Ако правителството не намери решение по казуса с Гешев, Гешев ще намери решение по казуса с правителството
Според Кутев правителството е заложник на главния прокурор Иван Гешев. Той допълни, че обвинител №1 е централизирал въпроса за съдебната власт
"Ако те (от правителството - бел. ред.) до няколко месеца не намерят решение по казуса с Гешев, Гешев ще намери решение на казуса с правителството", заяви в предаването "Въпросите" на ТВ1 бившият говорител на служебното правителство и бивш депутат от БСП Антон Кутев.
Според Кутев правителството е заложник на главния прокурор Иван Гешев. Той допълни, че обвинител №1 е централизирал въпроса за съдебната власт.
Бившият говорител на служебното правителство е категоричен, че ако съдебната реформа боксува, правителството ще падне. Като друга хипотеза за падането на кабинета той посочи и неразбирателство в коалицията за съдебната реформа.
Спокойно време на морето
ПСЖ готви трансферната бомба на годината
Радев свика спешна среща с бизнеса
Има важни поверия за 14 май
Новата парти локация на Бургас - Tanira Beach, открива сезона ударно с топ звезди
Спокойно време на морето
14/05/2026, Четвъртък 07:40
0
10 лесни и вкусни рецепти за вечеря, които ще ви спестят време
13/05/2026, Сряда 22:00
0
ПСЖ готви трансферната бомба на годината
13/05/2026, Сряда 21:29
2
Дара с големи шансове за успех утре в "Евровизия"
Идеалният партньор според зодията
Подробности за жестокото убийство в Монтана
Тръмп при Си Дзинпин: Ще има ли сделка за Иран и Тайван
Приключението "Черноморски път" завърши успешно
Съвети за кариерно развитие според зодията
