Ваня Червенкова в момент на слабост: Тежко ми е, моля се за въздух!
Тя е на експедиция в Южна Америка, целта й е да изкачи най-високия връх - Аконкагуа
Ваня Червенкова в момента е на път да покори най-високия връх в Южна Америка. Той се намира в Аржентина и се казва Аконкагуа.
Бизнесдамата признава, че в момента й е много тежко и се моли за въздух. Една от причините за това е, че преди време тя изкара тежък ковид. Въпреки това Червенкова е решена да се справи.
Тя е пуснала кадри от първи базов лагер "Плаза де Мулас", който се намира на 4350 м. надморска височина.
"Всички сме добре и здрави засега. Времето е много лошо, ветровете са ужасни. Вчера започнахме първа аклиматизация с радикален тренинг до плаза Канада", казва в стори в социалната мрежа тя.
"Спим в палатка на -14 градуса. Условията са много тежки. След ковида не се чувствам добре, но давам всичко от себе си, за да се справя! Държа сателитна връзка само с детето и няколко човека, които обичам. Имам нужда от вашата положителна енергия", признава тя.
"За първи път изпитвам адска трудност, няма да го крия... трудно и тежко е! Моля е за въздух и да спре това лошо време. Трудното тепърва предстои", завършва Червенкова.
Източник: Plovdiv24.bg
35-годишната звезда от “Шербет от боровинки” починала след тежък запой
Делян Добрев подаде молба за напускане на парламента
Трагичен инцидент в Пловдив завърши със смъртта на тригодишно дете
Ограничават още един участък на АМ "Тракия"
Община Несебър и АБЧО насърчават новото поколение професионалисти в туризма
Историята на кученцето Мари, която трогна цяла България и доказа, че добротата няма цена
Горчив финал: Маги Томова от „Ергенът“ хванала Калоян в изневяра
Пиян моторист катастрофира край Пловдив
Гей парад по време на война: Киев отбеляза "Прайда" с мащабно шествие и контрапротест
Почина Феим Чаушев - бивш заместник-министър на външните работи
Айтос изпрати Випуск 2026 с празнична церемония и 55 отличници
Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка

Отговорът: От скука!!!
Следват всички останали въпроси като: Коя е тази? Защо ни занимавате с нейната личност и преживявания? За кого е важна и полезна тази информация? Като е решила да си разнообрази скучното ежедневие,защо реве и се оплаква?
Отговорът е един: ДРЕМЕ МИ НА ДЕДОВИЯ!!!