×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Ваксинирането срещу варицела става задължително от юли
  • Военни конвои на НАТО се движат по пътищата на страната
  • Повече от 50 000 души са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
  • Германия отчете температурен рекорд за всички времена с 41,3 градуса по Целзий
  • Екстремно горещо време днес, температурите скачат до 36 градуса
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Тръмп с мощна заявка от Аризона: Повече няма да търпим, Червената вълна ще отнесе социалистите от кабинета!


Тръмп с мощна заявка от Аризона: Повече няма да търпим, Червената вълна ще отнесе социалистите от кабинета!
С ковид ограниченията тези хора (визира кабинета на Байдън) отнемат свободите ни, отнемат животите и бъдещето ни, заяви от трибуната пред хиляди свои привърженици бившият президент на САЩ
17 Януари 2022, Понеделник, 13:42 ч.
Автор: Георги РУСЧЕВ

Той на практика откри предизборната си кампания за междинните избори и даде ясен сигнал, че ще се състезава за президентския пост през 2024 г.

„Една голяма червена вълна ще започне тук, в Аризона и ще премине през цялата държава, и ще изнесе със себе си стотици и хиляди демократически социалисти от кабинета в неспирен ръст на републикански патриоти“. Това са думи на президента (2016-2020) Доналд Тръмп, който проведе първи митинг преди междинните избори в САЩ на около 70 километра от столицата на щата Аризона – Финикс. 

„Тази година ще си върнем Сената, ще си вънем Конгреса, ще си върнем Америка! Това е толкова важно!“, каза още Тръмп, чието изказване бе посрещнато от бурни аплодисменти. Той допулни, че предстоящите междинни избори са най-важните, които някога са се случвали в историята на САЩ, но бе категоричен, че предстоящата през 2024 г. президентска надпревара ще е от още по-голямо значение. 

Всъщност на митинга се бяха събрали хиляди поддръжници на Тръмп, който напусна офиса си в Белия дом в началото на 2021 г., подменен от Джо Байдън – представителят на демократите. Бившият президент описа присъстващите на събранието в Аризона като „море от хора“, което се разпростира „до хоризонта“ и призова представителите на медиите да завъртят камерите към мнозинството. 

"Моля медиите да обърнат камерите и да покажат морето от хора, които са се събрали!", каза Тръмп

„Два пъти бях кандидат за президент и спечелих два пъти, втория дори се справихме по-добре, но победата ни бе отнета. Всички вие сте символ за това, че хората са жадни за истината, жадни да получат откраднатата си държава обратно“, заяви Тръмп.

Бурни аплодисменти посрещнаха експрезидента Доналд Тръмп в Аризона

По време на речта си в Аризона бившият президент подкрепи кандидатурата на Кари Лейк – бивша журналистка, за губернатор на щата, докато нарече сега назначения като „ужасен избор, ужасен представител“. Самата Лейк пък обеща, че ако стане губернатор моментално ще премахне всички задължителните мерки срещу ковид и подчерта, че акцент в управлението ѝ ще е нелегалната миграция и довършването на стената край границата с Мексико.

Кари Лейк ще се кандидатира за губернатор на щата, обеща да премахне ковид мерките и да се бори с миграцията

Реално това е първата публична изява на Доналд Тръмп откакто не е президент. Тя всъщност е и реалното откриване на неговата предизборна кампания и е ясна заявка, че той отново ще се впусне в надпреварата за Белия дом. В речта си пред мнозинството в Аризона той сериозно разкритикува политиките на наследника си по отношение на ковид кризата и заяви, че така се разрушават животите на хората.

„С тези си решения те съсипват и унищожават животите на хората; уволняват американци от работните им места, карат насилствено невинни деца да израстнат маскирани, затварят училищата им – унищожават образованието, съсипват средата им на развитие, разрушват бъдещето им – заключват хората по домовете им“, каза Тръмп: „Истински вредят на американците. Отнеха им достойнството, отнеха им свободите. И аз съм тук да кажа: Чашата преля и повече няма да търпим! Това е моментът, в който американците си взимат живота обратно в своите ръце, взимат в ръцете си бъдещето си!“
 


