Ваня Червенкова в момент на слабост: Тежко ми е, моля се за въздух!
Тя е на експедиция в Южна Америка, целта й е да изкачи най-високия връх - Аконкагуа
Ваня Червенкова в момента е на път да покори най-високия връх в Южна Америка. Той се намира в Аржентина и се казва Аконкагуа.
Бизнесдамата признава, че в момента й е много тежко и се моли за въздух. Една от причините за това е, че преди време тя изкара тежък ковид. Въпреки това Червенкова е решена да се справи.
Тя е пуснала кадри от първи базов лагер "Плаза де Мулас", който се намира на 4350 м. надморска височина.
"Всички сме добре и здрави засега. Времето е много лошо, ветровете са ужасни. Вчера започнахме първа аклиматизация с радикален тренинг до плаза Канада", казва в стори в социалната мрежа тя.
"Спим в палатка на -14 градуса. Условията са много тежки. След ковида не се чувствам добре, но давам всичко от себе си, за да се справя! Държа сателитна връзка само с детето и няколко човека, които обичам. Имам нужда от вашата положителна енергия", признава тя.
"За първи път изпитвам адска трудност, няма да го крия... трудно и тежко е! Моля е за въздух и да спре това лошо време. Трудното тепърва предстои", завършва Червенкова.
Източник: Plovdiv24.bg
Експерти: Мантинелите не спират тежките автомобили, използвайте джърсита!
73 бойни пистолета откриха в камион на „Капитан Андреево“
Убиецът на Къци от Лъвов мост остава за постоянно в ареста
София ще разполага с 1,523 млрд. евро до приемането на бюджета за 2026 г.
Заподозреният за тройната трагедия в Угърчин сменял два пъти дрехите си
Беларус обвини външни сили в опит да я въвлекат във войната в Украйна
Голям астероид преминава близо до Земята в събота
Над дузина медали от международни турнири за СК "Бушидо"-Несебър
От Chambao до Hells Kitchen: какво не бива да пропускаш в Бургас до края на юни
Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни
Румъния направи първа крачка към закон за обединение с Молдова
България остава сред най-евтините държави в Европа... според европейците

Отговорът: От скука!!!
Следват всички останали въпроси като: Коя е тази? Защо ни занимавате с нейната личност и преживявания? За кого е важна и полезна тази информация? Като е решила да си разнообрази скучното ежедневие,защо реве и се оплаква?
Отговорът е един: ДРЕМЕ МИ НА ДЕДОВИЯ!!!