×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Кметът на Стара Загора отвърна на фронтмена на ПП: Не ме е страх от проверки Ви, а от цените Ви!


Кметът на Стара Загора отвърна на фронтмена на ПП: Не ме е страх от проверки Ви, а от цените Ви!
Депутатът заяви, че старозагорският градоначалник няма да въвежда ограничения за уличното осветление, защото се страхувал от евентуалните проверки на Кирил Петков
04 Февруари 2022, Петък, 11:33 ч.
Автор: Радостина ГЕОРГИЕВА

Не мога да си позволя да оставя хората на тъмно, обяви Живко Тодоров по повод обвиненията на депутата

Кметът на Стара Загора Живко Тодоров реагира остро на изказване на народния представител Настимир Ананиев от "Продължаваме промяната", който е лидер на слабо популярната партия ВОЛТ, за която никой не знае дали изобщо има други членове, освен него. Ананиев доскоро бе коалиционен партньор на Мая Манолова, но след появата на "Продължаваме промяната" отиде първи политически инженер и сега е фронтменът на ПП и е зачислен за дежурен говорител на най-високата трибуна в държавата.

Депутатът заяви, че старозагорският градоначалник няма да въвежда ограничения за уличното осветление, защото се страхувал от евентуалните проверки, обещани от премиера Кирил Петров.

От личния си профил във Фейсбук Живко Тодоров, който вече трети мандат ръководи успешно един от най-бързо развиващите се големи градове в страната, написа:

"Г-н Ананиев, не ме е страх от вашите проверки! Работил съм винаги по закон и можете да проверявате, колкото искате.

Страх ме е от друго. Страх ме е, че високите цени, инфлацията, ограниченията за Ковид карат хората да живеят трудно!

Затова аз, като кмет, не мога да си позволя да ги оставя и на тъмно.

Знаете ли колко ще нарасне битовата престъпност от това?

Знаете ли колко хора стават в 4 сутринта и тръгват на работа( ТЕЦ-ове, рудници)? Знаете ли колко се прибират след 22 часа от работа?

А как ще опази общината собственото си имущество и това на хората? Ето от това ме е страх! Не може хората да плащат цената за бездействието на политиците!

И докато си играте на политически игрички в Парламента, знайте, че в реалния свят нещата са много по-различни.”

Междувременно кметът на Казанлък Галина Стоянова обяви, че предвид тройно по-високите цени за електроенергия общината въвежда режим на уличното осветление на територията на всички населени места. Тя напомни, че в града след 22,00 часа осветителните тела от доста време се спират наполовина. Разпоредено е на кметовете по селата да изготвят спешно опис на живачните лампи и да създадат организация за оптимизация на разходите.

 


В категории: Стара Загора


Показа Анди (СНИМКА)
Показа Анди (СНИМКА) 15/06/2025, Неделя 21:20 0
Най-влюбчивите зодии са...
Най-влюбчивите зодии са... 15/06/2025, Неделя 20:00 0
11
Коментара по темата
11.
Бг пародия, Пародия Бг
04.02.2022 17:24:28
26
6
Това момченце Живето, някой го лансира и го издигнаха към Герб, хайде ага на Тиквун паша стана, смени си вярата... Те овладява с подствени лица община и област СТ. З и оттам милионите тръгнаха... Бившия кмет д-р Евгени Желев беше прекрасен човек и професионалист, обаче труда му се приши на ей тия "успешните, усвоители"! Отделно упражняват политически натиск върху Марица Изток предприятията и тяхното ръководство!
10.
Scrooge McDuck
04.02.2022 16:10:23
22
9
Мишката Заралийска да мълчи, че знаем. Много поздрави от Трейс.
9.
*********
04.02.2022 14:36:46
4
1
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
8.
Шок! Ужас! боНба!
04.02.2022 12:36:19
7
17
"опис на живачните лампи"

