Стока от първа необходимост? Мъж задигна два лубриканта от магазин в центъра на Бургас
Правел се разсеян клиент, купил се кренвирш за 0.50 лв. и тактично свил двете шишенца
Мъж задигна два лубриканта от хранителен магазин в центъра на Бургас, намиращ се района на ул. "Струма" и "Стара планина". В четвъртък непознатият влязъл в обекта, разиграл ролята на разсеян клиент, който разглежда какво да си напазарува.
Купил си един пилешки кренвирш за 0,50 лв. и докато чака на касата и уж избира други продукти, пъхнал в якето си два лубриканта на стойност 22 лв.
"Съвсем скоро заредих този сексуален продукт. Имах налични 12 шишенца. Случайно забелязах, че липсват два от един и същ вид, проверих в системата и видях, че няма продажба на такава стока. Върнах камерите за видеонаблюдение и така разбрах, че са били откраднати", разказа собственикът на магазина Тодор Петков.
Той посочи, че не е подал сигнал в полицията, защото щетата е в много малки размери. Видеото беше разпространено и в социалните мрежи, където събра шеговити коментари предвид продукта.
"Вече и пари за "консумативи" нямат", "Този е търсач на силни усещания", "Ужас, и до това ли опряха да крадат, стоки от първа необходимост са им явно", са само част от коментарите на потребителите.
"С мен се свързаха много хора, които са станали жертва на този крадец. Стойността е малка, но апелирам МВР да вземе някакви мерки, защото този човек е престъпник и сигурно пак ще се върне в магазините, които вече безнаказано е обрал", зове Петков.
Защо е хубаво да възобновяваме старите си приятелства
7 малки ритуала за съживяване на любовта
Украйна обмисля изтегляне на войските от Донбас
Ето коя е най-добрата видео игра на годината на The Game Awards 2025
От Кремъл: Спиране на огъня само ако украинските сили се изтеглят от Донбас
Тези рецепти ще ви накарат да си оближите пръстите
Филип Киркоров обсипа дъщеря си с подаръци
Пенсионери по селата: За пръв път виждаме тази банкнота
Столичният кмет Васил Терзиев става част от проекта на президента Румен Радев
Ген. Атанасов и Иво Мирчев във война
Лоши новини за състоянието на Любо и Боби Михайлов

Това е извън всякакви граници!
Полицията не може да огрее навсякъде,а и някъде не се нсмесва по някакви причини,зтова са охранителите да им начупят муцуните на тия изроди и да не могат да си кажат името ско ги попиташ!!!!!
Бой до дупка,само това ще ги оправи тия извратеняци!!!!!
Не му се сърдете,те са гей дружинка.
- Искаш ли да гу качим в групата на мамчитата, или на шуфьорити?
- Въх маааа, Лйенчйееее, ма виж го как си взема два лубриканта маааа, валииии, сигурно ши ги ползва с кеф.
- Можи пък и на него да ги ползват. Аууу, ужас, ц-ц-ц, отврат.
П.С. Две селянки и един селяндур стават за по-голям смях отколкото пича на видеото, че се излагат за два лубриканта да си показват селския диалект по медии. А пича с кеф се е поебал за ваша сметка или са го поебали яко, все таз, направил си е кефа. :DDD