Супермоделът Бела Хадид показа как готви сарми
Кулинарията и се отдава толкова добре, колкото дефилирането на подиума
Супермоделът Бела Хадид пусна кадри, на които завива сарми в лозов лист. Става ясно, че това и се отдава също толкова добре, колкото и дефилира на подиума. Сармите, се наричат warak enab и представляват пълнени лозови листа със смес от ориз, смляно говеждо месо и подправки.
Хапват се с резени лимон. Първо поставя малко от пълнежа в лозово листо, след което внимателно го навива на руло и подгъва краищата. Много от последователите й си мислели, че тя не може да готви, или че поддържа стегнато тяло само с внимателно подбрани ястия, но всъщност се оказва, че супермоделът умее и да готви.
Супермоделът успява да покаже кулинарните си умения в компанията на своя баща Мохамед, който също се оказва е добър готвач.
Освен сармите тя е приготвила още и традиционен хляб със заатар и хумус.

Бургас чертае бъдещето си: Общинският съвет гласува рекордния бюджет и първия „Дом Роналд Макдоналд“ у нас
Проф. Касчиев: Унгарците правят бент и спират водата към нас, стига бодряшки изказвания
Проф. Рачев след градушката: Борбата с нея е като да ловуваш африкански слон с вилица
Димитър Петров: Държавата си връща контрола и пада чадърът над задкулисието
Щети за хиляди след бурята в София: Какво покрива застраховката
Космати гангстери превзеха Германия: Миещите мечки вече са около два милиона
Роботи вдигат щанги в Пекин, един се претърколи
Порой отнесе мъж в Пещера, издирват го с дронове и следови кучета
Нетаняху: Иран се опита да убие един от синовете ми
Жега до 36 градуса и бури следобед на запад
Три зодии получават подарък от съдбата, секстилът на Марс и Слънцето носи успех на Овен, Лъв, Рак и Дева
Финансовото напрежение отслабва: 3 зодии отварят нова страница през септември
