Всичко, което обещават, но никога не правят мъжете
Кои са нещата, които обещават мъжете, но никога не го изпълняват?
Момичета, запомнете: мъжете обещават много често, но някои от тези обещания не могат да бъдат изпълнени по никакъв начин. Разказваме ти в какви случаи на мъжете им е много трудно да изпълнят обещаното.
„Ще спра цигарите, честно. Просто ми дай време да свикна с мисълта и да се подготвя." И подготовката се проточва с години.
„Не те ревнувам. Аз съм възрастен мъж." Този възрастен мъж е ревнив по природа, така че не очаквай да се мотаеш с приятелките си до сутринта и след това да минеш без разпит.
"Ти си най-красивата. Никога няма да погледна други момичета." Да, разбира се. Между другото, експертът по връзките Дейвид Бенет от Medical Daily отбелязва, че "хвърлянето на поглед" на други хора се случва на подсъзнателно ниво.
"Никога не се сещам за бившата си." И ти му вярваш? Има ли рядка форма на амнезия или напълно е забравил всичко, свързано с бившата му приятелка? Ти си неговото настояще и бъдеще, а тя е миналото. Не се надявай и опитвай да го откъснеш от спомените му. Но внимавай: ако си я припомня твърде често и говори за нея с много нежност, време е да си поговорите сериозно.
„Деинсталирам Tinder.“ Може би е така. Или може би не съвсем. По неговата логика не е необходимо да плаща, за да разглежда профилите на непознати момичета (и се измъква, че така или иначе само гледа - все пак не ти изневерява). Говори с него и категорично му обясни, че това ти е неприятно.
"Вече няма да се снимам и да качвам снимки с други момичета в Instagram." Да, той има много приятелки и ти искаш да си единственото момиче в неговия профил. Можеш да опиташ да говориш с него, но е по-лесно да приемеш, че не си единствената жена в живота му.
"Винаги ще ти подарявам цветя." Отначало може би ще е така, но във всяка връзка периодът с бонбоните, балоните и букетите приключва рано или късно.
"Обещавам, че това няма повече да се повтори." Няма значение какво е направил – захвърлил е чорапите си, не е спуснал тоалетната седалка или се е загледал в минаваща красива девойка. Ще го направи още веднъж. Има такова нещо като навик. И не можеш да направиш нищо по въпроса.
"Никога няма да крия нищо от теб." Нека бъдем честни: ти не му казваш нещо и той крие нещо от теб. Имате право на поверителност. И лично пространство (в рамките на нормалното, разбира се!)
Източник: cosmopolitan.bg
Никола Цолов триумфира в Австрия и взе четвърта победа за сезона
Рекордна жега притисна Европа, горещата вълна тръгва на изток
Ники Кънчев аут от "Стани богат", ето я причината
Над 10 000 унгарци участваха в първия гей парад след падането на Орбан
Русия е проникнала в iPhone на опозиционер с технология, която вече не е трябвало да ползва
Денят, в който четири атомни бомби паднаха над Испания
Какво е чревният микробиом и как се оказа скрит съюзник в борбата с килограмите
САЩ с нови удари, Тръмп: Иран вече няма да съществува
Гърция върна на Египет древни статуетки, намерени в контейнер за боклук
Ясни са всички 32 отбора в елиминациите на Мондиал 2026
1430 за загинали, над 50 000 са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
Видовден е! Спазват се вековни традиции за здраве, черпят интересни имена
