300 хил.българи остават без зелен сертификат
МЗ се готви да премахне ковид паспорта за антитела
300 хил.българи са придобили зелен сертификат заради придобити антитела. Това показва справка на колегите от offnews.bg, изискана от Министерството на здравеопазването.
От нея разбираме, че ваксинираните с две игли и издаден сертификат са 1,95 млн., 485 хил.сертификата са дадени на лица с бустерна доза, както и общо 456 хил. на преболедували.
Както Флагман.бг вече съобщи здравният министър д-р Асена Сербезова информира, че се обсъжда премахването на ковид паспорта за антитела. Според нея тази справка била „спорна“ и неправилно въведена от предшественика й д-р Стойчо Кацаров.
Валидността на сертификата за наличие на антитела бе 90 дни и голяма част от тях се очаква да изтекат през февруари, но оттук нататък по всичко изглежда, че тази мярка няма да бъде продължена.
Обмислят още по-високи данъци за повече от едно жилище
В Русия се подиграха на Стармър, предложиха му да коси трева
Бургаските „Златни морски звезди“ спечелиха злато на Държавното първенство в Шумен
Цените на дизел и бензин почти се изравниха
Наберете тези вълшебни билки по изгрев на Еньовден, за да отключите лековитата им мощ!
35-годишната звезда от “Шербет от боровинки” починала след тежък запой
Делян Добрев подаде молба за напускане на парламента
Трагичен инцидент в Пловдив завърши със смъртта на тригодишно дете
Ограничават още един участък на АМ "Тракия"
Община Несебър и АБЧО насърчават новото поколение професионалисти в туризма
Историята на кученцето Мари, която трогна цяла България и доказа, че добротата няма цена
Горчив финал: Маги Томова от „Ергенът“ хванала Калоян в изневяра

Зеленият сертификат за антитела защо е розов?
сега имам близо 1000 антитела и се чувствам се отлично. По здрав съм от всякога... мога да ваксинирам и сърбиЯгзова.
Контролират тълпата чрез бедност и безработица!
Маските, мерките, ваксини, бустерни дози!
Прост народ-робски народ !
Ама нека ни
Кръв да се лее трябва!
Така ще е като гласувате за чалгари,рапъри,наркомани,мазници,измамници и т.н.
Всяка наредба е предпоследна,но все у гъз0 влиза
Е, лумпени има навсякъде, но като цяло там отношението към ваксините и сертификатите е положително!
Не Им дреме за здравето ви !
Не Им дреме за мерките и теглилките !
Имате ли пари за лекарства?
Има ли изобщо лекарства ? Има ли нови лекарства ?
Те искат САМО да ви НАБОДАТ !
Ваксини, ваксини и пак ваксини.
Просто защото са супер загрижени за вашето здраве.
А вие вярвайте, че един ден ще отпуснат Ковид хватката в която са ни заключили !
Вече е известно, че ваксините на Астра много бързо загубиха защитата особено срещу новите мутации на вируса !
Въпреки това има хора, които са ваксинирани с Астра още през април, но техния сертификат ще бъде валиден до април т.г.
Едновременно с това има хора, преболедували , примерно , преди два месеца, оздравели и определено имат антитела...
Но не могат да си извадят зелен сертификат, трябвало да минат поне 3 месеца, защото забележете.....имали все още антитела от боледуването!
Значи тези антитела хем ги признаваме, хем не ги признаваме !
Разбира се, това тръгна от ЕС , те нямат сертификат за преболедували, но нашето решение беше разумно-сега защо се отмятаме от него, не е съвсем ясно!?
Така наистина няколко десетки хиляди човека са прецакани, т.е. явяват се нещо като виновни и като нарушители защото са ...преболедували !
А нали смисъла на зеления сертификат е, че притежателят му не е опасен (или не толкова опасен) за околните !?
Че не схващам логиката след ваксина да ти дадат сертификат и да си свободен да си сееш заразата навсякъде, включително и в чужбина, а преболедувалите да си седят вкъщи?
А, май сам си отговорих. Имаме един план, който трябва да бъде изпълнен и да набодем още едни 3-4 млн човека. И така през 3 месеца. Цирк!
Преди 1 година и аз бях склонен да се ваксинирам, но сега си мисля, че направих добре, след като не се ваксинирах.
Свършва се с боклуците! За всичко ще си платите, и тук и "там"!
Знакът на Дявола - той отваря вратите на мола, с него пътувате свободно, с него сте добри послушници на Новия Световен Ред.
Ваксината те прави свободен!
May the Force be with you!
Какво ли му е спорното на този тип сертификат?
Или може да имаш антитела срещу КОВИД, появили се от нищото?
То какво ли има връзка с логиката при този, да ме продавате, вирус....