В категории: Политика


Георги РУСЧЕВ Автор
Георги РУСЧЕВ
10
Коментара
10
Коментара по темата
10.
Македонский юнак
17.01.2022 17:23:38
2
6
Туй на снимката ке е нашиот брат Донче Тръмповски,роден о Битоля.
Ей на!........,Европската уния да види кви люде сме дали на свето.
9.
ПППП-„жени в цялото им разнообразие“
17.01.2022 15:45:28
15
11
Прогнозирано още отпреди да го турнат на власт радевите херомустафисти бе, че ще официализират „джендърите“, че ще вкарат Македония в ЕС и че ще ни таковата мамата по всички параграфи.
Е, първото вече е стана. Второто е в ход. Третото – не е спирало…
8.
И нашите хЪрвардияни ще го духат!
17.01.2022 15:06:40
18
16
Светът започна да отрезвява, същото ще е при нас след Радевата зима на нашето недоволство!
Правителството на ПППутки и Педали подкрепи без резерви спорни джендър понятия в резолюция на ООН
7.
Американец
17.01.2022 14:50:29
2
19
При нас всичко беше точно на изборите, просто всички над 120сет годишни граждани гласуваха за набира си БайДън.
Пратиха писмо от отвъдното и подкрепиха мумията.
6.
me
17.01.2022 14:48:25
14
5
Откак Тръмп се боцна с бустер и почнаха с Фаучи да си мяукат озгубио отгормен процент от феновете си. Губернаторът на Флорида е къде по-добтър избор от тоя клоун, дето нищо не може да управлява и се остави демократите да го извозят брутално и в продължение на 4 години да се гърбаркат с него както си искат.
5.
бай Трамплин
17.01.2022 14:34:59
22
7
Тръмп е бита карта.
Русчев не се занимавай с политически трупове! Не се лъжи като Божката, че ще ти се смеят като него
4.
Чичко Адолф
17.01.2022 14:16:37
10
8
До еврейчето
Ох да беше се пръкнал по мое време каква социална мрежа щях да ти организирам.
Постоянно с разбит браузер щеше да бъдеш.
3.
Мукърбърг(еврейчето)
17.01.2022 14:09:44
3
24
Февруари стартира новата социална мрежа на Д.Тръмп.
Трябва да има революция.

Целият свят е на 280то място по свобода на словото.Не е само при нас това безумие на медиите...
2.
Запознат
17.01.2022 14:04:24
4
31
Тръмп натисна сатанистите в Америка и почнаха да излизат кирливите ризи на наведеният им хайлайф.Всички турбо боклуци от шоубизнеса бяха накарани да го плюят и да го подиграват за да го дискредитират пред обществото.Обаче американците не се се оказаха толкова тъпи, колкото им се искаше на господарите им и ефекта беше обратен.
Затова се появи спешно КОВИД тъпотията .
1.
CTAHKO
17.01.2022 13:56:13
18
25
Тук при нас демократите/комунисти също окупираха власта с измама, огромна измама, като използваха фалшивите машини на Мадуро и манипулираха вота на суверена.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Мъж скочи от терасата си в бургаски жк "Зорница", падна върху Ауди (СНИМКИ) Мъж скочи от терасата си в бургаски жк "Зорница", падна върху Ауди (СНИМКИ) Починал е на място Бакшиш засне спяща клиентка и я превърна в зрелище в TikTok (ВИДЕО) Бакшиш засне спяща клиентка и я превърна в зрелище в TikTok (ВИДЕО) 21-годишната жена не е давала съгласие за публикуване на видеото, всичко започва от паднала батерия на телефон Кошмар! Дете и баща му пострадаха при инцидент с атракционна люлка, скъсала се метална тръба Кошмар! Дете и баща му пострадаха при инцидент с атракционна люлка, скъсала се метална тръба Двуместната им седалка се сгромолясала на земята от 2 метра височина Бивш министър на ГЕРБ обяви кандидатурата си за президент Бивш министър на ГЕРБ обяви кандидатурата си за президент Интригата около вота се заплита Учен: ИИ най-вероятно ще е последното изобретение на човека (ВИДЕО) Учен: ИИ най-вероятно ще е последното изобретение на човека (ВИДЕО) Роман Ямполски твърди, че най-опасният ИИ няма да изглежда като злодей, а като система, която човекът вече не разбира Трагедия в Айтоско: 56-годишен моторист загина при зловещ инцидент в село Чукарка Трагедия в Айтоско: 56-годишен моторист загина при зловещ инцидент в село Чукарка В момента тялото на загиналия мъж е откарано за съдебно-медицинска експертиза Смърт в багажника на път за морето: Хванаха дилъри с чудовищно количество фентанил на АМ Тракия Смърт в багажника на път за морето: Хванаха дилъри с чудовищно количество фентанил на АМ Тракия При зрелищна акция край Трилистник полицията иззе половин килограм прах с изключително висока токсичност, предназначен за Черноморието Ауди катастрофира на входа на Подземната улица в Бургас Ауди катастрофира на входа на Подземната улица в Бургас Щетите са изцяло материални Жълт код за жега в 14 области, юли идва с бури и градушки Жълт код за жега в 14 области, юли идва с бури и градушки В неделя температурите ще стигнат до 37 градуса, а по Дунав до вторник се чакат 40 Почина бивш депутат Почина бивш депутат Последното сбогом с Юлий Славов ще бъде утре, 28 юни, от 12:00 часа в църквата на Централните пловдивски гробища
Жертвите във Венецуела може да се окажат 70 пъти повече от официалните данни Жертвите във Венецуела може да се окажат 70 пъти повече от официалните данни Докато Каракас съобщава за малко над 1400 загинали, американските сеизмолози предупреждават за невиждана катастрофа от 123 години насам 80 години от създаването на Веспа 80 години от създаването на Веспа Това е истинско бижу, което се превърна в емблема за Италия Израел атакува Южен Ливан с дрон ден след историческия пакт в САЩ Израел атакува Южен Ливан с дрон ден след историческия пакт в САЩ Споразумение за мир между САЩ, Израел и Ливан бе подписано на 26 юни във Вашингтон   С кола или рейс до морето? 13 евро повече за гориво в резервоара от София до Бургас С кола или рейс до морето? 13 евро повече за гориво в резервоара от София до Бургас Ако има трайно примирие в Близкия изток, цените може да паднат в разгара на лятото, прогнозират от петролната и газова асоциация  Супер звезда идва на Макс файт в Бургас Супер звезда идва на Макс файт в Бургас  Бурак редовно играе срещу най-големите имена в муай-тай включително мач за титлата на RWS Жега като за Апокалипсис: Германците развиха „ковид психоза“ и опразниха супермаркетите при 40°C Жега като за Апокалипсис: Германците развиха „ковид психоза“ и опразниха супермаркетите при 40°C Рафтовете за охладени продукти – сирена, млечни стоки, тесто и готови храни – са брутално ометени до шушка Хотелиери от Северното Черноморие: Толкова зле не е било досега, пускаме отстъпки между 20 и 40% Хотелиери от Северното Черноморие: Толкова зле не е било досега, пускаме отстъпки между 20 и 40% Има 35% по-малко туристи по Северното Черноморие в сравнение със същия месец на миналата година Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него Той беше един от известните турски актьори, чиито филми десетилетия наред се излъчваха по телевизията не само в Турция, но и в България Зрелищно меле блокира ключов булевард в София: Автомобил се преобърна след мощен удар отзад Зрелищно меле блокира ключов булевард в София: Автомобил се преобърна след мощен удар отзад Сблъсъкът е възникнал, след като лек автомобил „Ауди“ е блъснал отзад движещо се пред него „Пежо“, като силата на удара е била толкова голяма, че едната кола се е преобърнала по таван на пътното платно Родители на съд за убийство: Оставеният да умре 7-годишен Каспър тежал стряскащите 116 килограма Родители на съд за убийство: Оставеният да умре 7-годишен Каспър тежал стряскащите 116 килограма Докато изолираното от света момченце издъхвало от сърдечна недостатъчност в Мичиган, майка му и баща му извикали ветеринар за семейното куче, но не и лекар за собствения си син
Деница САЧЕВА, депутат от ПП ГЕРБ Деница САЧЕВА, депутат от ПП ГЕРБ Пиша среден 3 на Бюджет 2026 Виц на деня Виц на деня Срещат се двама:
- Как си?
- Пил съм и по-добре...
Виц на деня Виц на деня Между приятелки:
- Мъжът ми иска да се облека като медицинска сестра, за да му изпълня една фантазия.
- Каква?
- Че е здравно осигурен.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Когато една жена спре да яде след 18.00, в 19.00 почва да гризе съпруга си!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори