Коцето кани Джокович на купон у нас
Чакаме те пак да си купонясваме, брате! Вратите на дискотеката са винаги отворени за теб!, изригна Коцето в социалните мрежи
Певецът Константин реши да се прояви като гостоприемен домакин и покани Новак Джокович в София на купон! "Чакаме те пак да си купонясваме, брате! Вратите на дискотеката са винаги отворени за теб!", изригна Коцето в социалните мрежи и сподели снимка на Новак Джокович.
Явно двамата са се забавлявали вече с музика и кръшни танци, щом Коцето е написал "пак". Ние пък добре знаем, че балканските ритми са в кръвта и на двамата.
Освен при Коцето, Новак може да се отбие и при Камелия. Именно в Австралия след победа през януари 2020-та Джокович запя с пълно гърло нейния хит "Луда по тебе", а съотборниците му отвориха шампанско в съблекалнята. "Само България!", "Поздрав за българите, нашите братя", скандираха сърбите от съблекалнята, пише "България Днес".
Алекс Николов громи с приятеля си Пория и Супермен
Лесна и бърза рецепта за пържени картофи - вкусни всяка вечер
16-годишен задържан за грабеж и побой над мъж
14/05/2026, Четвъртък 19:21
0
Как да използвате астрологията, за да подобрите живота си
14/05/2026, Четвъртък 18:59
0
Отиде си главният герой от култовия клип на „О, Тигре, тигре“
Разкриха менюто на Си и Тръмп - уникално е
Предлагат на ветерана Левандовски заплата от 90 милиона евро
В никакъв случай не изхвърляйте обелките от картофите и банана, превърнете ги в еликсир за орхидеите
Невиждан обрат в Ергенът! Връщат спешно Стоян в имението от Турция заради Илияна
Близо 1000 абитуриенти се включват в Парада на зрелостниците в Бургас
С духова музика и червен килим Бургас ще изпрати своите абитуриенти на 15 май
Мел Гибсън пак с младо гадже, хвана си 44-годишна моделка
