Трагедията е неописуема: Почина 17-годишната Александра, за която стотици дариха кръв
Момичето бе прието в Пирогов в петък вечерта с изключително тежки травми, след като бе блъснато на пешеходна пътека от градски автобус
Почина 17-годишната Александра Нинова, която бе блъсната от автобус на градския транспорт. Това съобщи близката до семейството Аделина Банакиева, която организира кръводарителската акция.
Ученичката от Софийската математическа гимназия е издъхнала следобед в детската реанимация на "Пирогов".
Момичето бе прието в спешната болница в петък вечерта с изключително тежки травми след инцидента, станал на пешеходна пътека в жк "Люлин". В събота Аделина Банакиева публикува апела на родителите й за кръводарители. В неделя сутринта стотици чакаха с часове пред Националния кръвен център, за да помогнат на Александра.
По информация на Dir.bg днес ученичката е била оперирана, но въпреки усилията на лекарите в късния следобяд е изгубила битката за живот.
Цигарите поскъпват от август, след това и от март догодина
Потребителите избраха А1 за любима марка в телекомуникациите за осма поредна година
Проф. Ива Христова: Еболата няма да се разпространи в Европа
„Тихият убиец“ се подмладява: Ракът на дебелото черво засяга все повече българи под 50 години
„Талантино“ празнува 15-годишен юбилей с Тони Димитрова, Ники Станоев и премиера
Славия, Левски и ЦСКА се обединяват за благотворителен мач след трагедията на АМ "Тракия"
Близките на загиналите индийци на „Челопешко шосе“ крият трагедията от майката на единия
България е на 57-о място сред 69 държави в световната класация за конкурентоспособност
Предварителните поръчки за GTA VI започват днес, гответе портфейлите
Мариус Куркински се завръща в Бургас с нов моноспектакъл
Полиция влезе в офис на жена, представяла се за адвокат в Кюстендил
Бургас и Братислава свързват усилия за развитие на професионалното образование

Стболезнования на родителите!
В нея се разказваше за карнобатския мотоциклетист ..
Тъй си мисля, де ...
Почивай в мир малко ангелче!
Трябва да има сериозни ефективни присъди за подобни шофьори! Иначе няма оправия, колко народ потрошиха и убиха вече!
Ден след ден си угасват стотици слънца , неизживяни животи., а най-тежи ковчега на детето ...:(
Дебил съм , ама става ли дума за дете или млад , неизживян живот , сърцето ми се къса...
Почивай в мир , прекрасно детенце!