17 български моряци са блокирани в Украйна
Те не могат да излязат в открито море, защото има потопен кораб, който пречи на това
Българският екипаж на кораба „Рожен“, плаващ под малтийски флаг зоват за помощ. Екипажът на кораба, който се състои от 17 българи, остава блокиран в украинското пристанище Черноморск. Те не могат да излязат в открито море, защото има потопен кораб, който пречи на това.
Борис Контров заяви пред БГНЕС, че желае да бъде евакуиран заедно с още един свой другар, защото се страхуват за живота си.
В непосредствена близост до пристанището и кораба е разположена ПВО установка на украинската армия, която отбранява пристанищните съоръжения от руснаците.
По тази причина Контров не изключва руски удари в района, които могат да застрашат живота на българите и призовава нашите власти да вземат отношение по въпроса и бързо да ги евакуират.
Без следи и петна: Добавете една евтина съставка от аптеката и прозорците ще останат чисти двойно по-дълго
Дете на 12 г. успя да спре кола от пасажерското място на АМ "Струма", майка му получила инсулт зад волана
Удар по имотния балон: Двоен данък за втори дом може да извади на пазара 200 000 празни апартамента в София
Международният турнир по спортни танци "Купа Несебър 2026" събра състезатели от над 10 държави
Нови строги правила в ЕС слагат ясни етикети на меда, соковете и конфитюрите
Филмът „Майкъл“ стана най-касовият музикален биопик в историята
Рокада в МВР: Старши комисар Марин Маринов е новият директор на полицията
Рецепта за лучена запеканка, приготвя се бързо и е адски вкусна
"Бюджетът на реалността": Таван на заплатите в държавните фирми, по-скъпи винетки и удар по онлайн хазарта
Голямото лятно пътуване: С кола, влак, автобус или самолет - как най-изгодно да стигнем до морето
Трагедия в Лондон: 19-годишен българин загина при сблъсък с Тесла, събират средства да го върнат в родината
Ралица Паскалева проговори след напускането на „Игри на волята“: Решението беше изцяло мое
