Президентът Румен Радев бе посрещнат като месия за празника на Сунгурларе Трифон Зарезан
Депутатите от ГЕРБ този път не участваха в честванията, до 14.02.2022 г. те винаги досега водеха официалната делегация
Президентът Румен Радев бе посрещнат като месия в Сунгурларе за Трифон Зарезан. Държавният глава проведе среща с кмета на общината д-р Георги Кенов и неговия екип, в която участва още областният управител на Бургаска област Стойко Танков. Народни представители и жителите на общината, която е емблематичен регион за лозаро-винарите изпълниха пространството пред кметството.
Румен Радев в момента е в Читалището, където ще разгледа изложба с творби на деца и младежи, участвали в Националния конкурс „Свети Трифон Зарезан“, а после ще се включи в ритуала по зарязването на лозята.
Репортер на Флагман забеляза, че от народните представители в Бургаско на този Трифон Зарезан в Сунгурларе са пристигнали депутатите от БСП и ДПС. Тук е и парламентарният секретар на Министерството на земеделието Тодор Байчев. Липсваха обаче парламентаристите от ГЕРБ в Бургаска област, за които тази община и този празник до 14 февруари 2022 г. бяха запазена територия. Не се забелязваха и депутатите от "Има такъв народ" и от "Продължаваме промяната".
За сметка на това в първите редица на очакващите държавния глава забелязахме бившия заместник областен управител Асен Бонджев.
Кметът Георги Кенов от 2019 г. е избран от ГЕРБ.
Как да си неустоим в леглото: 5 Съвета за увереност и страст
Ще увиснат ли пенсиите и заплатите заради липсата на редовен бюджет
Руски дипломат е открит мъртъв
Присмиват се на Леонардо ди Каприо за младите му гаджета
Може ли да ви глобят заради ароматизатор в колата
Жестоко насилие на спирка в София: Мъж арестуван след нападение над жена
38-годишна роди бебе с 0,15% алкохол в кръвта
Колко пари мога да обменя без декларация за произход
Почина шимпанзето "гений" Ай
Обявиха грипна епидемия във Варна
Милионерче, не се подгрявай: Имат ли руснаците и италианците пари за Алекс и Мони Николови
Дядо шашна опашката в квартален магазин: Как пазарува с евро и лева

Долни комунистически отрепки
Ами от сега нататък просто те ще липсват. Доживяхме най-накрая....