Сцената на „EscoBar“ ще e арена на два неповторими „Stand Up Comedy“ спектакъла
Артистите ще поднесат на публиката нечувано досега комедийно шоу, пълно с непредсказуеми неща
Легендите Тончо Токмакчиев, Камен Воденичаров и младите артисти – Kal-El Калата от Гласът на България и Райя Андреева от „Черно Фередже“ ще превземат сцената на „EscoBar“. Двете събития ще взривят от смях публиката на Бургас, гарантират от екипа на заведението.
Тази сряда на 19-януари ще е 1-вото „съвестно“ Stand Up Comedy Show. Представлението е под името „Два гларуса са по-добре от един“. В него ще се развихрят младите комедийни таланти и Kal-El - Калата от Гласът на България и Райя Андреева от „Черно Фередже“ .

Техното послание към публиката е: „Всеки иска да се докосне до нещо, до някой.
Ние искаме да докоснем вашите сърца...
Еее, прекалено романтично...Не!
Ние искаме мощно да нахлуем в личното Ви пространство и да изкопаем от дълбините на душите Ви чувството за хумор и най-широко-разчекващите усмивки“.
Райя Андреева е позната като вокалистка на "Черно Фeредже" - отнесена, леко истерична жена, с добро сърце, богато въображение и афинитет към вредни храни.
Калоян Николов от „Гласът на България“ е нашият собствен, пеещ, говорещ глупости АкваMен от AliExpress.
Двамата артисти заедно ще поднесат нечувано досега комедийно шоу, пълно с непредсказуеми неща... И дюнери...
Виж facebook събитието ТУК
На 26-ти януари (следващата сряда) майсторите на комедията Тончо Токмакчиев и Камен Воденичаров ще са тези, които ще Ви разплачат от смях.
Представлението „Майсторите на комедията“ е комедийно, сатирично музикално шоу за събитията, новините и живота в България, Европа и света.
В представлението, което ще ви залее със смях, са включени скечове, текстове и образи от телевизионни и театрални формати, пресъздадени от актьорите Камен Воденичаров и Тончо Токмакчиев.
В спектакъла се изпълняват някои от най-популярните песни от историята на „Ку-ку“, „Каналето“ и „НЛО“.
Актуалните теми от съвременната политика, икономика, медии, изкуства, лайфстайл и нова музика се представят на зрителите по ироничен и забавен начин.
Усмивките, доброто настроение и силните емоции са гарантирани.
Виж facebook събитието ТУК
„Местата са ограничени, така че побързайте с вашата резервация“, обявиха от „EscoBar“.

„Клечка кибрит“ на дует Paradox не гори, а пламти на върха на БНТ2
Кристиано Роналдо и разбитото Ferrari - инцидентът, който може да промени всичко
Мис Андреа „надебеляла“ за една нощ
Кой поръча Митко Маймуняка и защо убийството още не е разкрито
Цял регион е пред екокатастрофа, голям язовир е на път да пресъхне
Спортно училище „Юрий Гагарин“ отличи своите шампиони за 2025 г.
Вечеряйте между 17 и 19 ч. през зимата, за да сте здрави
Ромина скъса с русото: Вече е фатална брюнетка
Важна новина за тези, които планират да направят инвестиции в имоти
Общински съветник от СДС стана председател на БСП - Видин
Откриха паметник на Левски в Италия
Уникално представление отбелязва 100 години на Георги Парцалев