Това истина ли е?
Аз мислех, че допотопни са 200w и 400w натриеви лампи, а те още ползвали живачни?
Тези хора какво са работили досега? Колко програми за енергийна ефективност имаше от ЕС? Толкива ли не можаха да направят по един проект и да участват?
7.
.
04.02.2022 12:26:56
4
16
ДО """ВЛАДЕТЕЛЯ ""НА ФОРУМА""ХАХАХАХАХАХАХА
6.
*********
04.02.2022 12:25:13
6
7
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
5.
хаха ФЛАГМАН !!!!!!!!!!!!!!!
04.02.2022 12:16:35
32
15
ТОЗ ГЕРБЕР ПРЪДНА И ВИЕ ВЕДНАГА СЕ НА€€€........................ПИСАХТЕ СТАТИЯ ХАХА!!!!!!!ЕЙ ""ЧИКМИДЖЕТУ"""ЯВНО Е ДОПЪЛНЕНО С ПОСЛЕДНИЯ ТРАНШ МИЛИОНИ ОТ МАГИСТРАЛИТЕ !!!!!!!!!!!!!ТОЙ РАШКОВ ШИ ВЪ ПРАТИ ВСИЧКИТЕ ПРИ БАЙ СТАВРИ –ОПИЧАЙТЕ СИ ЪКЪЛА ДОКАТ Е ВРЕМИ!!!!!!!!!!!
4.
ТОЯ ГЕРБЕРУНГЕЛ
04.02.2022 12:11:32
31
17
ШИ ТРИПЕРИ ДО СЛЕДВАЩИТЕ ИЗБОРИ !!!!!!!!!!КОФТИ ЧЕ ДО ТОГАВА ЗА """УСВОЯВАНИЯ ТА"""ЩЕ ЛИПСВАТ КИНТИ ОТ ""КАПА ДЕ ТУТИ КАПИ """И ЧАДЪРИ ОТ НЯКОИ ОРГАНИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!
3.
До1
04.02.2022 12:11:12
37
25
Кметовете на ГЕРБ за каквото и да ги осъдиш, все ще си прав !
2.
Ъъъъъ
04.02.2022 12:06:05
14
28
Спешен опис на живачните лампи ?!
Значи прогледнахме !?
Една живачна лампа от 300 вата дава същата светлина колкото една светодиодна от 30 вата ...
10 пъти по-малка мощност и харчове!
Загрижените кметове досега 5 пъти да са сменили лампите, а не само да хленчат!
1.
Повярвах ти
04.02.2022 12:02:02
41
28
Всички кметове на Герб треперят като трепетлики
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
„Бургас и морето“ удължава срока за участие – знак за липса на силни песни? „Бургас и морето“ удължава срока за участие – знак за липса на силни песни? Има още няколко седмици за приемането на нови песни, а причината може да е творческа суша Задава ли се сух режим? Казаните за ракия са пред фалит, но не заради еврото Задава ли се сух режим? Казаните за ракия са пред фалит, но не заради еврото Чудо невиждано стана тази пролет - за първи път акацията не цъфна, а това е страшно знамение, защото от нея се прави най-пивката огнена вода От Бургас до София с експрес или как за 55 години влаковете станаха по-бавни От Бургас до София с експрес или как за 55 години влаковете станаха по-бавни . Експресът "Чайка" още през 70-те минаваше това разстояние по-бързо В Слънчака пуснаха бира, по-евтина от минерална вода, само не питай каква е! В Слънчака пуснаха бира, по-евтина от минерална вода, само не питай каква е! Ресторантьори сигнализираха, че е невъзможно питието да струва 2 лева Любов за Скорпиона, а късметът се усмихва на смелите Везни Любов за Скорпиона, а късметът се усмихва на смелите Везни Хороскоп за деня – 15 юни 2025, неделя  Бургас догони София по търсене на имоти Бургас догони София по търсене на имоти Три квартала чупят рекорди по търсене и цени Търсят се нови директори в ключови училища в региона Търсят се нови директори в ключови училища в региона Свободни позиции в училища от Бургас, Айтос, Несебър, Карнобат и други Едно от момчетата, наръгани от Памела в Слънчев бряг е в кома, лекари се борят за живота му Едно от момчетата, наръгани от Памела в Слънчев бряг е в кома, лекари се борят за живота му Сестрата на пострадалия се свърза с Флагман.бг, за да разкаже потресаващи подробности за инцидента Тир удари каруца, уби коня Тир удари каруца, уби коня Катастрофата е станала в района на Бяла Слатина Първото издание на Ретро фестивала в Царево стартира с голям интерес Първото издание на Ретро фестивала в Царево стартира с голям интерес Арт улицата пред СУ „Н. Й. Вапцаров“ става сцена на вълнуващото пътуване назад във времето
