Иззеха телефона на Алек Болдуин заради убийство на Галина Хътчинс
Продължава разследването на трагедията
Американският актьор Алек Болдуин доброволно предаде телефона си на властите като част от разследването на смъртта на оператора Галина Хътчинс. Тя почина от изстрел на снимачната площадка на Rust, съобщи NBC News, позовавайки се на адвоката на Болдуин Арън Дайър.
"Алек тази сутрин доброволно предостави телефона си на властите, за да могат да завършат разследването си. Алек не е виновен за нищо", каза Дайър. Адвокатът на Болдуин подчерта, че основният въпрос, на който трябва да се отговори, е как бойните патрони са се озовали на снимачната площадка, предава БГНЕС.
През октомври 2021 г. Болдуин, който участва в уестърна "Rust", стреля с пистолет по време на репетиция, а впоследствие се оказа, че е зареден не с халосни, а с бойни патрони. В резултат на това операторката Галина Хътчинс, родена в Украйна, загина, а режисьорът Джоел Соуза беше сериозно ранен.
Актьорът заяви, че не е натиснал спусъка на пистолета, убит операторката. Изстрелът, според него, е станал спонтанно. Властите в САЩ продължават да разследват инцидента.
Дакота Джонсън с нова любов в началото на 2026 г.
Карнобат отличи най-добрите спортисти за 2025 г.
Какво очаква несебърлии на празничния 6 януари
Маги Томова и Калоян от "Ергенът" потвърдиха, че са заедно
Проверки преди празниците: Откриха нарушения при детски играчки и коледна украса
Новак Джокович обяви, че напуска Професионалната асоциация на тенисистите заради разминаване в ценностите
През 2026 г. у нас се очакват екстремни климатични явления
Мачадо няма да е президент на Венецуела, отказала да подари Нобела си на Тръмп
Кола мина през краката на пиян мъж, лежащ на пътя, той почина в болницата
Николай Василев: С еврото очаквам двуцифрен ръст на заплатите и малка инфлация
Почина композиторът Янко Миладинов
Безплатна ваксина за човешки папиломен вирус - вече и за момичета от 15 до 18 години
