Ваня Червенкова в момент на слабост: Тежко ми е, моля се за въздух!
Тя е на експедиция в Южна Америка, целта й е да изкачи най-високия връх - Аконкагуа
Ваня Червенкова в момента е на път да покори най-високия връх в Южна Америка. Той се намира в Аржентина и се казва Аконкагуа.
Бизнесдамата признава, че в момента й е много тежко и се моли за въздух. Една от причините за това е, че преди време тя изкара тежък ковид. Въпреки това Червенкова е решена да се справи.
Тя е пуснала кадри от първи базов лагер "Плаза де Мулас", който се намира на 4350 м. надморска височина.
"Всички сме добре и здрави засега. Времето е много лошо, ветровете са ужасни. Вчера започнахме първа аклиматизация с радикален тренинг до плаза Канада", казва в стори в социалната мрежа тя.
"Спим в палатка на -14 градуса. Условията са много тежки. След ковида не се чувствам добре, но давам всичко от себе си, за да се справя! Държа сателитна връзка само с детето и няколко човека, които обичам. Имам нужда от вашата положителна енергия", признава тя.
"За първи път изпитвам адска трудност, няма да го крия... трудно и тежко е! Моля е за въздух и да спре това лошо време. Трудното тепърва предстои", завършва Червенкова.
Източник: Plovdiv24.bg
Домашен хляб с хрупкава коричка и пухкава сърцевина
Животът на 2 зодии се преобръща на 180 градуса до края на лятото
Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него
Зрелищно меле блокира ключов булевард в София: Автомобил се преобърна след мощен удар отзад
Искате ли да ядете череши на корем - отидете в Кюстендил
Родители на съд за убийство: Оставеният да умре 7-годишен Каспър тежал стряскащите 116 килограма
22-годишен младеж се удави след среднощен кошмар
Трагедия! Кола изхвърча от пътя, загина водачът
Комитова: 10 милиона евро на ден отиват за косене на тревички през зимата
Горещините в Европа се придвижват на изток
Деница Сачева: Този бюджет няма никаква философия и цел, оценката му е 3
Шефове на агенции със заплати като председателя на Народното събрание

Отговорът: От скука!!!
Следват всички останали въпроси като: Коя е тази? Защо ни занимавате с нейната личност и преживявания? За кого е важна и полезна тази информация? Като е решила да си разнообрази скучното ежедневие,защо реве и се оплаква?
Отговорът е един: ДРЕМЕ МИ НА ДЕДОВИЯ!!!