Ковчег на протест в Стара Загора
Тези мерки обричат на фалит целия бизнес, каза Янко Иванов
Протести на ресторантьори и собственици на заведения в Старозагорско. Недоволните от региона настояват да отпаднат въведените COVID ограничения за посещаемост до 50% и работно време до 22:00 часа, които бяха наложени от областния кризисен щаб от 25 януари, съобщава Нова телевизия.
По време на протеста вчера, в който участваха и ресторантьори от Казанлък и Раднево, те за кратко затвориха възлово кръстовище в Стара Загора. Сложиха и черен ковчег пред сградата на областна управа - символ на умиращия бранш и предстоящите фалити.
„Тези мерки обричат на фалит целия бизнес. Този бранш спазва мерките – персоналът е ваксиниран, носи маски, искат се сертификати. В момента няма обезщетения. Нямаме избор какво да правим”, заяви Янко Иванов.
„Оборотите, които правим в този период, ги правим петък, събота и неделя. Така успяваме да вържем бюджетите. През останалите дни работим на 25%”, заяви Иван Иванов.
Сварете 3 дафинови листа във вода с канела, няма да съжалявате
Това са на силата през март
У нас само мъжът ми прави баницата, разкривам неговата тайна рецепта, с която става пухкава и 10 пръста висока
Бургаският държавен университет отбеляза Международния ден на редките болести
Вижте как Поморие ще отбележи 3 март
Колко плаща шефът на ChatCPT на ключови служители, базови заплати до 685 000 долара годишно
Кафето с канела носи пари, ако се пие в четвъртък
Корнелия Нинова се скарала с Крум Зарков заради "третия пол"
Дами, отпразнувайте 8 март с харизматичния певец Ивайло Колев и Arna Dance балет в „Приморец”
Мажа с 2 супени лъжици оцет алуминиевото фолио и слагам край на мъките в кухнята
Ето защо никой не може да спечели „Стани богат“
Подготовка за изборите: МС определи ангажиментите на министрите
