобърна след мощен удар отзад Зрелищно меле блокира ключов булевард в София: Автомобил се преобърна след мощен удар отзад Сблъсъкът е възникнал, след като лек автомобил „Ауди“ е блъснал отзад движещо се пред него „Пежо“, като силата на удара е била толкова голяма, че едната кола се е преобърнала по таван на пътното платно Родители на съд за убийство: Оставеният да умре 7-годишен Каспър тежал стряскащите 116 килограма Родители на съд за убийство: Оставеният да умре 7-годишен Каспър тежал стряскащите 116 килограма Докато изолираното от света момченце издъхвало от сърдечна недостатъчност в Мичиган, майка му и баща му извикали ветеринар за семейното куче, но не и лекар за собствения си син 22-годишен младеж се удави след среднощен кошмар 22-годишен младеж се удави след среднощен кошмар Роднините на Броуди Лийч вече са го идентифицирали, а органите на реда призоваха за пълно уважение към личното им пространство в този съкрушителен момент Защо аутсайдерите на Световното първенство се справят толкова добре Защо аутсайдерите на Световното първенство се справят толкова добре Дори с играчи с по-ниско качество, отборите могат да представляват истински предизвикателства, когато се подготвят по правилния начин САЩ атакуваха Иран заради нападнат кораб в Ормузкия проток САЩ атакуваха Иран заради нападнат кораб в Ормузкия проток Малко преди ударите американският президент Доналд Тръмп обвини Техеран в грубо нарушаване на мирното споразумение Трагедия без край: Броят на жертвите от земетресенията във Венецуела мина 920 Трагедия без край: Броят на жертвите от земетресенията във Венецуела мина 920 САЩ и Великобритания вдигнаха военни самолети и кораби за Каракас, докато ООН се опитва да координира спасяването на оцелелите Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене Кот д'Ивоар, Швеция и Япония също си подпечатаха визите за директните елиминации в деня на абсолютния рекорд по посещаемост Предлагат нова мегадържава от 6 страни, вместо сегашния ЕС Предлагат нова мегадържава от 6 страни, вместо сегашния ЕС Бивш министър подхвърли идеята пред „Фигаро", което е знак, че тя се обсъжда сериозно в Брюксел и Давос „Евровизия“ пуска Канада, заради бойкотите срещу Израел „Евровизия“ пуска Канада, заради бойкотите срещу Израел Готвят резервен вход и за Каталуня, ако още страни се откажат от участие
Деница САЧЕВА, депутат от ПП ГЕРБ Деница САЧЕВА, депутат от ПП ГЕРБ Пиша среден 3 на Бюджет 2026 Виц на деня Виц на деня Срещат се двама:
- Как си?
- Пил съм и по-добре...
Виц на деня Виц на деня Между приятелки:
- Мъжът ми иска да се облека като медицинска сестра, за да му изпълня една фантазия.
- Каква?
- Че е здравно осигурен.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Когато една жена спре да яде след 18.00, в 19.00 почва да гризе съпруга си!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори