Ваня Червенкова в момент на слабост: Тежко ми е, моля се за въздух!
Тя е на експедиция в Южна Америка, целта й е да изкачи най-високия връх - Аконкагуа
Ваня Червенкова в момента е на път да покори най-високия връх в Южна Америка. Той се намира в Аржентина и се казва Аконкагуа.
Бизнесдамата признава, че в момента й е много тежко и се моли за въздух. Една от причините за това е, че преди време тя изкара тежък ковид. Въпреки това Червенкова е решена да се справи.
Тя е пуснала кадри от първи базов лагер "Плаза де Мулас", който се намира на 4350 м. надморска височина.
"Всички сме добре и здрави засега. Времето е много лошо, ветровете са ужасни. Вчера започнахме първа аклиматизация с радикален тренинг до плаза Канада", казва в стори в социалната мрежа тя.
"Спим в палатка на -14 градуса. Условията са много тежки. След ковида не се чувствам добре, но давам всичко от себе си, за да се справя! Държа сателитна връзка само с детето и няколко човека, които обичам. Имам нужда от вашата положителна енергия", признава тя.
"За първи път изпитвам адска трудност, няма да го крия... трудно и тежко е! Моля е за въздух и да спре това лошо време. Трудното тепърва предстои", завършва Червенкова.
Източник: Plovdiv24.bg
Тексас връща Библията в училище и отприщи нов спор за религията в клас
Украйна удари две руски петролни рафинерии през нощта
Цените на част от храните продължават да спадат
Никола Цолов триумфира в Австрия и взе четвърта победа за сезона
Рекордна жега притисна Европа, горещата вълна тръгва на изток
Ники Кънчев аут от "Стани богат", ето я причината
Над 10 000 унгарци участваха в първия гей парад след падането на Орбан
Русия е проникнала в iPhone на опозиционер с технология, която вече не е трябвало да ползва
Денят, в който четири атомни бомби паднаха над Испания
Какво е чревният микробиом и как се оказа скрит съюзник в борбата с килограмите
САЩ с нови удари, Тръмп: Иран вече няма да съществува
Гърция върна на Египет древни статуетки, намерени в контейнер за боклук

Отговорът: От скука!!!
Следват всички останали въпроси като: Коя е тази? Защо ни занимавате с нейната личност и преживявания? За кого е важна и полезна тази информация? Като е решила да си разнообрази скучното ежедневие,защо реве и се оплаква?
Отговорът е един: ДРЕМЕ МИ НА ДЕДОВИЯ!!!