Ковид пак тръшна Галена
Коварният вирус поваля за втори път изпълнителката, която го изкара още преди година и половина
Фолк певицата Галена легна болна и най-вероятно става въпрос за ковид, пише hotnews.bg.
Коварният вирус поваля за втори път изпълнителката, която го изкара още преди година и половина. Тогава тя бе карантинирана със сина си Александър и нейната племеница, които също бяха заразени.
"За съжаление трябва да ви съобщя, че поради здравословни причини се налага да отменя участията си. Извинявам се на всички, които щяха да присъстват и обещавам скоро да се видим! Бъдете здрави!", написа в Инстаграм профила си Галена.
Въпреки, че не поясни дали отново е с ковид, почитателите й веднага заподозряха, че това е причинатаа да се оттегли. Някои дори я обвиниха, че сама си е виновна за последствията, тъй като не спазва никаква дистанция с публиката, когато е на сцената и това най-вероятно е довело до повторното и заразяване с упорития вирус.
Как да приготвим съвършен хляб без умора
Министърът на туризма се срещна с представители на световния туризъм по време на UN Tourism
Проф. Даниел Вълчев представи книгата си в родния Бургас
Асоциацията за приятелство между Корея и България дари средства за обучението по корейски език в Бургас
Геополитическа предпазливост: Петте големи в Европейския съюз чертаят нови граници за бъдещите членове
Операция Анти-дрифт: Полицията удари в зародиш среднощното шоу на бързите и яростните
Д-р Любомира Ганчева: Ядрената енергетика е ключова
Софиянец строши глупомера на пътя Созопол - Приморско
Футболна лудост: Ултраси работят 100 дни, за да влязат на стадиона
Ядосани варненци искат оставката на Благомир Коцев
11/06/2026, Четвъртък 07:50
4
Издаден е жълт код за половин България на 11 юни
Дневен хороскоп за 11 юни 2026: Звездите носят шанс за ново начало. Стрелците срещат любовта
