202 новозаразени в Русенско
Сред тях има 20 деца
Равен брой заразени и оздравели от коронавирус, отчитат здравните власти в Русенско за изминалото денонощие.
Новите случаи са 202, като сред тях има 20 деца в училищна и едно дете в предучилищна възраст. През вчерашния ден три жени и един мъж с положителен тест за коронавирус са починали.
Активните случаи към момента са 1447, като от началото на пандемията диагностицираните с вируса в Русенско станаха 31 260, а преболедувалите 27 965. Справка в Единния информационен портал показва, че за изминалото денонощие Русенска област се нарежда на девето място по заболеваемост.
Най-малко заболели са регистрирани в Кърджали - 42. На болнично лечение в областта се намират 182 души, като 37 от тях са в реанимация. Свободните легла са 206, от които 26 са интензивни.
До момента в региона са извършени 123 801 имунизации, като повторна доза са получили 57 214 души. Бустерна доза са си поставили общо 19 441 русенци.
Хороскоп за септември: Ето най-късметлийския ден за всяка зодия
Слънчево изригване удари радиовръзките на Земята, NOAA отчете ниво R1
Съдът отсече за Кръв и чест: Ивайло Колев остава зад решетките, баща и син излизат срещу гаранции
Нетаняху с шокиращо разкритие: Иран се е опитал да убие един от синовете ми
Бивш топ полицай влезе в затвора
Предстои международен детски футболен турнир "Купа Черно море" в Несебър
Тръпката оживява на 28-и август! Свара и Табла идват в efbet.com
Земетресение с магнитуд 4,7 разлюля Вранча, трусът е само на 190 км от Русе
Лисабон вече гони 7000 евро на квадрат, а луксозните имоти стигат 35 000 евро
Жена удуши котка, глобиха я с 30 000 евро
13-годишно момче подпали 14 000 декара край Хасково, огънят стигна и до военен полигон
Нов удар срещу спекулата: Санкциите могат да стигнат милиони евро
