32-годишен от Хасково става шеф на Тотото
Александър Тодоров е изборът на министър Радостин Василев за БСТ
Депутатът от "Има такъв народ" Александър Тодоров е изборът на спортния министър Радостин Василев за нов изпълнителен директор на Българския спортен тотализатор. Това става ясно от внесените документи в Търговския регистър на Агенцията по вписванията, съобщи Нова телевизия.
32-годишният Тодоров е роден в Хасково и бе избран за народен представител в 45-то, 46-то и 47-то Народно събрание от район Плевен. Той е юрист по професия. В момента той е член на парламентарната Комисия по въпросите на децата, младежта и спорта, както и Комисията за прякото участие на гражданите и взаимодействието с гражданското общество. Все още не е ясно дали Тодоров ще трябва да се откаже от депутатското си място, за да застане начело на тотото.
В Управителния съвет на БСТ ще влязат още Росен Иванов и Георги Султанов. Султанов бе предложение на ИТН за министър на Културата през лятото. Заявление за назначаването на новата управа на Тотото е подадено в петък и все още се обработва от системата на Търговския регистър.
Топ 2 на най-добрите любовни съвпадения според зодията
Звездата от "Първичен инстинкт" и "Сливър" скочи на новото кино
Босът на Наполи бесен след краха в Босна, думите му сякаш важат и за България
Как да премахнем петна от матрака лесно
Кирил Десподов се сбогува с Боби Михайлов
Милинки с неустоима мекота
Най-добрите бегачи ще мерят сили на Созопол рън! Времето ще е слънчево като по поръчка, запишете се и вие!
Зодиите, които не търпят лъжа
Лют скандал: Донарума скъса "пищова"
Тази мързелива баница става за минути и изчезва още топла - лесна домашна рецепта
ЕК предава на Украйна 1,4 милиарда евро приходи от замразените руски активи
Исторически обрат в "Ергенът": Влезе мома - таен агент

А ДЕО наркотици ли ще продава? :-D
Шизофрения има много в тая държава