Трагедията е неописуема: Почина 17-годишната Александра, за която стотици дариха кръв
Момичето бе прието в Пирогов в петък вечерта с изключително тежки травми, след като бе блъснато на пешеходна пътека от градски автобус
Почина 17-годишната Александра Нинова, която бе блъсната от автобус на градския транспорт. Това съобщи близката до семейството Аделина Банакиева, която организира кръводарителската акция.
Ученичката от Софийската математическа гимназия е издъхнала следобед в детската реанимация на "Пирогов".
Момичето бе прието в спешната болница в петък вечерта с изключително тежки травми след инцидента, станал на пешеходна пътека в жк "Люлин". В събота Аделина Банакиева публикува апела на родителите й за кръводарители. В неделя сутринта стотици чакаха с часове пред Националния кръвен център, за да помогнат на Александра.
По информация на Dir.bg днес ученичката е била оперирана, но въпреки усилията на лекарите в късния следобяд е изгубила битката за живот.
NiceMag.bg: Българите предпочитат най-много климатици Daikin и Mitsubishi
Театралната адаптация на класиката "Дами канят" гостува в Летния театър в Бургас
Хакери пробиха индийската Tata Electronics, изкараха секретни данни на Apple и Tesla
Спалня като от хотел: луксозна визия без огромен бюджет
67-годишната Мадона събра погледите в червена минирокля на ревю на Saint Laurent (СНИМКИ)
Митничари в Бургас задържаха над 55 хиляди фалшиви енергийни напитки от Виетнам
Три трупа са открити в общежитие след кървава разпра
Хванаха пиян сърбин в Созопол и напушен от Пазарджик в Несебър
Спипаха крадец, задигнал 19 врати от болницата в Средец
Млади борци от САЩ и Айтос премериха сили в приятелски международен турнир
Лекуват в Бургасмед дама след катастрофа в „Меден рудник“
Делян Добрев официално напусна Народното събрание

Стболезнования на родителите!
В нея се разказваше за карнобатския мотоциклетист ..
Тъй си мисля, де ...
Почивай в мир малко ангелче!
Трябва да има сериозни ефективни присъди за подобни шофьори! Иначе няма оправия, колко народ потрошиха и убиха вече!
Ден след ден си угасват стотици слънца , неизживяни животи., а най-тежи ковчега на детето ...:(
Дебил съм , ама става ли дума за дете или млад , неизживян живот , сърцето ми се къса...
Почивай в мир , прекрасно детенце!