ТВ водещ изпадна в истерия, изкара Джокович убиец
Импулсивната му тирада предизвика истински фурор
Мексикански телевизионен водещ се разкрещя на антиваксърите в ефир. Лео Швабел изведнъж избухнал и започнал да се заканва и обижда нежелаещите да се имунизират срещу коронавируса, съобщава Нова телевизия.
Водещият нарича противниците на ваксините с няколко обидни имена и им казва да си слагат маските, а не да удрят спирачка на целия свят. Той дори се сеща за Новак Джокович, когото определя като "убиец".
Крясъците на Лео Швабел се завъртяха в международния видео обмен. Колегите му в Съединените щати, Великобритания, Австралия и много други страни вече показаха импулсивната му тирада в ефир.
Военни колони и техника на САЩ ще преминат през България на 1 и 2 юни
Нередовни пътници в градския транспорт на Атина и Солун вече "кихат" по 100 евро глоба
В какво се крие тайната на щастието?
"Росатом": Украински дрон е ударил Запорожката АЕЦ
Синя Луна ще бъде пълнолунието довечера
Тръмп ще прави шествие за юбилея на САЩ
Днес е Петдесетница: поверия, традиции и забрани
Дневен хороскоп за 31 май 2026: Любовни изненади за Рака
Париж няма да спи! ПСЖ е новият-стар крал на Европа след рулетка на дузпи
Криза с мост след потопа във Великотърновско
Торта с плодове и крем: лесна рецепта

На никой не му пука за другите! Всичко е лицемерие! Може би като поживееш повече ,сам ще го разбереш.
Нали си чувал онази фраза: "Каквото и да ти говорят,знай,че става дума за пари!"-Дж.Стайнбек
Такава дебела лъжа ми доказа единствено, че и във всичко друго той лъже ! Та към АБВ ли не беше , та към други ли не беше, човека си докарва по 200 лв на консултация , пука му за другите!
Изразява се с израза :
"Няма пък, на,на на ....!"
Като "на" е с подчертано ударение !