Знаковият бивш кмет на Приморско Димитър Димитров сътвори огромен гаф (ВИДЕО)
Той спира Шкодата си в детски кът в ж.к."Зорница"
Знаковият бивш кмет на Приморско Димитър Димитров, който управлява морската община цяла епоха, сътвори огромен гафв Бургас, паркирайки в средата на детска площадка.
Във видео, заснето от бургазлия, се вижда как бившият градоначалник слиза от автомобила си в ж.к. "Зорница", който е докарал до самия бордюр в детското съоръжение, а катерушките все още се поклащат, сякаш изумени от преминаването на бялата му "Шкода".
Димитров, както винаги е с черни очила, поставени на главата и кафяво яке - стайлинга, с който приморци го помнят от време оно. Той слиза бавно от бялата си кола и пристъпва към целта, към която се е запътил.
Проявата на бившия кмет предизвика вълна от реакции в социалните мрежи.
Ерата на Димитър Димитров като кмет на Приморско ще се запомни с една от най-големите манипулации, извършвани в историята на морската община. През 2010 г. прокуратурата му повдигна обвинение за длъжностно престъпление - близо 200 сключени от него договори за отстъпено право на строеж. Тогава се оказа, че магистрати и техни роднини са били облагодетелствани, като са представени за социалнослаби и с тях са сключени договори за апетитни имоти по морето край Приморско.
СОС разглежда предложението Любен Дилов-син да бъде удостоен посмъртно със званието „Почетен гражданин на София“
Виктория Капитонова отпразнува рожден ден с равносметка за личния си живот
24/06/2026, Сряда 18:20
1
Бюджет 2026 с рекорден дефицит от 5,7 процента, запълват дупката в хазната с още един дълг
Грешки при монтажа на климатик могат да съсипят ефективността на уреда и да вдигнат сметките за ток
Двaмa нoви милиapдepи ce "paждaт" вceĸи дeн
Променливо време в страната с предиобедно слънце и следобедни летни порои
Випуск 2026 на Гимназията по туризъм в Слънчев бряг получи дипломите си
Випуск 2026 на Гимназията по туризъм в Слънчев бряг получи дипломите си
Промени в диетата и физическа активност помагат за трайно понижаване на нивата на холестерола
GPS подведе български шофьор и блокира центъра на Кавала, лепнаха му скъпа глоба
71 зрелостници от най-голямото училище в Несебър получиха дипломите си
Учени коригираха възрастта на най-стария метеоритен кратер на Земята

След близо пет петилетки под негово управление,през които СЕЛОТО ПРОЦЪФТЯВАШЕ.... настъпи и тоталния крах на това прокълнато и забравено от бога място КЮПРИЯ!
Младите се преселиха в най добрия град за живеене, където образованието е на ниво (за разлика от местнатото ТВУ прочуло се със секс скандалите),има работа, социален живот и най вече инфраструктура, удобства и придобивки.
Останаха само стари ергени не успели да се
отбият, задомят и създадат наследници заради злобните си и алчни майки,"сакън некоя булка да не си събуе чехличките" и влезе наготово в хотела от Соца с пристроени нужници, злобни и изкуфяли старчоци и най вече култивирани мангали, които предопределят бъдещия облик на обителта.
Вече и внуците не щат да стъпят на село....то с хиляди кандърми и лъжи само и само тези БОГАТИ,АЛЧНИ И СКЪПЕРНИЦИ ПО ДУША индивиди да се похвалят,че в самотната и застлана къща...ще се чуе детски глас.