Убиха млад мъж с пистолет по непредпазливост
Задържани са двама
Млад мъж е прострелян смъртоносно на улица пред частен дом в Сливен. Сигнал на спешния телефон 112 е получен малко след 22 часа в събота. Незабавно на място пристигнали полицейски екипи, а медици от Спешна помощ са установили смъртта му.
На място е извършен оглед. В рамките на предприетите първоначални действия е изяснено, че изстрелите са произведени от 37- годишен мъж, а оръжието - законнопритежаван боен пистолет, е предоставено от 43-годишния собственик, съобщи Новеа телевизия.
Двамата са задържани с полицейска мярка до 24 часа. По случая е образувано досъдебно производство, в хода на което, под наблюдението на Прокуратурата, ще се изясняват всички факти и обстоятелства, довели до смъртта на младия мъж, предава dnes.bg.
Млечна баница с кашкавал - домашна рецепта с нежен вкус
Чудодейното съкровище на Родопите
Колко вода трябва да пием на ден
Ненадмината рецепта за свинско с картофи - ще ахнете
Февруари 2026 ще донесе финансов пробив за три зодии - вижте кои са
Завръщането на шампиона? Кирил Милов с молба към БФ Борба
Сладък картоф: полезен, вкусен и подходящ за всяка кухня
Бягане на 60, мъртва тяга на 70 и сноуборд на 80 - кои тренировки удължават живота
Жена откри камера под капака на тоалетната чиния в ресторант
Нова измама в интернет краде пари чрез фалшиви оферти за контейнери
Две жертви в брутално ПТП между БМВ и Туарег край Маринка (ОБНОВЕНА)
Задават се сериозни промени в правилата за личните документи в България
