Мащабна операция "Мулен Руж" скова Банско! Ченгетата погнаха жриците на любовта
На прицел са още таксиметровите шофьори и ресторантьорите
Тази нощ в Банско гъмжеше от полиция. Ченгета провеждаха мащабна операция "Мулен руж". Операцията е насочена срещу проституцията в някои от нощните барове в курортния град.
Момичета, които уж работят в баровете са жрици на платена любов, работещи на повикване и обслужват клиенти на заведенията и хотелите. За целта се използват таксиметрови автомобили, чийто шофьори също са обект на проверката. Шофьорите се използват като прикритие на истинските сводници.
В проверката освен полиция участват и служители на НАП и противопожарната служба. Според източници от разследването, ченгетата са влезли в пет от нощните клубове, изгонили са клиентите и са започнали пълен тараш. Много бързо новината за масовото присъствие на полицаи по клубовете се разнесе из курортния град и предизвика истинска паника сред нощните заведения и ресторанти, част от тях незабавно затвориха, за да не попаднат под прицела на проверяващите, съобщиха за запознати. Има арести, пише struma.com.
Операцията е определена като "Мулен руж" по подобие на няколко такива акции, провеждани в Банско, които завършваха с масови арести на нощни труженички и техните сводници в еротик баровете.
Класически пухкави палачинки: Рецептата, която винаги се получава
Цените на ягодите и черешите паднаха през седмицата
3 зодии ще ринат пари с лопата през новата седмица
Криминалист за катастрофата в Челопечене: Има черен пазар на шофьорски книжки
Кола се вряза с бясна скорост в къща в Дупница, загина 17-годишният шофьор
Унгария спира издаването на работни визи на граждани от три държави
Министърът на земеделието: Четири от 9-те оградени имота в "Баба Алино" са държавна собственост
Откриха тяло на 31-годишна жена в Сливенско, има арестуван
Росен Христов не влизал в ДКК за пари, а да търси корупция
Сложете резен лимон до прозореца и може да намалите един от най-досадните летни проблеми у дома
Все повече родители тестват сами децата си за наркотици у дома
Какви са цените за чадър и шезлонг в Гърция през това лято
Британското правителство намалява митата на 125 вносни стоки

До кога ще бъдем малтретирани!!!
И после гевреци и ниска раждаемост!!!
Това е политика на гевреците, борисов, царя, дилов, славуна и други видни ревниви педали.
Господ го е създал и никой не би трябвало да забраняват секса
А иначе докторите казват , че е здраве...
Стига простотии
Не заставайте срещу човешката природа
Легализирайте тези неща