Ваня Червенкова в момент на слабост: Тежко ми е, моля се за въздух!
Тя е на експедиция в Южна Америка, целта й е да изкачи най-високия връх - Аконкагуа
Ваня Червенкова в момента е на път да покори най-високия връх в Южна Америка. Той се намира в Аржентина и се казва Аконкагуа.
Бизнесдамата признава, че в момента й е много тежко и се моли за въздух. Една от причините за това е, че преди време тя изкара тежък ковид. Въпреки това Червенкова е решена да се справи.
Тя е пуснала кадри от първи базов лагер "Плаза де Мулас", който се намира на 4350 м. надморска височина.
"Всички сме добре и здрави засега. Времето е много лошо, ветровете са ужасни. Вчера започнахме първа аклиматизация с радикален тренинг до плаза Канада", казва в стори в социалната мрежа тя.
"Спим в палатка на -14 градуса. Условията са много тежки. След ковида не се чувствам добре, но давам всичко от себе си, за да се справя! Държа сателитна връзка само с детето и няколко човека, които обичам. Имам нужда от вашата положителна енергия", признава тя.
"За първи път изпитвам адска трудност, няма да го крия... трудно и тежко е! Моля е за въздух и да спре това лошо време. Трудното тепърва предстои", завършва Червенкова.
Източник: Plovdiv24.bg
Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене
Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана
Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина
Тези лекарства не трябва да се приемат със сутрешното кафе
Данъчните тръгнаха по плажа: НАП стартира мащабна лятна кампания по морето и ще следи за спекула с цените
С този обърнат сладкиш ще впечатлите всички гости
Проф. Рачев каза докога ще продължи екстремно горещото време
Почина Сергей Иванов
Несебър ще бъде домакин на единствения SwimRun в България
Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения
Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици
Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА

Отговорът: От скука!!!
Следват всички останали въпроси като: Коя е тази? Защо ни занимавате с нейната личност и преживявания? За кого е важна и полезна тази информация? Като е решила да си разнообрази скучното ежедневие,защо реве и се оплаква?
Отговорът е един: ДРЕМЕ МИ НА ДЕДОВИЯ!!!