Трагедията е неописуема: Почина 17-годишната Александра, за която стотици дариха кръв
Момичето бе прието в Пирогов в петък вечерта с изключително тежки травми, след като бе блъснато на пешеходна пътека от градски автобус
Почина 17-годишната Александра Нинова, която бе блъсната от автобус на градския транспорт. Това съобщи близката до семейството Аделина Банакиева, която организира кръводарителската акция.
Ученичката от Софийската математическа гимназия е издъхнала следобед в детската реанимация на "Пирогов".
Момичето бе прието в спешната болница в петък вечерта с изключително тежки травми след инцидента, станал на пешеходна пътека в жк "Люлин". В събота Аделина Банакиева публикува апела на родителите й за кръводарители. В неделя сутринта стотици чакаха с часове пред Националния кръвен център, за да помогнат на Александра.
По информация на Dir.bg днес ученичката е била оперирана, но въпреки усилията на лекарите в късния следобяд е изгубила битката за живот.
Слагам този продукт от кухнята във водата и подът блести от чистота
Пухкав блат, сочни череши и невероятен аромат – този сладкиш е истинска наслада за сетивата
Ричард Алибегов скочи срещу черния пиар за родното Черноморие
Започна масовото производство на дисплеи за сгъваемия iPhone
СДВР подхваща ромите с ножове в подлез „Плиска“
Иван Демерджиев: Показанията на Олег Невзоров разплитат схемата с незаконния град „Баба Алино“
Фестивалът Фантастичен Бургас 2026 завършва с мащабна среща с писателя Васил Попов
Магистрати и съдебни служители в Бургас дариха кръв в благородна акция
Трима души и дете пострадаха след удар в дърво и преобръщане на автомобил в Карнобатско
ГЕРБ отстъпва избора на парламентарната квота във ВСС на „Прогресивна България“
Деветокласничка от Айтос спечели първо място в международен конкурс за фотография
КЗК наложи санкции за заблуждаващо предлагане на продукт като масло

Стболезнования на родителите!
В нея се разказваше за карнобатския мотоциклетист ..
Тъй си мисля, де ...
Почивай в мир малко ангелче!
Трябва да има сериозни ефективни присъди за подобни шофьори! Иначе няма оправия, колко народ потрошиха и убиха вече!
Ден след ден си угасват стотици слънца , неизживяни животи., а най-тежи ковчега на детето ...:(
Дебил съм , ама става ли дума за дете или млад , неизживян живот , сърцето ми се къса...
Почивай в мир , прекрасно детенце!