Над Черноморието облачността ще е значителна
Максималните температури ще са 0°-2°
Сутринта ще е студено, с минимални температури между минус 11° и минус 6°, в София минус 10°. Утре над западната половина от страната облачността ще се разкъсва и ще намалява до предимно слънчево. Това съобщи дежурният синоптик от НИМХ Виктория Клещанова. Над Източна България ще остане предимно облачно. Ще духа умерен северозападен, в крайните югоизточни райони - северен вятър. Максималните температури ще са между минус 4° и 1°, в София - минус 3°. Над планините облачността ще е променлива, на места в масивите от Западна България със слаби валежи от сняг. Ще духа умерен северозападен, по високите и открити части до силен североизточен вятър. Остава студено, с максимална температура на височина 1200 метра около минус 6°, на 2000 метра - около минус 14°.
Над Черноморието облачността ще е значителна. Ще духа умерен, по северното крайбрежие временно силен северозападен вятър. Максималните температури ще са 0°-2°. Температурата на морската вода е 6°-8°. Вълнението на морето ще е 2-3 бала. Слънцето в София изгрява в 7 ч. и 48 мин. и залязва в 17 ч. и 29 мин. Продължителността на деня е 9 ч. и 41 мин. Луната в София изгрява в 0 ч. и 23 мин и залязва в 11 ч. и 35 мин. Фаза: последна четвърт.
Актуална пътна обстановка в страната на 14 януари
На 14 януари почитаме света Нина и мъчениците от Синай - ден на вяра, саможертва и духовна светлина
Защо братята Николови могат да се съберат в Италия или Русия, но не и в Левски? Толкова ли сме бедни, или просто сме слабаци като общество
Цената на водата хвръква в София, а в страната?
Стихията идва: Сериозно предупреждение за времето
Плъзва ли зараза в София? Плъхове вилнеят из кварталите
Лавина уби голям спортист
Гласуването трябва да е само машинно
Най-силният мъж в Гренландия изригна
Кораб потъна близо до Свищов
Световна легенда идва в Бургас
Парламент се захвана с легализиране на проституцията
