Трагедията е неописуема: Почина 17-годишната Александра, за която стотици дариха кръв
Момичето бе прието в Пирогов в петък вечерта с изключително тежки травми, след като бе блъснато на пешеходна пътека от градски автобус
Почина 17-годишната Александра Нинова, която бе блъсната от автобус на градския транспорт. Това съобщи близката до семейството Аделина Банакиева, която организира кръводарителската акция.
Ученичката от Софийската математическа гимназия е издъхнала следобед в детската реанимация на "Пирогов".
Момичето бе прието в спешната болница в петък вечерта с изключително тежки травми след инцидента, станал на пешеходна пътека в жк "Люлин". В събота Аделина Банакиева публикува апела на родителите й за кръводарители. В неделя сутринта стотици чакаха с часове пред Националния кръвен център, за да помогнат на Александра.
По информация на Dir.bg днес ученичката е била оперирана, но въпреки усилията на лекарите в късния следобяд е изгубила битката за живот.
Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим!
Когато приятелството стане интимно: 5 съвета как да не го развалиш
Кои са най-романтичните и кои най-малко романтичните зодии
Мика Зайкова: Най-бедни сме в ЕС, но държим едни от най-добре платените депутати
Световното влиза в решаваща серия от мачове (ПРОГРАМА 22.06-28.06)
Внепазно почина собственикът на голяма верига хранителни магазини
Ирански медии: Ормузкият проток няма да бъде отворен, докато има боеве в Ливан
Скрит риск дебне Черноморието под земята
Скъпите полети и горива пренареждат лятната ваканция в САЩ
Гръцки остров пусна първия AI туристически гид
"Фантастичен Бургас“ се завръща с второ издание, посветено на паметта на Любен Дилов-син
АПИ уточни: Пострадалите край Ботевград не са служители на Агенцията

Стболезнования на родителите!
В нея се разказваше за карнобатския мотоциклетист ..
Тъй си мисля, де ...
Почивай в мир малко ангелче!
Трябва да има сериозни ефективни присъди за подобни шофьори! Иначе няма оправия, колко народ потрошиха и убиха вече!
Ден след ден си угасват стотици слънца , неизживяни животи., а най-тежи ковчега на детето ...:(
Дебил съм , ама става ли дума за дете или млад , неизживян живот , сърцето ми се къса...
Почивай в мир , прекрасно детенце!