Ужасяваща трагедия: Загинал и 19 ранени при инциденти с балони в Кападокия (ВИДЕО/СНИМКИ) Ужасяваща трагедия: Загинал и 19 ранени при инциденти с балони в Кападокия (ВИДЕО/СНИМКИ) Пилотът е паднал от кошницата и краката му са се оплели във въже Доналд Тръмп отбеляза рождения си ден с военен парад, тълпата му пя "Честит рожден ден" (ВИДЕО) Доналд Тръмп отбеляза рождения си ден с военен парад, тълпата му пя "Честит рожден ден" (ВИДЕО) Президентът, обръщайки се към парада, заяви, че "армията на САЩ пази нашата свобода, вие ни правите силни и тази вечер накарахте всички американци да се гордеят с вас" Доналд Тръмп дава отбой и иска край на войната с Иран, но Техеран се кани да мъсти жестоко Доналд Тръмп дава отбой и иска край на войната с Иран, но Техеран се кани да мъсти жестоко Трима загинали и 125 ранени при последните атаки по израелските градове Президентът на Иран: САЩ помогнаха на Израел да ни нападне. Ще предприемем разрушителни атаки Президентът на Иран: САЩ помогнаха на Израел да ни нападне. Ще предприемем разрушителни атаки Иран няма да промени позицията си по ядреното си досие и няма да преговаря, докато израелските атаки продължават Борисов свиква национално съвещание на ГЕРБ, участват активът, премиерът Желязков и министри Борисов свиква национално съвещание на ГЕРБ, участват активът, премиерът Желязков и министри Акцент ще бъде поставен върху процеса на присъединяване на България към еврозоната Нетаняху: Израел ще нанесе удари по всички обекти на режима в Иран Нетаняху: Израел ще нанесе удари по всички обекти на режима в Иран Израел ще възобнови гражданските полети постепенно, предпазливо и бавно, веднага щом обстоятелствата го позволят, съобщи премиерът Известен милиардер почина по абсурден начин Известен милиардер почина по абсурден начин Той е председател на световния гигант за автомобилни части Sona Comstar Радев: Правителството налива значителни средства за пропаганда и реклама на еврото Радев: Правителството налива значителни средства за пропаганда и реклама на еврото Не ви ли тревожи фактът, че правителството налива средства в социологически агенции, за да му предоставят такива резултати, каквито то иска да види, коментира пред журналисти държавният глава Турист счупи „Стола на Ван Гог“ Турист счупи „Стола на Ван Гог“ Нелепият, но и шокиращ инцидент, е бил заснет от охранителните камери и набра огромна популярност, след като беше публикуван в интернет Сбогуваме се с този сериал Сбогуваме се с този сериал „Големият финал“ обещава емоционално, разкошно и достойно сбогуване с един от най-обичаните сериали на съвременната телевизия и кино
Томислав Дончев Томислав Дончев Влизането в Еврозоната да не би да е градушка или друго стихийно бедствие Виц на деня Виц на деня - Да ти се похваля, купих си крокодил и го гледам на вилата.
- Съседите не реагират ли?
- Кви съседи?
Виц на деня Виц на деня - Скъпа, достави ми ор*лно удоволствие!
- Кво бе? Свирка ли искаш?
- Не ма! Замълчи малко!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук За разлика от мъжa жената е готова с изводите още преди началото на разговора.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори