Трагедията е неописуема: Почина 17-годишната Александра, за която стотици дариха кръв
Момичето бе прието в Пирогов в петък вечерта с изключително тежки травми, след като бе блъснато на пешеходна пътека от градски автобус
Почина 17-годишната Александра Нинова, която бе блъсната от автобус на градския транспорт. Това съобщи близката до семейството Аделина Банакиева, която организира кръводарителската акция.
Ученичката от Софийската математическа гимназия е издъхнала следобед в детската реанимация на "Пирогов".
Момичето бе прието в спешната болница в петък вечерта с изключително тежки травми след инцидента, станал на пешеходна пътека в жк "Люлин". В събота Аделина Банакиева публикува апела на родителите й за кръводарители. В неделя сутринта стотици чакаха с часове пред Националния кръвен център, за да помогнат на Александра.
По информация на Dir.bg днес ученичката е била оперирана, но въпреки усилията на лекарите в късния следобяд е изгубила битката за живот.
Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА
Задържаният за тройното убийство в Угърчин отрича да е извършител, съвестта му била чиста
Починалата шампионка по борба Жанет имала лични проблеми - проговори треньорът ѝ
Регата "Черноморец Бургас" събра над 130 ветроходци
Мачът между Ботев и Славия не бил уреден, обяви прокуратурата
Краят на една ера: Печатните вестници в България лека-полека изчезват
Даниела от Ергенът не иска да работи от 8 до 17 часа
Полицайката ятак на пътния убиец Семерджиев влезе в Сливенския затвор
Слиза ли Гала от ефир? Истината за рекордно дългата й ваканция
В Зоопарк Бургас се роди бяло двугърбо камилче
Вътрешният министър Иван Демерджиев започна да сменя областни шефове заради „нов подход“
Кола се вряза в кабинета на дентална клиника

Стболезнования на родителите!
В нея се разказваше за карнобатския мотоциклетист ..
Тъй си мисля, де ...
Почивай в мир малко ангелче!
Трябва да има сериозни ефективни присъди за подобни шофьори! Иначе няма оправия, колко народ потрошиха и убиха вече!
Ден след ден си угасват стотици слънца , неизживяни животи., а най-тежи ковчега на детето ...:(
Дебил съм , ама става ли дума за дете или млад , неизживян живот , сърцето ми се къса...
Почивай в мир , прекрасно детенце!